Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

RELACJE VIDEO SESJI RADY MIASTA BIELSK PODLASKI

Rada Miasta Bielsk Podlaski sesje Burmistrz Urząd Miasta Bielsk Podlaski Społeczeństwo obywatelski

252 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kolik~

~kolik~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 14:42

Pani Miła, to jest budżet obywatelski. Mieszkańcy w głosowaniu decydują na co pójdą pieniądze.                            A my to kto,obywatele ja nie znaju choczu  znaleść dane, o budzzecie ROD,,Ziemia Bielska,skład zarządu,nie ma strony internetowej,pomusz mi Fjko to znaleść.

#22 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2750 postów

Napisano 07 październik 2016 - 17:02

Wczoraj był ostatni dzień głosowania.

#23 ~kolik~

~kolik~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 18:37

Wczoraj był ostatni dzień głosowania.

Elektryfikacji działek ROD ,nie było na liście projektów,a ja cię pytałem jak znaleść stronę internetową ROD Bielsk Podlaski.,,Ziemia Bielaska?W każdym mieście ROD ma taką stronę,czemu nie ma jej ROD Bielsk -Podlaski?-Dziwi mnie to dlaczego,co ukrywają przed nami.?

#24 Zbigniew Kacprzynski

Zbigniew Kacprzynski

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 09 październik 2016 - 11:59

http://www.rodmickie.../dalej/kontakt/

A co u nas alfabecji w ROD ,strony internetowej nie moga zalożyc,jak u mojej kuzynki ROD Białystok?

#25 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 09 październik 2016 - 21:12

Zapraszam do obejrzenia całej relacji video z wrześniowej Sesji Rady Miasta Bielsk Podlaski. Taka forma prezentacji obrad umożliwia obejrzenie całość lub tylko interesującego nas fragmentu.

Dla ułatwienia podaję czas rozpoczęcia kolejnych punktów obrad. Proszę zwrócić uwagę na dyskusje w punktach obrad 11, 16, 17.

www.mrozkowiak.com.pl

Użytkownik Bogdan edytował ten post 09 październik 2016 - 21:16

#26 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 18 październik 2016 - 08:31

Proszę samemu ocenić o czym to świadczy…….

szczegóły na stronie www.mrozkowiak.com.pl

#27 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 19 październik 2016 - 20:14

Porządek obrad XXIII  Sesji Rady Miasta Bielsk Podlaski wraz z linkiem do materiałów sesyjnych i projektów uchwał. Pkt 12 dotyczy mojej skragi na Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski z powodu niedotrzymania terminu sporządzenia okresowej oceny Sekretarza Miasta Bielsk Podlaski.  

Szczegóły na stronie http://mrozkowiak.com.pl

#28 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 24 październik 2016 - 09:48

Ze względu na udział Burmistrza w posiedzeniu Komisji Rewizyjnej w dniu 4 X 2016 r., z której zamieściłem już wcześniej swoją relację, postanowiłem udostępnić również protokół. Każdy kto dysponuje czasem i jest zainteresowany, będzie mógł przeczytać obiektywną relację i ocenić argumenty użyte w  dyskusji pomiędzy radnymi, Burmistrzem, a mną.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 24 październik 2016 - 09:50

#29 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 28 październik 2016 - 07:58

Jest już dostępna opisowa relacja z XXIII sesji rady miasta 25 X 2016 r. Zawiera to, co wydało mi się znaczące, moje wnioski. Na relację video musimy jeszcze poczekać. Będzie pełna, TV nie relacjonowała całych obrad.

#30 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 21:23

Panie Bogdanie, może Pan coś wie o ROD,,Ziemia Bielska,kto zarządza ROD,czy podlega ,pod ROD Warszawe ,czy Białystok,co z elektryfikacją działek,czy to Urząd Miasta Bielsk-Podlaski za to wykonawcy opłacił,kto robił tą linię główną energetyczną z rozdzielniami i licznikami i za ile,dlaczego nie było przetargu na tą robotę,dlaczego od działkowiczów pobierają po 500zł ,na budowę tej linji,bo mim zdaniem to nielegalne i kto taką uchwałę uchwalił jak nie było walnego zgromodzenia walnego w tej sprawie,500zł razy 600 działek 300000zł,a podobno RODBiałystok.Obecny kszt to w granicach32000zł bo to w/g katalogów liczylismy,co dalej będzie bo nic nie wiemy,Czeski film''Dlaczego na komputerze nie mastrony Rod,,Ziemia Bielska''Bielsk -Podlaski,powina być taka strona podany skład zarzadu,przepisy ROD,dokumentacja roczna zdzialalnosci Zarządu,wydatki,remonty,budowy inwesrtycji,pobory zarządu?

kiedy spodziewać się odpowiedzi odnośnie RODu?, proszę przycisnąć swojego  "kogos" bo kasy od rodziców chcą, a rodzice płacić nie chcą, bo chyba nie muszą

Zobowiązałem się do rozpoznania tematu. Szczegóły opisuję w blogu na swojej stronie
www.mrozkowiak.com.pl

#31 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 11:14

Niestety relacje video z przebiegu sesji muszą zostać zawieszone. Mam nadzieję, że chwilowo.

www.mrozkowiak.com.pl

#32 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 19:03

Czasami warto siegnąc do przeszłości, aby wyraźniej zobaczyć teraźniejszość.

www.mrozkowiak.com.pl

#33 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 18:36

Kolejna deklaracja wyborcza. Świetnie się to czyta!

Może ktoś zbiera ulotki wyborcze? Jeśli zechciałby je udostępnić będę zobowiązany.

#34 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:48

Zapraszam do zapoznania się z porządkiem obrad XXIV Sesji Rady Miasta Bielsk Podlaski

- 29 listopada 2016 r.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 22 listopad 2016 - 10:48

#35 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 19:23

Niestety z mojej pozycji powyższe tematy są poza moimi możliwościami. Jestem zwykłam mieszkańcem i Burmistrz nie będzie ze mną chciał  rozmawiał jako osobą fizyczną o sprawach innych osób. Mogę jedynie doradzić, aby udać się na dyżur do radnego. Co tydzień mają dyżury, terminy są na BIP. Oczywiście odradzam radnych Koalicji Bielską, gdyż oni będą się bali wystąpić przeciw urzędowi. Pozostali, po przedstawieniu konkretnych faktów z pewnością podejmą wyzwanie.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 24 listopad 2016 - 19:27

#36 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 22:29

Broszura wyborcza Koalicji Bielskiej z ostatnich wyborów samorządowych.
Jej analiza jest już bez znaczenia, ale każdy przecież ma prawo do własnej oceny. Ja również nie mogłem sobie tego odmówić.

Warto ocenić co chcieli zrobić, a co robią.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 00:16

Koalicja Bielska,gnebiciele narodu polskoego.NKWD_bielslie.A co to za burmistrz co okrada dzieci biedne,pogonoc go.

#38 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 08:40

Mnie też ta kobieta z burmistzem kreślili rachunki,zabrali córce stypedium,bardzo beszczlna jest ta spod13,nie zwrócili mi pieniędzy,za rachunki.Afera w UM,moze dzieli się z kasierka i burmistrzem kasą?

#39 Zbigniew Kacprzynski

Zbigniew Kacprzynski

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 27 listopad 2016 - 20:21

Wstyt, chodzisz do cerkwi i okradasz dzieci,nie lepiej wypłacać rodzicom pieniędzy niz gnębić ich.Na premię szykujecie sobie z kradzionych pieniędzy.http://www.chlebznie...ndex.php?id=658

#40 Zbigniew Kacprzynski

Zbigniew Kacprzynski

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 11:56

Służcie Bogu i narodowi,nie Mamonie.Jezus-Król i Bóg Nasz.15268061_230212330724571_262203180884056

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rada Miasta Bielsk Podlaski, sesje, Burmistrz, Urząd Miasta Bielsk Podlaski, Społeczeństwo obywatelski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych