Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Reklamy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Prosty~

~Prosty~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 19:16

Mamy pandemie bardzo ważny temat Prawie wszyscy się interesują ale reklamy do obrzydzenia nikt nie robi porządku

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 21:51

Mamy pandemie bardzo ważny temat Prawie wszyscy się interesują ale reklamy do obrzydzenia nikt nie robi porządku

W miarę upływu czasu spoważniejesz od twoim zdaniem "reklam " koronawirusa

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 17:54

[quote name="Gość" post="1616697" timestamp="1584564708"]
W miarę upływu czasu spoważniejesz od twoim zdaniem "reklam " koronawirusa[/quote Szukam informacji ważnych dla mnie a tu reklama np prowidentu czy też inna dla mnie wcale nie przydatna Jak zablokowała wyświetlanie to komunikat tworzenie informacji to nasza pasja włącz reklamy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 07:42

Na laptopie mam zablokowane reklamy jest ok komputer chodzi o wiele szybciej nie tracę czasu Nie wiem jak to zrobić na tel

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 11:12

reklamy są potrzebne żeby wiedzieć czego nie kupować

#6 ~Szpara~

~Szpara~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 20:41

Mamy chorego powiat bialostocki informacja dotyczy duzego obszaru zamiast reklamy mogli by napisac dzielnica gmina czy miasto

#7 ~Szpara~

~Szpara~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 20:41

Mamy chorego powiat bialostocki informacja dotyczy duzego obszaru zamiast reklamy mogli by napisac dzielnica gmina czy miasto

#8 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 07:29

reklamy są potrzebne żeby wiedzieć czego nie kupować

Też to zauważyłem. Reklamowane produkty i usługi kupuje się tylko w tedy, gdy nie ma innego wyboru. Między innymi dlatego feudalizm i jego odmiana - kapitalizm specjalizują się  w ograniczaniu wyboru dla mas. Z dekady na dekadę jest coraz mniejszy wybór (dla mas oczywiście). Najczęściej pod przykrywką kolorowych opakowań i nazw kryje się praktycznie to samo. W dodatku te opakowania zaśmiecają środowisko (nie tylko naturalne). Później często dochodzi do podpaleń wysypisk śmieci (żeby zarobić), nie wspominając już o paleniu śmieci w piecach i zatruwaniu bezpośrednio zwierząt np. tworzywami sztucznymi i antybiotykami (a pośrednio ludzi, którzy później konsumują te zwierzęta).

A potem strach bo epidemia, zmutowane wirusy i inne patogeny.

Użytkownik towarzysz_andrzej_1981 edytował ten post 26 marzec 2020 - 08:22

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych