Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja w Krakowie.

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Marcin~~

~~Marcin~~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2009 - 13:57

Szukałem ostatnio dobrej restauracji w Krakowie. Duże miasto, turystyczne przez to jak restauracja dobra to droga. Ale w końcu znalazłem Poezję Smaku. Smaczne jedzenie, restauracja w piwnicy i dobre ceny w samym centrum miasta. Jestem tak oczarowany tym miejscem, że postanowiłem je polecić. Warto.

#2 Poranek

Poranek

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 27 styczeń 2010 - 12:52

To ja polecę moją ulubioną restaurację w Krakowie, na rogu Sławkowskiej i św. Marka. Nazywa się Indus i jest to restauracja hinduska. Coś pysznego. Bardzo lubię kuchnię indyjską i często jadam w takich miejscach, ale to zdecydowanie przebija wszystkie. Bardzo polecam.

#3 joanna80

joanna80

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2010 - 11:59

Jeżeli chodzi o dobrą restaurację, gdzie panuje miła atmosfera i jedzenie jest smaczne warto się wybrać do Scandale Royal na Placu Szczepańskim. Dania bardzo dobrze przyrządzone, myślę, że warto spróbować roladek z solu z krewetkami.

#4 Zajka

Zajka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 15 październik 2010 - 13:52

Scandle Royal jest rzeczywiście fajną restauracją, nie wiem czy ceny bardzo wysokie, ale warto zajrzeć, będąc w KRK.

#5 ~Ignacy~

~Ignacy~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 19:51

Polecam "Pod Aniołami" przy rynku głównym.

#6 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 12:31

Ja uwielbiam steki, lecz są zwykle drogie i niskojakościowe. Na łokietka 26 jadlem ostatnio polędwice w zielonym pieprzu i byla krwista, taka jaka uwielbiam. A to wszystko za 40 zl! Bardzo konkurencyjna cena. Polecam Apetyt Bistro

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 11:25

Też byłam w Apetyt Bistro i naprawdę polecam.

#8 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 22:03

Mnie osobiście klimat Apetyt Bistro bardzo odpowiada, fajna, miła kameralna knajpka.Obsługa bardzo kompetentna i uprzejma. Jadłam u nich sporo dań, ale pizza smakuje mi najbardziej..zwłaszcza hawajska..rewelka

#9 ~Zyta~

~Zyta~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 19:15

ja też lubię klimat i jedzenie w Apetyt Bistro..Mała, klimatyczna restauracyjka w której pachnie jedzeniem..też jestem ich częstym gościem i w zasadzie na razie mnie nie zawiedli

#10 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 21:15

w Apetyt Bistro mają bardzo smaczne dania i znakomite pizze..ostatnio próbowałam u nich pizzy z kozim serem i ruccolą..rewelacja..takiej pizzy jeszcze nie jadłam a jest naprawdę smaczna

#11 Ja i Kicia

Ja i Kicia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 09:37

Ja polecam Miód i Malina, na rogu Poselskiej i Grodzkiej. Ceny niekoniecznie tanie, ale raz za czas warto, bo mają pyszne rzeczy :)

#12 ~Kasiula~

~Kasiula~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 22:44

Apetyt Bistro - świetne miejsce i świetna pizza. Cieniutkie chrupiące ciasto, i dużo świerzych składników. Równie pyszne są sosy do pizzy np. oliwa z czosnkiem i ziołami.Pozatym mają w swojeje ofercie jeszcze inne bardzo dobre dania..w weekendy dość długo się czeka ale warto

#13 ~olo788~

~olo788~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 09:28

Posmakował mi już dość dawno indyjski ryż Basmati i jak tylko mam okazję to się na takie jedzenie wybieram. W Krakowie dobry ryż tego typu podają w Ganesh przy ul. Św Tomasza. Na stronie ganesh.pl jest trochę zdjęć lokalu i menu. Ogólnie ceny mają w miarę fajne, załóżmy za zestaw dla dwóch osób trzeba wydać 4-5 dych, to jak na Kraków nie jest drogo, umówmy się.

#14 ~Nadenia~

~Nadenia~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 21:46

Znacie restaurację Pod Baranem? Jakiś czas temu miałam tam spotkanie biznesowe i bardzo zasmakowała mi ich kuchnia. Z jednej strony tradycyjna, polska, z drugiej, dania są przygotowane naprawdę bardzo smacznie, często w nieco mniej znanej (przynajmniej mi) formie. :) Bywam tak regularnie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych