Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

RELACJE VIDEO SESJI RADY MIASTA BIELSK PODLASKI

Rada Miasta Bielsk Podlaski sesje Burmistrz Urząd Miasta Bielsk Podlaski Społeczeństwo obywatelski

241 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 20:31

Zapraszam do obejrzenia  relacji video z Sesji Rady Miasta Bielsk Podlaski. Nie trzeba już spędzać wielu minut, aby obejrzeć interesujący nas fragment w TV.

Zapraszam na stronę:     http://mrozkowiak.com.pl ,na której zamieszczane będą sukcesywnie kolejne filmy,
Oczywiście nie jest to tylko moja zasługa. Jest więcej osób, które interesują się pracą samorządu. Pan Jan Troc jest bardzo uprzejmy i udostępnił swoje materiały. Od dłuższego już czasu utrwala na video relacje z sesji. Dzięki niemu, każdy już będzie mógł obejrzeć przebieg sesji, wtedy kiedy będzie miał czas wolny i wybrać interesujące go fragmenty.

#2 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 22:33

Zamieszczam również własne spostrzeżenia z sesji

Może ktoś woli czytać niż oglądać?

Wtedy zapraszam na stronę, na której znajdują się sprawozdania z poprzednich sesji:

http://mrozkowiak.com.pl

Użytkownik Bogdan edytował ten post 21 wrzesień 2016 - 22:34

#3 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 16:03

Nagranie z sesji RM, która odbyła się w dniu 27 września 2016 r., zamieszczona zostanie na stronie www.mrozkowiak.com.pl  za dwa tygodnie

Użytkownik Bogdan edytował ten post 27 wrzesień 2016 - 16:04

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 17:33

Żenada a nie radni. Swój swojego wybierał, kumpel kumpla namawiał itd ..... Nie psuj Pan "internetóff" tymi śmieciami video.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 18:04

Żenada a nie radni. Swój swojego wybierał, kumpel kumpla namawiał itd ..... Nie psuj Pan "internetóff" tymi śmieciami video.

Wręcz przeciwnie, nie każdy ma TV H-ka i będzie mógł tutaj obejrzeć.

Bardzo dobry pomysł.

#6 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 18:33

Chciałbym tylko sprostować, że prawdopodobnie uda się nie za dwa tygodnie, ale szybciej  tzn.  niebawem, zamieścić relacje video z dzisiejszej sesji. Miała dość intrygujący przebieg, więc może być dla wielu mieszkańców ciekawa. Gdy tylko będzie gotowa, natychmiast powiadomię.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 27 wrzesień 2016 - 18:34

#7 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 21:35

Do czasu ukazania się relacji video z sesji z dn. 27 IX 2016 r. zapraszam do zapoznania się z relacją opisową   http://mrozkowiak.com.pl/

Użytkownik Bogdan edytował ten post 28 wrzesień 2016 - 21:44

#8 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 03 październik 2016 - 10:25

Na stronie www.mrozkowiak.com.pl zamieszczona została pierwsza część relacji video z sesji rady miasta z 27 IX 2016. Obejmuje pierwszych pięć punktów obrad, gdy zostaną zamieszczone dalsze części natychmiast powiadomię na forum

Użytkownik Bogdan edytował ten post 03 październik 2016 - 10:27

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 19:09

Panie Bogdanie, może Pan coś wie o ROD,,Ziemia Bielska,kto zarządza ROD,czy podlega ,pod ROD Warszawe ,czy Białystok,co z elektryfikacją działek,czy to Urząd Miasta Bielsk-Podlaski za to wykonawcy opłacił,kto robił tą linię główną energetyczną z rozdzielniami i licznikami i za ile,dlaczego nie było przetargu na tą robotę,dlaczego od działkowiczów pobierają po 500zł ,na budowę tej linji,bo mim zdaniem to nielegalne i kto taką uchwałę uchwalił jak nie było walnego zgromodzenia walnego w tej sprawie,500zł razy 600 działek 300000zł,a podobno RODBiałystok.Obecny kszt to w granicach32000zł bo to w/g katalogów liczylismy,co dalej będzie bo nic nie wiemy,Czeski film''Dlaczego na komputerze nie mastrony Rod,,Ziemia Bielska''Bielsk -Podlaski,powina być taka strona podany skład zarzadu,przepisy ROD,dokumentacja roczna zdzialalnosci Zarządu,wydatki,remonty,budowy inwesrtycji,pobory zarządu?

#10 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 03 październik 2016 - 20:00

Już na mojej stronie www.mrozkowiak.com.pl pisano w komentarzach o tym problemie, braku rzetelnej informacji. Poprosiłem już kogoś, kto zna temat POD lepiej, aby przeanalizował tę sprawę.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 03 październik 2016 - 20:02

#11 ~syn~

~syn~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 20:10

kiedy spodziewać się odpowiedzi odnośnie RODu?, proszę przycisnąć swojego  "kogos" bo kasy od rodziców chcą, a rodzice płacić nie chcą, bo chyba nie muszą

#12 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 04 październik 2016 - 20:19

Najkrótsza droga prowadzi przez Komisje Rewizyjną POD, która powinna zbadać sprawę i wyjaśnić wątpliwości, odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości Dobrym wyjściem byłoby zwołać zebranie członków i podjąć odpowiednią uchwałę, zobowiązująca Zarząd do udzielenia pełnych wyjaśnień. Możliwości jest wiele. Ale z pewnością wymagają dużego zaangażowania.

Przepraszam, ja muszę czekać na pomoc "kogoś", gdyż nie jest to jedyna sprawa którą do mnie wpłynęła.

Proponowałem trzy lata temu, aby powstało stowarzyszenie, które pomagałoby w takich sprawach. Niestety nie było chętnych do pomocy, aby je założyć. A jedna osoba nie może go założyć.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 04 październik 2016 - 20:25

#13 ~syn~

~syn~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 20:24

bardzo dziękuję za odpowiedź, proszę trzymać rękę na pulsie i informować o postępach

pozdrawiam Pana

#14 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 14:25

Bogdan o jakiej ty komisji rewizyjnej mówisz,same komuchy,my działkowicze chcemy prawdę znać,co boisz się o stołek,ty nic nie możesz, w tej sprawie zrobić,bądz gościemi, pokaż tym komuchom kto ma rację i kto rządzi w Bielsku.

#15 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 19:29

Bodziu a podpowiedz mi, jak znaleść ROD ,,Ziemia Bielska'' na komputerze,maja oni jakąś stronę na google,bo kupiłam dzialkę i nic nie mogę znaleść tej strony.?

#16 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 05 październik 2016 - 19:47

Bogdan o jakiej ty komisji rewizyjnej mówisz,same komuchy,my działkowicze chcemy prawdę znać,co boisz się o stołek,ty nic nie możesz, w tej sprawie zrobić,bądz gościemi, pokaż tym komuchom kto ma rację i kto rządzi w Bielsku.

Przyznam się, że nie zrozumiałem Twojego przekazu!

Użytkownik Bogdan edytował ten post 05 październik 2016 - 20:07

#17 Bogdan

Bogdan

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 05 październik 2016 - 19:51

Bodziu a podpowiedz mi, jak znaleść ROD ,,Ziemia Bielska'' na komputerze,maja oni jakąś stronę na google,bo kupiłam dzialkę i nic nie mogę znaleść tej strony.?

Ja nie posiadam działki w POD, sam nie analizuje tej sprawy. Poprosiłem znajomego, aby się przyjrzał temu. Sam zajmuję się teraz innym tematem.

Użytkownik Bogdan edytował ten post 05 październik 2016 - 20:08

#18 ~Zosia z Białegostoku~

~Zosia z Białegostoku~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 21:00

W Białymstoku jest taka strona i wszystko jest tam dane.Czemu nie ma takiej stronki internetowej, w rod Bielska Ziemia?Chyba ,żeby działkowicze nie wiedzieli nic i temu was ciągle okradają.A temu nowemu prezesowi to nagroda się należy ,bo pobudował elektryczność na waszych dzialkach :wub: w Bielsku,a wcześniej nikt tego nie umiał zrobić.A jak on to zrobił ,to jego sprawa :wub: ,ale to super gość i mieliście festyn wspaniały, na Dzień działkowicza :o , bo bylam  z siostrą ona ma działkę tam.

#19 ~mila~

~mila~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 20:09

Ja nie posiadam działki w POD, sam nie analizuje tej sprawy. Poprosiłem znajomego, aby się przyjrzał temu. Sam zajmuję się teraz innym tematem.

Podobno mają pobudować, pomnik Znachora,koło ratusza,na przeciw sklepu ,,Znachor'',tam gdzie nagrywali ten film.Ma być ławeczka a z brązu ,będzie, na ławeczce siędział profesor Wilczur, z tego filmu-80000zł ,ma to kosztować.Na elektryfikację działek by starczyło,jeszcze by został z 15000zł.Na to ,to Urząd Miasta ma pieniądze na oś takiego.A nie wystarczyło, by na ratusz ,powiesić obraz profesora Wiczura,było by to  około tysieca zł,efekt ten sam.Co ,,Pan'' na to ,Panie Bogdanie,podsunęłam ,,Panu'' dobry temat ,do zrealizowania.

#20 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2624 postów

Napisano 07 październik 2016 - 01:34

Pani Miła, to jest budżet obywatelski. Mieszkańcy w głosowaniu decydują na co pójdą pieniądze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rada Miasta Bielsk Podlaski, sesje, Burmistrz, Urząd Miasta Bielsk Podlaski, Społeczeństwo obywatelski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych