Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:30

Kolejny biznesmen który nie potrafi zrozumieć, że wieś jest dla ludzi a nie kur czy świń. Tereny eksploatacji rolnej to nie wieś, choć w wyniku błędów w planowaniu przestrzennym często się pokrywają.
Fermy tak. Ale z daleka od ludzi. Od wsi i od miast. Nie dają pracy. Nie dają podatków. Nie dają nic okolicy tylko smród w promieniu kilometra. Ale jak są to tylko pola czy lasy to to jest ok.

#22 ~wooj~

~wooj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:38

Mieszkam w rejonie Gdzie ferm kurzych jest w pip (Mława, Żuromin). Widzę że robicie sobie jaja z tego problemu .. Zanim jeden matoł z drugim napisze, że na wsi musi śmierdzieć niech tu wpadnie powąchać.Smród z kurników niesamowity, smród z setek  kup gnoju kurzego pokopcowanych po polach, zatrute wody gruntowe, środowisko, wasze siedliska stracą 60-70% wartości. Zapomnijcie o grilowaniu jeździe na rowerze itp. Ilość azotu nafaszerowanego antybiotykami w powietrzu przekracza wszelkie normy setki razy, ale tego nikt nie bada.. Ale i tak nic nie wskóracie ...mają potężne wtyczki w pisie, a wcześniej najbogatszego posła PO, króla smrodu i szefa cedrobu. A zaraz za fermami kur idą świńskie chlewnie na tysiące tuczników. Właściciele ci sami lub słupy...

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych