Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nieodnaleziona , marny lek~

~nieodnaleziona , marny lek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 11:01

opinia dotyczaca ksiazki Nieodnalzeiona  R mroza,. CZytam Panskie ksiazki z przyjemnoscia, slucham audiobookow chetnie ale Nieodnalzeionej sluchac sie nie da, osoba czytajaca to jakis koszmar, miauczenie a nie czytanie, zadnej interpretacji, uczen z 2 klasy lepiej przeczytalby, bledy jezykowe typu .sy, i setki innych sprawiaja, ze dobra ksiazka a sluchac sie nie da. Irytacja  i zdenerwowanieto czuje sluchajacv i  ten krzykliwy ton, mezczyzny, ktiry to czyta.  czy nikt inny nie chcial czytac tej ksiazki??? przeciez istnieje cala gama wspanialych lektorow, czytaji juz Panskie ksiazki i potrafili uczynic z tego kunszt a tutaj koszmar niesmak zniechecenie. szkoda

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 13:11

Nieodnaleziona....wciąga, czyta się szybko, wydaje się, że finał będzie spektakularny...a tu? hmm wiele wątków niewyjaśnionych, brak spójności i jasnowidztwo właścicielki agencji detektywistycznej...4/10

#3 ~majkots~

~majkots~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 11:08

Również bardzo lubię tego autora ;-)

Dzisiaj zamówiłam kolejną część - Testament.

Tzn. kolejny tom. 24 zł w księgarni Livro. 

Wszystkie poprzednie książki Mroza naprawdę bardzo mi się podobały, były konkretne i wciągające.

A mnie szczególnie na tym zależało...

#4 ~gentoro~

~gentoro~
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 12:05

Info o zupełnie nowym tytule - livro.pl/lot-202-mroz-remigiusz-sku1240143173.html

Czekam, czekam i czekam - na Mrozie się jeszcze nie zawiodłem. Szacunek. Pokręciło się, mocno. Ostatnia Chyłka to również pierwsza klasa. Cóż... czekamy. Jeśli znajdziecie jakąś recenzję, to podrzućcie ;-) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych