Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Myśliwy~

~Myśliwy~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:58

Doimy Grabówkę! Pomogą nam w tym radne z terenu!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 18:14

Doimy Grabówkę! Pomogą nam w tym radne z terenu!

Jedna to krawcowa, która zaprzedała się za etat bibliotekarki. Druga to taki lokalny Żalek, w sumie u obu poziom squrwienia wyjątkowo wybitny. Głupie kmiecie z Sobolewa i Henrykowa zgotowali swoim sąsiadom podły los.

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:42

Mam doktorat, to muszę zarabiać więcej! No qur....

#4 ~CozaSyf~

~CozaSyf~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:46

Mam doktorat, to muszę zarabiać więcej! No qur....

Doktorat z historii! :D :D :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 21:05

Doktorat z historii! :D :D :D

A Ty z czego masz doktorat???

#6 ~Zastępca burmistrza~

~Zastępca burmistrza~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 22:06

Dlaczego nikt się nie interesuje zarobkami burmistrza Knyszyna?
Gigant zarobkowy , czołówka .

#7 ~Majster~

~Majster~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 22:39

Niewielkie te zarobki są. Porządny rzemieślnik zarabia więcej.

#8 ~Nikt~

~Nikt~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 22:54

A czym się sugerowali radni ? Własnym dobrem? Jeden powie reszta kleszcze. I tak będzie przez 5 lat . Żaden się nie wychyli .

#9 ~Zibi~

~Zibi~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 23:07

Jeśli kryterium podwyżek jest wykształcenie, to burmistrz Tykocina powinien obniżyć jeszcze bardziej, bo nawet magistra nie ma, wstawia na fb pisma z ortografami itp

#10 ~bok~

~bok~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:11

Niewielkie te zarobki są. Porządny rzemieślnik zarabia więcej.

Za dobra prace Pana Burmistrza Dobrowolskiego należy sie dobra płaca, niestety niższa od wielu burmisfrzów i wójtów za nicnierobienie czyli symulowanie pracy.

#11 ~Emilaa~

~Emilaa~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:19

A ile podwyżki dostał opozycyjny radny Karpowicz pewnie za mało bo tak głośno kwiczy

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 09:23

I bardzo dobrze! Zazdrościcie to startujcie wyborach za kilka lat! A Karopowicz przyspawany do swojej posadki sieje zament jak zawsze! Na emeryture i to już daj miejsce nowym i młodym! Zbieranina lesnych dziadków!

#13 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 09:53

Jeśli zaczyna się rządzenie od podwyżek dla siebie jest się zwykłym śmieciem. Widzę,że dużo tu sztucznych wpisów pochwalnych dla burmistrza.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 10:32

A ile podwyżki dostał opozycyjny radny Karpowicz pewnie za mało bo tak głośno kwiczy

Tyle samo co krawcowa, przecież wiesz. Chwalenie się tytułem szkoły klęczenia przed rozporkiem chluby nie przynosi. Ale żeby to wiedzieć trzeba mieć inteligencję, samo (byle jakie) wykształcenie nie wystarczy.

#15 ~Biedroń~

~Biedroń~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 23:04

Za dobra prace Pana Burmistrza Dobrowolskiego należy sie dobra płaca, niestety niższa od wielu burmisfrzów i wójtów za nicnierobienie czyli symulowanie pracy.

Dobrowola powinien juz dawno garować, bo wyrządził szkody narażając budżet gminy na straty ok. 3,5 mln zł, a jakie to Karpow wie, ale to jest przydupas a nie opozycyjny radny, a psy i suki bronią szkodnika od odpowiedzialności karnej. 

#16 ~Supraślak~

~Supraślak~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:56

Za dobra pracę to i oczywiście, ale nie za prowadzenie gminy do bankructwa. To największy szkodnik jakiego jeszcze nie było.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 02:33

Za dobra pracę to i oczywiście, ale nie za prowadzenie gminy do bankructwa. To największy szkodnik jakiego jeszcze nie było.

Ale to wasz własny szkodnik, przez was wybrany.

#18 ~BBK~

~BBK~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:34

Ale to wasz własny szkodnik, przez was wybrany.

Nie to Wasz (Nasz) wspólny szkodnik dr historii

#19 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:35

Radni Supraśla kosztem niepełnosprawnych dali podwyżke burmistrzowi  Radni uchwalili 20.09.2018 r. wprowadzenie na terenie gminy ulgi na przejazdy u aktualnych przewoznikach na terenie gminy to jest vojager i pks nowa od dnia 01.01.2019 roku powierzajac wprowadzenie tej ustawy burmistrzowi Supraśla .Burmistrz pan Dobrowolski przed druga tura wyborów obiecał wprowadzenie linii 111 na trasie Supraśl- Białystok  Teraz nie ma 110 i kiedy będzie to sam burmistrz nie wie i nie ma ulgi na bilety dla niepełnosprawnych i dawców krwi i narządów ale jest kasa dla burmistrza to moze burmistrz te podwyzke taki uczciwy gospodarz przeznaczy na ulgi do biletów do czsu wprowadzenia lini 111.

#20 ~BBK~

~BBK~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:35

Jeśli zaczyna się rządzenie od podwyżek dla siebie jest się zwykłym śmieciem. Widzę,że dużo tu sztucznych wpisów pochwalnych dla burmistrza.

Masz rację nie tylko burmistrz dostał podwyżkę Radni również podnieśli sobie diety

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych