Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Czachy~

~Czachy~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 08:11

Mi uczelnia ZUT w Szczecinie umorzyła kilka tysięcy złotych długu za niezwrócone, przetrzymane i zgubione książki do biblioteki głównej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Potem umorzono mi dług za 2 miesiące akademika wg stawki hotelowej po skreśleniu z listy studentów ZUT. Wszystko dlatego że znalazłem się w sytuacji gdy uczelnia nie widziała szans na ściągnięcie długu od byłego studenta (nie pomógł nawet komornik sądowy). Po tym gdy mi wszystkie długi umorzono, system ściągania wierzytelności na szczecińskiej uczelni został uszczelniony.

#2 ~Czachy~

~Czachy~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 14:05

Uczelnia ZUT w Szczecinie dokumenty mi odesłała do... Aresztu Śledczego w Szczecinie. Cóż, zanim bym odebrał dokumenty wypełniając kartę obiegową, musiałbym najpierw zapłacić za książki których nie zwróciłem bo zginęły. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w drodze wyjątku umorzył mi dług za książki, za nieterminowy zwrot, za niezapłacony akademik wg stawki hotelowej za 2 miesiące po bezskutecznym postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym przez komornika sądowego, i nawet odesłał do Aresztu Śledczego w Szczecinie świadectwo ukończenia szkoły średniej i maturalne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych