Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rejestracja do laryngologa

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 13:43

Proszę o radę jak zarejestrować się do laryngologa w łapach skierowanie mam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 16:47

ruszyć du*ę

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 17:15

Zadzwoń : 85 814 24 17. Nie zniechęcaj się dzwoń kilka- kilkanaście razy. Kiedyś ktoś odbierze.

#4 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 19:48

ruszyć du*ę

A co hrabiego zawieść trzeba

#5 ~Pacjet~

~Pacjet~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 19:59

ruszyć du*ę

Czy ty masz trochę rozumu Dzisiaj na wizytę trzeba umawiać się tylko telefonicznie nikt Cię nie wypuści do przychodni

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2020 - 15:19

Czy ty masz trochę rozumu Dzisiaj na wizytę trzeba umawiać się tylko telefonicznie nikt Cię nie wypuści do przychodni

Teraz to szukasz lekarza w Internecie podany jest numer pan doktor obiera od razu o umawia Cię nawet dzis Jeśli chodzi o przychodnie na piaskowej to Pani tam pracująca kazała mi dzwonić do skutku i tak trzy dni tel zajęty

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2020 - 22:14

Teraz to szukasz lekarza w Internecie podany jest numer pan doktor obiera od razu o umawia Cię nawet dzis Jeśli chodzi o przychodnie na piaskowej to Pani tam pracująca kazała mi dzwonić do skutku i tak trzy dni tel zajęty

A czy ten telefon jest wogole włączony?Podejdź i zadzwoń przy okienku.Ktos celowo źle odkłada że jest niby cały czas zajete

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:42

Dodzwonić się do rejestracji , to jak trafić ,,6" w lotto. Siedzą 3 osoby , 2 powinni rejestrować ,a trzecia odbierać telefony. Niestety,trzeba mieć wyjątkową cierpliwość żeby telefonicznie załatwić sprawę.Mnie się nie udało.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2020 - 12:29

A czy ten telefon jest wogole włączony?Podejdź i zadzwoń przy okienku.Ktos celowo źle odkłada że jest niby cały czas zajete

Niekoniecznie tak jest. Może być też naprawdę zajęty ale prywatnymi rozmowami o upojnych przeżyciach z poprzedniego dnia i po godzinach "pracy" wtedy z rana jest czas na odpoczynek i pogawędki.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2020 - 12:33

Niekoniecznie tak jest. Może być też naprawdę zajęty ale prywatnymi rozmowami o upojnych przeżyciach z poprzedniego dnia i po godzinach "pracy" wtedy z rana jest czas na odpoczynek i pogawędki.

Rząd takim paniom wyszedł na przeciw żeby tylko do tego "biznesu" nie dokłać a żeby panie mogły sobie odpocząć bez uszczerbku na własnych kieszeniach. No już naprawde tak trudno to zrozumieć?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2020 - 12:43

A to tylko jeden z powodów restrykcji wprowadzonych pomysłem "epidemii koronawirusa".

#12 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2020 - 16:03

To ironia, o Petunie co za kołki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych