Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Robert Winnicki - po co go wybrano ?

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:44

Poseł Robert Winnicki, który ma reprezentować Podlasie pochodzi z przeciwnego krańca Polski i Podlasie jest mu po prostu nieznane. Wykształcenie ma ledwo średnie, więc poziom jego edukacji według dzisiejszych standardów raczej marny. Jak taki człowiek może reprezentować Podlasie ?A może zamierza się na Podlasiu osiedlić i poznać region. ?Czym się kierowali wyborcy wybierając człowieka, który w sprawach naszego regionu jest kompletnym ignorantem ? Jeśli podlascy prawicowcy chcieli mieć swojego posła powinni raczej głosować na kogoś z miejscowych..

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 11:05

Po prostu startował z regionu w którym jest najwięcej ultraprawicowców co dawało mu największe szanse na dostanie się do upragnionego Sejmu,Podlasie jako takie to mam wrażenie że mało go interesuje.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 11:55

no i co teraz  trzeba było wcześniej o tym myśleć

#4 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 12:36

no i co teraz  trzeba było wcześniej o tym myśleć

Zamiast myśleć, to podlascy politycy wzajemnie sie oskarżają. A sila w jedności.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 16:49

Zamiast myśleć, to podlascy politycy wzajemnie sie oskarżają. A sila w jedności.

To jest chichot głupoty a nie jedności, siła jest w rozumie, wykształceniu i mądrości! Nie ma studiów? Rozpacz i "taki mądry"

#6 ~Za konfederacją~

~Za konfederacją~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 18:25

To jest chichot głupoty a nie jedności, siła jest w rozumie, wykształceniu i mądrości! Nie ma studiów? Rozpacz i "taki mądry"

A co ma jedno do drugiego studia czego sa wyznacznikiem mądrości nie sądze Winnicki to dobry poseł broni interesów Polski i Polakow a nie sprzedawczyków , gdyby takich jak on był cały sejm Polska wstałaby z kolan

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 08:44

A co ma jedno do drugiego studia czego sa wyznacznikiem mądrości nie sądze Winnicki to dobry poseł broni interesów Polski i Polakow a nie sprzedawczyków , gdyby takich jak on był cały sejm Polska wstałaby z kolan

Polska na kolanach to była w latach osiemdziesiątych ale Ty tego nie pamiętasz,nie daj Boże żeby takie typy jak Winnicki i Braun dorwali się kiedykolwiek do władzy bo jeszcze reaktywują Berezę Kartuską .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 09:56

Tok szok jacy się dostali bedzie się działo na Podlasiu ?

#9 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 10:29

Ludzie mieli dość Tyszkiewiczów Zielinskich dlategowybrali kogoś z lewicy tego ktory był pierwszy na liscie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 17:30

Na kolanach stoją tylko matoły , wykształcony inteligentny człowiek potrafi pracować, zarobić na utrzymanie  Rodziny bez 500+ od innych i nie pasożytować,   Właśnie Bereza Kartuska już zapomnieli?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 18:35

Na kolanach stoją tylko matoły , wykształcony inteligentny człowiek potrafi pracować, zarobić na utrzymanie  Rodziny bez 500+ od innych i nie pasożytować,   Właśnie Bereza Kartuska już zapomnieli?

To chyba ty zapomniałeś kto Bereze utworzył nie słyszałem aby Winnicki był sympatykiem sanacji , co do stania na kolanach jeżeli nie rozumiesz sensu wypowiedzi to nie przytaczaj swoich skojarzeń ,bo w tej wypowiedzi nie o to chodziło skoro ty  tego nie ogarniasz to trudno wróc do gimabazy niech cie naucza cczytania ze zrozumieniem chodzi o kontekst polityczny

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 19:15

Po prostu startował z regionu w którym jest najwięcej ultraprawicowców co dawało mu największe szanse na dostanie się do upragnionego Sejmu,Podlasie jako takie to mam wrażenie że mało go interesuje.

Jeśli w naszym regionie jest rzeczywiście dużo ultraprawicowców to wydaje mi się, że w tym licznym gronie powinien się znaleźć niejeden człowiek, który swoim dotychczasowym życiem, dokonaniami zawodowymi, pracą naukową itp zasłużył na to żeby być posłem. Jeśliby podlaskich ultraprawicowców reprezentował w sejmie człowiek z Podlasia skorzystałoby zarówno to środowisko jak też inni mieszkańcy regionu.

Pan Robert Winnicki natomiast, jeśli jest człowiekiem powszechnie szanowanym, o dużych osiągnięciach zawodowych bądź naukowych powinien reprezentować region z którego się wywodzi. Wydaje mi się to logiczne.

#13 ~ano~

~ano~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 20:47

Jeśli w naszym regionie jest rzeczywiście dużo ultraprawicowców to wydaje mi się, że w tym licznym gronie powinien się znaleźć niejeden człowiek, który swoim dotychczasowym życiem, dokonaniami zawodowymi, pracą naukową itp zasłużył na to żeby być posłem. Jeśliby podlaskich ultraprawicowców reprezentował w sejmie człowiek z Podlasia skorzystałoby zarówno to środowisko jak też inni mieszkańcy regionu.

Pan Robert Winnicki natomiast, jeśli jest człowiekiem powszechnie szanowanym, o dużych osiągnięciach zawodowych bądź naukowych powinien reprezentować region z którego się wywodzi. Wydaje mi się to logiczne.

Jest synem Kresowiaków i o kresy bialostockie zadba.bardziej niz niejeden stad wywodzący się.

#14 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 22:31

Gdyby cały sejm był taki jak on, to w sejmie byliby tylko posłowie z maturą.

I tacy ludzie tworzyliby by przepisy.
Marnie to widzę.

Mnie natomiast interesuje, dlaczego on nie ma studiów.

W obecnej dobie brak studiów u posła niezbyt dobrze o nim świadczy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 23:26

Gdyby cały sejm był taki jak on, to w sejmie byliby tylko posłowie z maturą.

I tacy ludzie tworzyliby by przepisy.
Marnie to widzę.

Mnie natomiast interesuje, dlaczego on nie ma studiów.

W obecnej dobie brak studiów u posła niezbyt dobrze o nim świadczy.

A co ty się tak tych studiów uczepiłeś ,wszyscy w sejmie je maja i o czym one maja swiadczyc o mądrości ,inteligencji itd.

Jak elektryk mógł być prezydentem ,to poseł może być po maturze  

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 07:36

Cwaniak bez zawodu i wykształcenia na utrzymaniu podatników.Kolejny.Ciekawe ile mu kapneło z podziału tych 6 mln subwencji partyjnych,Korwin miał dostać 2 melony a ile Winniczek ktoś wie?

#17 ~bol~

~bol~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 08:40

Cwaniak bez zawodu i wykształcenia na utrzymaniu podatników.Kolejny.Ciekawe ile mu kapneło z podziału tych 6 mln subwencji partyjnych,Korwin miał dostać 2 melony a ile Winniczek ktoś wie?

Wiemy, ze zazdroscisz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 14:40

typowa polska cebula ,

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 16:36

Jest synem Kresowiaków i o kresy bialostockie zadba.bardziej niz niejeden stad wywodzący się.

Białystok to nie Kresy , a Kim są Rodzice  w/wymienionego co robią , gdzie pracują  , co robili w poprzednich czasach.......ciekawe ja nie wiem?!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 17:10

Wiemy, ze zazdroscisz.

O Jezu!Abwehra wie co myślę!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych