Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Remont Rynku w Choroszczy

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 11:50

Co sądzicie o przebudowie Rynku w Choroszczy?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 18:39

Co sądzicie o przebudowie Rynku w Choroszczy?

Zabetonowali rynek w Białymstoku teraz zabetonują w Choroszczy, piękny zielony skwer zniknie z powierzchni ziemi, będzie patelnia jak w Białymstoku, tylko dobrze że może ogródków piwnych bo to jeszcze dochodzi smród niesamowity.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 07:27

Zabetonowali rynek w Białymstoku teraz zabetonują w Choroszczy, piękny zielony skwer zniknie z powierzchni ziemi, będzie patelnia jak w Białymstoku, tylko dobrze że może ogródków piwnych bo to jeszcze dochodzi smród niesamowity.

Spokojna Twoja rozczochrana.  Stanu wojennego jeszcze w Choroszczy chyba nie odwołali. Ogródki piwne? Ja,  piwo u szwagra -mieszka niedaleko rynku- piję w torebce papierowej.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 17:46

znalazło by sie wiele potrzebniejszych inwestycji drogowych zamiast rynku na pokaz

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 07:07

znalazło by sie wiele potrzebniejszych inwestycji drogowych zamiast rynku na pokaz

To tak jak z kobietami. Zamiast zainwestować we "wnętrze" robią sobie cycki.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 07:13

Moim zdaniem plac ten będzie wizytówką Choroszczy i uprzedzę hejt nie jestem z urzędu Choroszczy. Jestem mieszkańcem Białegostoku. Macie fajną mieścinkę i powinniście dbać o dobre jej imię i ją promować. W okolicy Choroszczy jest dużo pięknych miejsc. Nawet zastanawiam się czy nie sprzedać mieszkania i wprowadzić się do Choroszczy. Pozdrawiam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 19:41

Moim zdaniem plac ten będzie wizytówką Choroszczy i uprzedzę hejt nie jestem z urzędu Choroszczy. Jestem mieszkańcem Białegostoku. Macie fajną mieścinkę i powinniście dbać o dobre jej imię i ją promować. W okolicy Choroszczy jest dużo pięknych miejsc. Nawet zastanawiam się czy nie sprzedać mieszkania i wprowadzić się do Choroszczy. Pozdrawiam

Dokładnie jest tak jak piszesz. Również jestem z białego i choroszcz jest uznawana za sypialnie białegostoku. Fajne miejsce do zamieszkania. Widać że sie rozwija i inwestycje są widoczne na kazdym kroku. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 19:42

A co było takiego złego w tym rynku, mnie się on podobał, po co zmieniać coś na siłę, bo ktoś ma takie widzimisie?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:37

A co było takiego złego w tym rynku, mnie się on podobał, po co zmieniać coś na siłę, bo ktoś ma takie widzimisie?

Poczekaj zobaczysz, będziesz przyjacielu zadowolony. Jestem na bakier z kościołem ale mam czasami ochotę sie pomodlić. Do kościoła nie wejdę ale ten plac przed kościołem w zupełności mi wystarczy aby usiąść na ławce i pomodlić sie. Nie na jakimś śmiesznym rondzie jak kiedyś. Pijak to też człowiek który chce być bliżej Boga ale nie ma śmiałości wejść do kościoła   

#10 SzachMat12

SzachMat12

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 09:44

http://www.slodkakotka.pl 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:35

uprzedzę hejt nie jestem z urzędu Choroszczy

tylko winni się tłumaczą ;)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 19:57

Poczekaj zobaczysz, będziesz przyjacielu zadowolony. Jestem na bakier z kościołem ale mam czasami ochotę sie pomodlić. Do kościoła nie wejdę ale ten plac przed kościołem w zupełności mi wystarczy aby usiąść na ławce i pomodlić sie. Nie na jakimś śmiesznym rondzie jak kiedyś. Pijak to też człowiek który chce być bliżej Boga ale nie ma śmiałości wejść do kościoła   

Ale teraz możesz to robić w cieniu drzew na tym śmiesznym  rondzie, a tak będziesz się prażył jak na patelni i modlił się pewnie o kawałek cienia.

#13 kazik334we

kazik334we

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 08:18

Dziwne to jest wszystko i sam nie wiem jak to będzie dalej robione na tym rynku

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 13:23

Psioczycie na ten rynek, robia rynek źle, robią drogi źle...

Masakra jakaś z Wami ludzie.

20 lat się nic nie działo, żadnego remontu a teraz tylko mrudzicie i marudzicie jak coś zaczeli robić. Masakra i brak słów.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 13:53

20 lat się nic nie działo, żadnego remontu a teraz tylko mrudzicie i marudzicie jak coś zaczeli robić. Masakra i brak słów.

Bo Choroszcz to nie miasto, Choroszcz to stan umysłu

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 19:41

A co było złego w tym rynku, chyba nie tak dawno był robiony, są drogi w tej gminie które nigdy nie były robione od średniowiecza.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 08:28

otóż to, rynek był remontowany nie tak dawno, co było nie tak z nim?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 11:19

otóż to, rynek był remontowany nie tak dawno, co było nie tak z nim?

Może to że rynek nie był rynkiem tylko ogromnym pseudo rondem w centrum miasta okupowanym w krzaczorach przez lokalnych lumpów. Poza tym wszystko było OK.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 20:03

Może to że rynek nie był rynkiem tylko ogromnym pseudo rondem w centrum miasta okupowanym w krzaczorach przez lokalnych lumpów. Poza tym wszystko było OK.

Pseudo rondem będzie pewnie dalej, tyle że kwadratowym, jak przy Centralu w Białymstoku. A brak tych jak to nazywasz krzaczorów nic nie zmieni, lumpy dalej będą siedzieć na ławeczkach. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 21:49

lumpy nie wyginą jak się im zabierze siedlisko :D
i nie jest to żaden remont tylko przebudowa, bo się nie podobało i tyle...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych