Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

RELACJE VIDEO SESJI RADY MIASTA BIELSK PODLASKI

Rada Miasta Bielsk Podlaski sesje Burmistrz Urząd Miasta Bielsk Podlaski Społeczeństwo obywatelski

252 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 20:33

Strona zawiera opisową relację z przebiegu sesji, zawierającą moje uwagi. Ciekawa ze względu na przyjętą, przez Przewodniczącego Rady Miasta, nietypową formę rozstrzygania skargi.

#42 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 22:08

Zapraszam do obejrzenia pierwszej części relacji video z obrad XXIV Sesji Rady Miasta Bielsk Podlaski. Kolejne części zostaną zamieszczone niebawem. 

Użytkownik Bogdan edytował ten post 01 grudzień 2016 - 22:12

#43 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 22:50

Uchwała w sprawie skargi jest o tyle ciekawa, że nie była rozpatrywana przez Komisje Rewizyjną. Projekt uchwały przedstawił Przewodniczący Rady Miasta. Uznał, że skoro była poddana głosowaniu komisji i została przez nią odrzucona, to i tak jest właściwa, gdyż przeciwna do odrzuconej podczas XXIII sesji.

#44 ~tutejszy~

~tutejszy~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 11:13

Obejrzałem wczoraj na kablówce relację wideo z sesji. To lepsze niz hitowy film. Porażająca zacietrzewienie, arogancja, ignorancja, klakierstwo, złośliwe komentarze. To jednocześnie smutne że w odpowiedziach dla pytajacych o ważne sprawy radnych wyczuwa się jad, próbuje się na posiedzeniu Komisji naciskać na nich. Skutkiem min rezygnacja radnego H. z czlonka Komisji Rewizyjnej. To moje osobiste odczucia ale myślę że mieszkańcy Bielska odczują to samo oglądając relacje z sesji RM i wyciągną wnioski na przyszłość ...

#45 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 20:04

Podczas XXIV Sesji Rady Miasta zaskoczony byłem wystąpieniem radnego T.Hryniewickiego. Sądzę, że mało kto zrozumiał dlaczego tak postąpił. Nie wiedziałem co go tak bardzo poruszyło, co spowodowało, że zrezygnował z uczestnictwa w Komisji Rewizyjnej.
Przejrzałem protokoły komisji. Moją uwagę zwrócił protokół Komisji Rewizyjnej z 14 grudnia br. Gdy go przeczytałem zrozumiałem wszystko.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 20:24

dlaczego tv  hajnówka nie emituje obrad sesji rady powiatu wcześniej były wiele można było się dowiedzieć z tych relacji

#47 ~tutejszy~

~tutejszy~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 18:49

Podczas XXIV Sesji Rady Miasta zaskoczony byłem wystąpieniem radnego T.Hryniewickiego. Sądzę, że mało kto zrozumiał dlaczego tak postąpił. Nie wiedziałem co go tak bardzo poruszyło, co spowodowało, że zrezygnował z uczestnictwa w Komisji Rewizyjnej.
Przejrzałem protokoły komisji. Moją uwagę zwrócił protokół Komisji Rewizyjnej z 14 grudnia br.  Gdygo przeczytałem zrozumiałem wszystko.

Bogdan co ty bierzesz??

Dziś jest 6 grudnia a Ty wczoraj przeczytałeś protokół z komisji z 14 grudnia? umiesz podróżować w czasie?

#48 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2750 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 19:58

Jak byk stoi, że 14 października. Wejdź na jego stronę to zobaczysz. Tutaj tylko pomylił się pisząc posta.

#49 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 22:21

Oczywiście powinno być 14 października, nie grudnia. Za błąd przepraszam i podróż w czasie. Pozdrawiam

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 22:32

gdzie sa relacje z obrad rady powiatu to dopiero gabinet cieni 3,4 radnych się udziela reszta zero do powiedzenia ma

#51 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 16:37

Już są zamieszczone wszystkie części video z obrad XXIV Sesji Rady Miasta Bielsk Podlaski 29 XI 2016 r.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 10 grudzień 2016 - 16:38

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 16:21

zastanawia mnie fakt dlaczego autor skupił swoją uwagę na bielskim magistracie przecież to nie jedyna siedziba władzy samorządowej w miescie ?

#53 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 19:08

zastanawia mnie fakt dlaczego autor skupił swoją uwagę na bielskim magistracie przecież to nie jedyna siedziba władzy samorządowej w miescie ?

Sądziłem, że jest to oczywiste.

Interesuję się samorządem gminy miejskiej  Bielsk Podlaski, gdyż właśnie w niej mieszkam i jej działanie dotyczy mnie bezpośrednio.

#54 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 10:47

Porządek obrad XXVI Sesji Rady Miasta Bielsk Podlaski - z komentarzem

#55 ~interesant~

~interesant~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 10:20

gdzie sa relacje z obrad rady powiatu to dopiero gabinet cieni 3,4 radnych się udziela reszta zero do powiedzenia ma

rada powiatu ostatnio robi swoje sesje w tym samym dni i godzinie co rada miasta, pewnie z tego powodu żeby wszystkie media skierowały swoją uwagę na radnych miasta a powiat zostawili w spokoju

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:28

Sądziłem, że jest to oczywiste.

Interesuję się samorządem gminy miejskiej  Bielsk Podlaski, gdyż właśnie w niej mieszkam i jej działanie dotyczy mnie bezpośrednio.

mieszkamy też na terenie powiatu bielskiego którego siedziba znajduje się w gminie miejskiej bielsk podlaski ,decyzje które tam zapadają maja wpływ na miasto i mieszkańców poza tym to też władza samorzadowa

#57 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 21:50

Oczywiście zgadzam się, powiat to też samorząd. Jednakże jego zadania mają inny zakres. To powoduje, ze sam nie mogę śledzić wszystkiego. Wolałem się skupić na jednym. Jeżeli ktoś zechciałby w podobnym zakresie zajmować się powiatem, chętnie pomogę, udostępnię miejsce na swojej stronie.

Poza tym sesje powiatu odbywają się chyba w tym samym czasie.

#58 ~jajko~

~jajko~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 08:56

forsal

.pl/artykuly/

1003919,sluzbowe-wydatki-podane-jak-na-tacy-zapadl-wyrok

.html

Panie Bogdanie, zgłaszaj pan wnioski o wyciągi z kart służbowych :)

#59 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:14

27 grudnia odbędzie się debata nad projektem budżetu na 2017 r. Postanowiłem cofnąć się do projektów budżetu na lata 2011 i 2012, a konkretnie do uwag zgłaszanych przez jednego z radnych.

#60 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:16

Czy ktoś przegląda czasami protokoły z posiedzeń rady miasta. Z perspektywy czasu poruszane sprawy wyglądają inaczej, ale jak wyraziście pokazują przeobrażenia, szczególnie zmianę kryteriów oceny

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rada Miasta Bielsk Podlaski, sesje, Burmistrz, Urząd Miasta Bielsk Podlaski, Społeczeństwo obywatelski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych