Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rekrutacja i leasing pracowników z Ukrainy

#praca #ukraińcy #ukraina

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AgencjaPracy\~

~AgencjaPracy\~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 11:59

Drodzy Państwo,
jesteśmy Polską agencją pracy oferującą współpracę w zakresie rekrutacji i leasingu pracowników z Ukrainy. Zapewniamy polskim pracodawcom wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych pracowników fizycznych. W zależności od potrzeb klienta przeprowadzamy rekrutacje osób z wybranej branży. Jako doświadczona agencja pracy gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.
Poszukujesz zmotywowanych pracowników?
Skontaktuj się z nami: tel. 734 171 565, mail: hrservices@loyd.international

#2 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 15:53

Możecie się zdziwić jak myślicie ,że wam Ukraińcy za 1300 złotych będą robić.

#3 ~zyskodawcy 16~

~zyskodawcy 16~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 16:36

bogate USA wybudowało płot z Meksykiem, a biedna Polska wpuszcza Ukraińców bez problemu, jak widać. bo zyskobiorcy tak chcą.

#4 ~olka33~

~olka33~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 13:54

Trochę się wahałem ale ostatecznie zatrudniam pracowników ze wschodu. Dużo mi na pewno w tym wszystkim pomaga agencja Worksol – worksol.pl. Bez nich byłoby mi dużo ciężej wszystkie sprawy formalne pozałatwiać związane z kartą pobytu chociażby. Ja działam w branży budowlanej i akurat murarzy, tynkarzy, czy ludzi do dociepleń to na wschodzie nie brakuje i są to dobrze fachowcy.

#5 ~praca=godziwa płaca~

~praca=godziwa płaca~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 23:57

Białostoccy wyzyskodawcy już cieszą się na samą myśl, że UP-owcy ze wschodu mogą na nich na nich tyrać za pół darmo lub za te ochłapy zwane najniższą krajową :). Już  podobno w niektórych pseudo-firemkach robią od jakiegoś czasu...

Ręce do pracy są tylko trzeba zmienić zapyziałą polaczkowatą mentalność, traktować ludzi z szacunkiem i jak partnerów a nie niewolników i płacić ludziom - swoim BRACIOM godziwe pieniądze! Zatrudniając Polaków i płacąc uczciwe pieniądze wspierasz rozwój gospodarki a ten w głównej mierze napędzany jest konsumpcjonizmem. Ludzie zmieńcie myślenie bo będzie kolejna fala emigracji!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 11:41

poprzednia nadal trwa ,jak rozmawiam z ludzmi po maturze czy w trakcie studiów to mówią że w PL nawet nie zamierzają pracy szukać ,w PL praca jest tylko kryzys jest wywoływany sztucznie wysokie koszty pracy jakie musi ponieść pracodawca który za 2000 netto musi oddac jakies państwu ponad 1000zł i dlatego nie ma pracy na umowę o pracę a to wszystko po to żeby była zapasc demograficzna i młodzi uciekali ,starzy wymrą a zostanie teren pod kolonizacje niemiecką czy zydowską czas pokaże

#7 ~erssa~

~erssa~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 15:26

Spróbować zawsze można szukać pracowników przez pośredników. Trochę sensownych agencji na rynku można znaleźć. Choćby biuro Worksol z którego usług ja korzystam się sprawdza. Organizują legalne zatrudnienie z wszystkimi zezwoleniami. Trochę jest problemów z zatrudnieniem np. Ukraińców w związku z tym, że są spoza Unii, ale da się to mimo wszystko załatwić.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 19:49

bogate USA wybudowało płot z Meksykiem, a biedna Polska wpuszcza Ukraińców bez problemu, jak widać. bo zyskobiorcy tak chcą.

DLATEGO , jeszcze długo będziesz tyrał aby kupić 60 m2 mieszkanie w bloku.

#9 ~Uraaa~

~Uraaa~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 14:13

No i stało się. Ukraińcy już wkrótce będą mogli wjeżdżać do Polski i Unii bez wiz. Co na to białostoccy pracodawcy, zleceniodawcy i wyzyskodawcy? Pewnie się już cieszycie, że w końcu bez problemu będziecie mieć wyrobasów na zlecenia i za tą waszą marną najniższą krajową?

#10 ~Anty UPA~

~Anty UPA~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 07:38

Dlatego jak ktoś natknie się i zauważy Ukraińca,który tyra u Polaka powinien zgłosić to do PIPu aby sprawdzili czy robol jest legalny

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 21:42

nie wiem co chcecie od tych ludzi oni też jada za chlebem żeby utrzymać swoje rodziny  ,tak jak polacy na zachód

#12 ~dawddww~

~dawddww~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 14:17

Każdy przypadek jest indywidualny, każda firma ma inne potrzeby. U mnie było dużo wolnych stanowisk dla spawaczy a jak chciałem poszukać w okolicy to się okazywało że jak ktoś tylko miał papiery na spawarkę to już dawno był na zachodzie w robocie. Dlatego zdecydowałem się na Ukraińców i póki co nie żałuję. Ludzi znalazłem przez agencję pracy Worksol – worksol.pl. Uczciwe warunki, nie biorą dużej prowizji, można się było dogadać.

#13 ~resst~

~resst~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:37

Dobrze nam się współpraca układa już od kilku lat z agencją Worksol, nie robią jakiś opóźnień, jak potrzebuję pilnie pracowników to mogę na nic liczyć. Mają doświadczenie jeśli chodzi o Polski rynek ale też dużo osób mi rekrutowali z Ukrainy i przy okazji pomogli w zezwoleniach, kartach pobytu itp. Fajną opcją jest tutaj zwłaszcza leasing osób, w moim wypadku się sprawdza optymalnie.

#14 ~dartt~

~dartt~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:21

Podpowiedzieć mogę Worksol, oni nas poratowali w trudnym momencie jak zaczęło brakował nam ludzi przy taśmie, a było tak zeszłej zimy. Szybko organizują pracowników, mają przyzwoite warunki cenowe i też to co ważne – raczej ludzie się trafiają na stałe, zostają, nie ma rotacji że przyjdzie, zobaczy i po miesiącu da nogę.

#15 Bogdan50

Bogdan50

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 2 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 21:05

Moja firma dostała duże zlecenie, a to oznaczało zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy. W naszym terenie nie było chętnych. Zostało mi tyko zatrudnić pracowników z Ukrainy.Czas uciekał a ja sam nie wiedziałem gdzie szukać, dlatego skorzystałem z internetu i tak moje zainteresowanie przyciągnęła strona
http://www.pracowici.pl/. Dzięki współpracy szybko miałem ekipę w komplecie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 07:29

Co tak po Ukraińcach jedziecie? toż Polaczki za granicą są w takiej samej sytuacji, tez nikt was tam nie chce oprócz wyzyskodawców.

#17 Maxymilian27

Maxymilian27

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 04:32

Chcecie wiedzieć jak powinna wyglądać prawidłowa rekrutacja pracowników ze wschodu? Koniecznie przeczytajcie http://wynajempracow...acja-ukraincow/ super wpis !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych