Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja Ratuszowa - opinie

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 20:44

Witam mieszkańców. Jakie macie zdanie na temat restauracji Ratuszowej? Kilka razy nadziałem się na niemiłą atmosferę, jedzenie średnie, soki i inne alkohole przelewane w droższe butelki, głupie oszukiwanie klientów? Moze nie każdy się poznać, jednak ja nie dałem się nabrać...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 01:06

Restauracja hahahahahahaha  :blink:

#3 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 11:04

Witam mieszkańców. Jakie macie zdanie na temat restauracji Ratuszowej? Kilka razy nadziałem się na niemiłą atmosferę, jedzenie średnie, soki i inne alkohole przelewane w droższe butelki, głupie oszukiwanie klientów? Moze nie każdy się poznać, jednak ja nie dałem się nabrać...

To idź do Centrum.

#4 ~Bas~

~Bas~
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 11:08

To idź do Centrum.

Jakie centrum. To zwykła zapyziała wiocha.

#5 Prawda jak oliwa

Prawda jak oliwa

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 09 maj 2017 - 16:56

Raczej zbieranina pijaków i mordownia. Mało to razy pod drzwiami wejscia do centrum lezeli zakrwawieni ludzie?
Nie ma praktycznie weekendu bez hałasowania upitych klientow i interwencji policji.
Fajną knajpkę otworzył kuptel, mozna zjesc i wypic. A ja polecam ratuszowa i mickievicza kuptela. W centrum jedzonko moze byc, ale widok upitych klientow zniecheca do uczeszczania do tego miejsca.

#6 ~sdh~

~sdh~
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 09:43

Dobra restauracja

#7 ~jeZUS królem Polski~

~jeZUS królem Polski~
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 22:53

panie pytający skoro jak piszesz "kilka razy nadziales sie" to po . sie pytasz... masz swoje doswiadczenia to wiesz jak jest

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 12:50

My ostatnio zaszliśmy do Ratuszowej na ogródku syfff taki, że masakra. Na podwórku brudne talerze stoją a pani barmanka wolała sobie papierosa zapalić. Ahhh

#9 ~salvador~

~salvador~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 18:30

Najlepsze jedzenie w Mickievicza 62, nigdzie nie zjecie tak dobrze za 9zł. Szkoda tylko że dania dnia kończą się po 15. 

W inwalidach i Anastazji drożej niż w Mickievicza no i jakość jedzenia znacznie gorsza, o wystroju lokali nie wspominając. Z fast foodów wszystkie są słabej jakości, po Abrakebabrze zawsze źle się czuję, Turkan też nic specjalnego, a nowy Habibi to raptem 2 rodzaje kebaba (w placku tortili) też niczym się nie wyróżniającego. Z sentymentu czasem zajeżdżam na hot dogi na dworzec. Jedzenie w ratuszowej jak najbardziej mogę polecić, chociaż to wg mnie bardziej bar niż jadłodajnia. A centrum wiadomo, pijalnia, a jak pijani to wszystko się zje :) . O pizzeriach nic nie wspomnę bo wg mnie wszystkie są słabe (ale może po prostu nie jest to danie dla mnie).

#10 ~ja rosz~

~ja rosz~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 06:43

Kurna, nie możecie sobie gara zupy w domu ugotować? I dzieci nakarmicie, i żona się pożywi, a i czasu na marudzenie mieć nie będziecie ;)

#11 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 09:06

Ja robię żarcie dzień wcześniej, jednkaże czasami z braku czasu jem na mieście.

Abrakebabra kiedyś ok. Ale  teraz? cóż. Kebab z sałatą lodową? no sorry, ale nie. Dobór warzyw czasami mnie przeraża. Co się stało z waszymi daniami obiadowymi? 

Turkan? Hmmm jak dla mnie robi robotę. Jest git, nigdy nie miałem po nim problemów żołądkowych.

Wenecja? Pizza ok, trzyma poziom. Najstarsza pizzeria ( z obecnych ) w Bielsku. Miła obłsuga

Da grasso? Często przypalone ciasto, dziwne te ciasto ogólnie jest. Na spotted: Bielsk Podlaski często mamy negatywne komentarze na temat tej pizzerii, ale widać że coś jest na rzeczy

Pepperoni? Git, nigdy się nie zawiodłem cena i jakość idą w parze

Savona? Dla biedy ok, usiąść wypić browca, zjeść sałatkę paryską ale pizza? no do najlepszych jej daleko

Kuptel? Byłem parę razy, brakowało mi czegoś takiego w centrum miasta. Gdyby było trochę taniej to wogółe gicior :) 

Antastazja/inwalidy - bar smak - jak szukasz obiadku na szybko to jest git . Zupa + drugie danie ok 12-16 zł

Podlasianka? Byłem dwa razy - także nie chcę komentować

habibi? Sorry, ale NIE.  Dziewczyny pracowały wcześniej w tym samym miejscu w kanapkowni. Byłem dwa razy i dwa razy pomyliły zamówienia, zamawiałem z sosem łagodnym a dostałem ostry. Włosy w jedzeniu - brak okryć głowy przy robieniu kebsa ma znaczenie .

Ratuszowa? Byłem parę razy i polecam, na górze czysto i schludnie. Co prawda byłem tylko na tzw. piwie i nie jadłem głównych dań.

Ogólnie porobiło się trochę tych jadłodajni w naszym Bielsku, jest co wybierać.

No może brakuje knajpy typowo nastawionej na nasze miejscowe przysmaki

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 14:18

a jakie to niby mają być nasze miejscowe przysmaki?

#13 ~Smakosz~

~Smakosz~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 15:04

Przepraszam, może źle się wyraziłem. Brakuje mi knajpki cos w stylu "u babuszki" w hajnowce

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 00:03

Najlepsze jedzenie w Mickievicza 62

Od kiedy Mickiewicza  pisze sie Mickievicza ? Co to kurna ma  byc ? 

#15 ~richard chamond~

~richard chamond~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 06:28

Od kiedy Mickiewicza  pisze sie Mickievicza ? Co to kurna ma  byc ? 

zluzuj majty, to zapewne chwyt rozpoznawczy ;)

#16 ~mniammniam~

~mniammniam~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:52

Zapraszamy do Habibi - nowo otwartego kebaba . 

W menu :

Kebab z włosami na cienkim cieście 

Kebab z byle jakim sosem ( wybiera sprzedawca )

Mięso przygotowuje nasz szef w domu , aby ograniczyć możliwy rozwój bakterii dezynfekuje się alkoholem !

Mięsko przewozimy w bagażniku auta - zgodnie z wymaganiem senapidu w temp. +15 o C

SMACZNEGO !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych