Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Rekrutacja i leasing pracowników z Nepalu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~TYPOWY JANUSZ BIZNESU~

~TYPOWY JANUSZ BIZNESU~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 15:55

ktoś wie jak ich ściągnąć do pracy za miskę ryżu? Bo od pewnego czasu zarówno Polacy, jak też nawet banderowcy nie chcą na mnie pracować za rynkową stawkę 14,70 brutto! Te 500 plus zniechęca do pracy! W d.... im się poprzewracało! Mam 3 luksusowe samochody i pałac. Utrzymanie kosztuje! 

#2 ~zesracie się tą kasą~

~zesracie się tą kasą~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:38

ktoś wie jak ich ściągnąć do pracy za miskę ryżu? Bo od pewnego czasu zarówno Polacy, jak też nawet banderowcy nie chcą na mnie pracować za rynkową stawkę 14,70 brutto! Te 500 plus zniechęca do pracy! W d.... im się poprzewracało! Mam 3 luksusowe samochody i pałac. Utrzymanie kosztuje! 

Słaba prowokacja, ale co jak co w biedastoku w uj

januszów biznesu hahahah

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 09:17

Janusz, pojedz do Nepalu. Być może  znajdziesz tam miske ryżu. Zarobisz na chrust do dymnej chaty.

#4 ~TYPOWY JANUSZ BIZNESU~

~TYPOWY JANUSZ BIZNESU~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:45

co się mnie czepiacie?! W dup... wam się poprzewracało!  Za 14,70 brutto spokojnie można przeżyć! I nawet w ciągu 7 lat uzbierać na 10 letni samochód!!!

#5 ~TYPOWY JANUSZ BIZNESU~

~TYPOWY JANUSZ BIZNESU~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 12:40

to jak? Ktoś doradzi?! Bo banderowcy za 14,70 brutto już tyrać nie chcą! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych