Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~dj~

~dj~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 01:27

Ładna dziewczyna

#22 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 12:21

Wymalowana może i ładna ale nie wyjątkowa ani śliczna

#23 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 12:24

Wymalowana może i ładna ale nie wyjątkowa ani śliczna. Mi się nie podoba, staro wygląda.

#24 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 12:26

Wymalowana może i ładna ale nie wyjątkowa ani śliczna. Staro wygląda jakoś..

#25 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 12:28

Wymalowana może i ładna ale nie wyjątkowa ani śliczna, w dodatku staro wygląda.

#26 ~Radzio~

~Radzio~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 12:36

Zgadzam się z kolegą..przeciętna, wręcz pospolita..tylko po co się Maciej powtarzasz? he he

#27 ~eryk~

~eryk~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 08:53

ZAZDROŚĆ ... DZIEWCZYNA ŁADNIUTKA :)

#28 ~martina~

~martina~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 13:25

OBIEKTYWIZM :) TO ŻAŁOSNE SAMEMU SOBIE PISAĆ KOMENTARZE :) HE HE :) SKORO TAKA ŁADNA TO CZEMU KARIERY NIE ZROBIŁA????

#29 ~martina~

~martina~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 13:26

OBIEKTYWIZM :) TO ŻAŁOSNE SAMEMU SOBIE PISAĆ KOMENTARZE :) HE HE :) SKORO TAKA ŁADNA TO CZEMU KARIERY NIE ZROBIŁA????

#30 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 22:02

..trafiłem tu przypadkowo,ale tak się składa,ze znam pania Renatę i z tego co wiem i widzialem na wlasne oczy robi karierę zagranicą,mój kolega był ostatnio na pokazie w Londynie w którym brała udział...,a swoja droga to ciekawe..,ze wsrod kobiet panuje taka zawisc ;-))

#31 ~JACEK~

~JACEK~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 15:06

HAHAHAAAAA KARIERĘ :) DOBRE DOBRE :) LOL :)

#32 ~frania~

~frania~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:37

To zależy co dla kogo znaczy robić karierę. Moja definicja na przykład nie przewiduje szczerzenia się na promocji czy prezentacji szamponu bądź kicania w kreacji projektanta znikąd; za 10 zł/h a często za darmo tylko po to by móc się pokazać i opowiadać potem jaką się jest wielką modelką. Na takie cheap zlecenia zawsze będzie podaż bo tylko osoby bez predyspozycji z parciem na szkło są w stanie tak pracować, a jest ich nie zbyt wiele. I proszę mi nie wciskać głodnych kawałków o zazdrości, bo nie mam czego zazdrościć....denerwuje mnie tylko takie zakłamanie. Pozdro ;D

#33 ~tnx~

~tnx~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:45

Piszcie co chcecie...i tak dziewczyna ładna!!!

#34 ~o takkkkk~

~o takkkkk~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:22

co tu pisac? frania napisala prawde :) nic dodac, nic ujac :)prawda boli, takie zycie :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 13:14

Zazdrosne żmije !!! To nie show Wojewodzkiego zeby oceniac kandydatki !!! Pokaż swoje zdjecie to ocenimy hahaha jak dla mnie dziewczyna jest ładna !

Puknij sie w łep!!! Nie startuj w konkursach pieknosci skoro nie chcesz być oceniana. Tu wlasnie o to chodzi. Cos ci sie pomylilo dziewczynko. Od kiedy to u wojewodzkiego ocernia sie urode? Żal.pl :) kazdy ma prawo powiedziec ze niepodoba mu sie nos czy ze jego zdaniem uroda jest prostacka i tyle!!! Jak jestes taka wrazliwa to nie startuj i tyle ;)

#36 ~Halina z czarnocina~

~Halina z czarnocina~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 11:27

I po "karierze" lol szybciej myj te podłogi!! w Londonie :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych