Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ROŚNIE PENSJA MINIMALNA, OD 2020 ROKU 2600 ZŁOTYCH BRUTTO!

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wybieram Lewicę!~

~wybieram Lewicę!~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 21:50

powoli kończą się czasy gdy praca w Polsce była tragicznie wynagradzana! Jak Lewica wygra wybory pensje pracowników będą rosły jeszcze szybciej! 

#2 ~dziadostwo~

~dziadostwo~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 22:28

powoli kończą się czasy gdy praca w Polsce była tragicznie wynagradzana! Jak Lewica wygra wybory pensje pracowników będą rosły jeszcze szybciej! 

Głupi jesteś jak lewy but.

Te twoje 2600 brutto wielkie kokosy to jak 2000 brutto w 2017 r.

Chyba ślepy nie jesteś jak nie widzisz tego co się dzieje z cenami w sklepie , za usługi i wszystkimi opłatami po kolei.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 22:43

przy obecnej minimalnej kombinują jak mogą żeby nie płacivc Zusu a co będzie jak ona wzrośnie , praca na umowę o prace będzie rarytasem ,zresztą teraz jest , znowu smieciówy i placenie pod stołem
Ceny poszły do góry , to co podwyzsza od razu zabiorą

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 06:10

Rozdziubia nas kruki, wrony.

#5 ~wybieram Lewicę!~

~wybieram Lewicę!~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 10:50

ceny rzeczywiście rosną, ale dużo wolniej nie pensje. A co do śmieciów.... co Ty piszesz? Gdzie przy zerowym bezrobociu ludzie tyrają na umowach śmieciowych?! 

#6 ~miasto pociotków~

~miasto pociotków~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 10:58

ceny rzeczywiście rosną, ale dużo wolniej nie pensje. A co do śmieciów.... co Ty piszesz? Gdzie przy zerowym bezrobociu ludzie tyrają na umowach śmieciowych?! 

dzieciaku weź ty się za odrabianie lekcji bo do szkoły już niedługo i skończ te swoje wypociny.

Jesteś ODERWANY OD RZECZYWISTOŚCI to na ......... głos zabierasz.

#7 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 11:35

Z tego co piszesz to albo jesteś jeszcze bananowym studentem który pracy nie szukał i żyje w propagandzie sukcesu oglądanym w tv albo zwykłym pociotkiem który siedzi sobie na cieplutkiej posadce.

Dla takich jak ty jest tylko jeden ratunek, bo do końca swoich dni będziesz człowiekiem ograniczonym umysłowo a to nie jest fajnie.

Weź wolne, jutro wtorek, pójdziesz sobie do urzędu pracy, postoisz w kolejce,zobaczysz te zerowe bezrobocie i zobaczysz jaką pani ci zaoferuje pracę.

Jak się nic nie znajdzie to możesz iść popracować do jakiegoś prywaciarza, typu metal max ,potem ewentualnie na stację benzynową,auchan,biedra albo biazet, sam zweryfikujesz jaką umowę dostaniesz i ile zarobisz.

Wynajmiesz mieszkanie ,choćby kawalerkę, opłacisz sam wszystkie rachunki i zobaczysz ile na życie ci starczy.

Zobaczysz to będzie przygoda twojego nudnego życia.

Będzie super,ale co najważniejsze przejrzysz w końcu na oczy

i nie będziesz już więcej powtarzał ani wypisywał takich farmazonów bo się tylko ośmieszasz.

#8 ~wybieram Lewicę!~

~wybieram Lewicę!~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 12:33

zaraz, zaraz. To w Biedronkach są umowy śmieciowe?

Oczywiście zarobki w Polsce są wciąż niskie, pensje większości ludzi na wiele nie starczają, ale szczytową nieuczciwością jest mówienie, że sytuacja jest równie zła jak za Tuska np. 6  lat temu. Wtedy szalało bezrobocie, sam jak w końcu znalazłem pracę , to na umowie śmieciowej przez agencję leasing team w Masterpressie. Na rękę na godzinę miałem 6,78 zł. Nie płacąc ZUSu, nie mając płatnych urlopów, okresu wypowiedzenia. Teraz to niemożliwe.

Aby stopa życiowa rosła szybciej potrzebna jest Lewica. 

ps. to w jakiej firmie teraz ludzie tyrają na umowach śmiecowych? 

A z Biazetem nie wyjeżdzajce. To już zupełnie inna para kaloszy. Wystarczy  się przejechać 16 po ich 1 zmianie, by zrozumieć, że nie należy tam pracować, nawet nie tylko z powodu zarobków, lecz przede wszystkich faktu jacy tam pracują ludzie..... więźniowie, Czeczeni, Gruzini, jacyś czarnoskórzy.....

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 13:32

zaraz, zaraz. To w Biedronkach są umowy śmieciowe?

Oczywiście zarobki w Polsce są wciąż niskie, pensje większości ludzi na wiele nie starczają, ale szczytową nieuczciwością jest mówienie, że sytuacja jest równie zła jak za Tuska np. 6  lat temu. Wtedy szalało bezrobocie, sam jak w końcu znalazłem pracę , to na umowie śmieciowej przez agencję leasing team w Masterpressie. Na rękę na godzinę miałem 6,78 zł. Nie płacąc ZUSu, nie mając płatnych urlopów, okresu wypowiedzenia. Teraz to niemożliwe.

Aby stopa życiowa rosła szybciej potrzebna jest Lewica. 

ps. to w jakiej firmie teraz ludzie tyrają na umowach śmiecowych? 

A z Biazetem nie wyjeżdzajce. To już zupełnie inna para kaloszy. Wystarczy  się przejechać 16 po ich 1 zmianie, by zrozumieć, że nie należy tam pracować, nawet nie tylko z powodu zarobków, lecz przede wszystkich faktu jacy tam pracują ludzie..... więźniowie, Czeczeni, Gruzini, jacyś czarnoskórzy.....

Rasista się trafił , a co masz do obcokrajowców czy czarnoskórych???, Polacy też pracują na całym świecie i myślisz ,że ich tak lubią???

Teraz w prawie każdym zakładzie czy firmie pracują obockrajowcy, a więźniowie co ci zrobią?

boisz  się że w kibelku w doope wyrooochaaa???

haaahhah

co za leszczyk masakra jakaś

#10 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 13:35

Ja zarabiam ile zarabiam,fakt mogło by być więcej.Zbierałem około 2 lata na swój samochód ok 25tys. Dość długo,ale powiedziałem sobie tak: ile nie będzię ale kredytu nie zamierzam brać.

#11 ~bez przyszłosci~

~bez przyszłosci~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 13:54

dzieciaku co ty pier... niedawno zdaje się w Polsacie podawali że koszty życia w PL wzrosły do chwili obecnej o 61% , zarobki niecałe 30 % także co wzrosło więcej , nie wypisuj bzdur , a co do umów jeżeli wydaje ci się że smieciowych nie ma to poczytaj ogłoszenia

#12 ~bleee na ćebie~

~bleee na ćebie~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 14:43

Nie wiem co wzrosło o 61 procent oprócz pietruszki

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 14:59

co wszystko ,ogolnie koszt zycia

#14 ~wybieram Lewicę!~

~wybieram Lewicę!~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:03

Rasista się trafił , a co masz do obcokrajowców czy czarnoskórych???, Polacy też pracują na całym świecie i myślisz ,że ich tak lubią???

Teraz w prawie każdym zakładzie czy firmie pracują obockrajowcy, a więźniowie co ci zrobią?

haaahhah

to idź pracuj do Biazetu i nie miej do kogo mordy otworzyć! 

W ,,prawie" każdym.

Tam gdzie są DOBRE zarobki nie ma ich wcale, albo jest garstka. Bo jest różnica, czy na produkcji obcokrajowców jest 5%, czy około 90%. 

Znalazł się filozof spód budki z piwem! 

#15 ~wybieram Lewicę!~

~wybieram Lewicę!~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:03

haaahhah

to idź pracuj do Biazetu i nie miej do kogo mordy otworzyć! Przygłupie! 

W ,,prawie" każdym.

Tam gdzie są DOBRE zarobki nie ma ich wcale, albo jest garstka. Bo jest różnica, czy na produkcji obcokrajowców jest 5%, czy około 90%. 

Znalazł się filozof spod budki z piwem! 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:05

rozumiem, ze mieszkasz pod mostem i zywisz się na łace

#17 ~filozof spod budki~

~filozof spod budki~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:09

to idź pracuj do Biazetu i nie miej do kogo mordy otworzyć! Przygłupie! 

W ,,prawie" każdym.

Znalazł się filozof spod budki z piwem! 

Nigdy tam moja noga nie stanie a po drugie robota to nie miejsce na dyskusje tylko pracę, mi by nie przeszkadzało.

#18 ~wybieram Lewicę!~

~wybieram Lewicę!~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:27

Nigdy tam moja noga nie stanie a po drugie robota to nie miejsce na dyskusje tylko pracę, mi by nie przeszkadzało.

nie chcesz mieć kolegów w pracy? Stoisz cicho przy linii, a obok rozmawia ze sobą i żartuje 5 Białorusinów. A Ty cicho, bo nie znasz rosyjskiego... Czujesz się obcy....

Bądźmy poważni! 

Przy zerowym bezrobociu, wszystko jest ważne- i zarobki, ale też atmosfera w pracy, system pracy itp! 

#19 ~łoś ty~

~łoś ty~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:37

rozumiem, ze mieszkasz pod mostem i zywisz się na łace

a ty czym sie żywisz może ośmiorniczkami to rzeczywiście uderzy cie po kieszeni

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 15:44

a ty czym sie żywisz może ośmiorniczkami to rzeczywiście uderzy cie po kieszeni

skoro ci koszty nie wzrosły to czym powietrzem ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych