Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sakaniko~

~sakaniko~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 07:42

To kosztuje na Virtualo w promocji niecałe 20 zł - virtualo.pl/ebook/kontratyp-i230727/

Mróz jest naprawdę nieziemski. Niby wydaje się, że nie da rady ciągnąć tego dalej, a ten pisze kolejne genialne książki. Myślałem, że Kontratyp będzie lipą, a tutaj mamy kolejny bestseller. Mega dobrze wykonana robota i ogromne wrażenie!

#2 ~sesner~

~sesner~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 08:27

Ok, a którą z książek z tej serii polecacie na start?

Tutaj spis wszystkich - virtualo.pl/?f=collection_eq:Joanna+Chy%C5%82ka

Radzicie zacząć od konkretnego tomu, żeby się wciągnąć? Ogólnie da się zacząć gdzieś od środka, czy trzeba czytać po prostu wszystko po kolei? 

#3 ~Lilianna~

~Lilianna~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:17

Pierwszy raz o Remugiuszu Mrozie przeczytałam na czytamwszedzie.pl. W sumie jego popularność mnie zaciekawiła, ale teraz ten serial według mnie to klapa. Czasem lepiej, gdy książka pozostaje książką. 

#4 ~kassalo~

~kassalo~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 08:30

Koniecznie zobaczcie przed zobaczeniem serialu - virtualo.pl/?f=collection_eq:Joanna+Chy%C5%82ka Nie, nie wszystkie, chociaż część. To jest naprawdę znakomita seria, a już po obejrzeniu serialu to nie będzie to samo. Dodam jeszcze - tak, serial również jest bardzo dobry. Jedno i drugie warto zaliczyć. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 09:14

tak

#6 dariusz3

dariusz3

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 luty 2019 - 11:50

Każdy wpis w tym wątku jest bardzo ciekawy.Moim zdaniem na pewno bardzo dużo ludzi zainteresuje się tym wątkiem.

fototapeta kosmos 3d

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych