Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

63 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Szybki Gonzales~

~Szybki Gonzales~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:54

Mój sąsiad pan Gieniek powiedział,że .i za głupich kilka tysi tyrać na budowie albo w jakimś sklepie. Woli dorobić na czarno i być bezrobotnym. Pozdrawia tez pana radnego Henia i mówi,że z niego niegłupi chłop ;)

#42 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:58

Niech będzie darmowa komunikacja dla właścicieli samochodów (tak jest w zakopanem).

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 17:29

Mój sąsiad pan Gieniek powiedział,że .i za głupich kilka tysi tyrać na budowie albo w jakimś sklepie. Woli dorobić na czarno i być bezrobotnym. Pozdrawia tez pana radnego Henia i mówi,że z niego niegłupi chłop ;)

Może i szybki ale przede wszystkim głupi.

Bycie bezrobotnym nie przynosi żadnych korzyści poza ubezpieczeniem zdrowotnym. Nie ma ubezpieczenia od wypadków w robocie na czarno.

Statut bezrobotnego można łatwi stracić gdy jest dużo ofert pracy a mało bezrobotnych.

#44 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 17:32

Proponuje by Pan radny Pis wybrał sobie jakiegoś bezrobotnego i całą swoja wypłatę przelewał na jego konto. Ot tak w ramach pomocy. I niech namówi do tego samego swoich kolegów z partii, skoro tak lubią rozdawać pieniądze.

#45 ~dgh~

~dgh~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 18:59

życzę tym wszystkim krytykującym długotrwałego bezrobocia, to może zrozumieją.Sam byłem bezrobotny ponad rok na początku lat 2000 i nawet do UP zap...pieszo, bo bilet kosztował-wolałem wydać te pieniądze na dojazd na spotkanie o pracę!wam się wydaje,że zawieziecie CV samochodem...sprzedacie go szybko!teraz co prawda nie ma kryzysu,ale pomysł bardzo dobry-bezrobotny bardziej zasługuje na darmowy przejazd niż bogaty emeryt po 70 tce, czy jakieś karty dużej rodziny.Troszkę empatii,a nie polityki

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 19:05

Oczywiście mądrościa popisali się wyborcy PO, zawiść i nienawiść to ich droga zyciowa. Poczekajcie jeszcze troche jak wygra PO-POKO-Europejska Koalicja, to spedalą wam kraj. Każdy homuś będzie miał dostęp do waszych dzieci i do was. Adamowicz był opiekunem homoseksualistów, teraz w W-wie jest Rabiej pederasta i Trzaskoski prezydęęt, który chce aby w szkołach zamiast katachetek wykładali dewianci, którzy będą przygotowywac dzieci do kontaktów z pedofilami. No cieszcie się głąby PełOwskie, bedziecie dymani nawet w uszy.

Zamiast wylewać swoje bezmyślne wypociny,weź się za słownik ANALFABETO!!!!!!

#47 ~Truskaw~

~Truskaw~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 19:34

Już widzę jak przed UP twarzą się kolejki oczekujących na rejestrację się jako bezrobotni. Ludzie trochę powagi

#48 ~BEZDR~

~BEZDR~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 19:54

Autobusami to sami niech jezdzą a ministrowie to na parę samochodów Dac po jednym na miasta słuzbowy samochód dla bezdomnych i bezrobotnych bo czym mają jezdzić???

#49 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 20:29

Bezpłatna komunikacja powinna być dla wszystkich.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 21:00

Tak, tak, zatrudnię z 40 letnim doświadczeniem handlowym i po magisterskich studiach dziennych, oczywiście za płacę minimalną na pełny etat z umową zleceniem.

Pewnie nawet nie zapytałeś, z góry zakładasz że tak jest. Swoją drogą to na pewno nie po podstawówce, czy gimnazjum, coś trzeba umieć choć po zawodówce.

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 21:07

Byłem bezrobotnym i wiem jak ciężko bez środka transportu szukać pracy. Wszyscy mówią o pomocy tylko kazdy zapomina że pomoc to nie tylko Święta kiedy hojnie wspieramy tylko cały rok. Po drugie jestem internautą i jest za pomysłem więc tytuł artykułu jest stronniczy bo gdyby to był pomysł KO to ho ho jaki genialny.

Znam osobiście chłopaka który pieszo chodził po firmach i roznosił CV, później jak już pracował to również pieszo chodził do domu ponad 2 km. można jak się chce. Można też rowem. Białystok to bardzo małe miasto, ja bardzo często chodzę pieszo, czekanie na autobus to strata czasu.

#52 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 21:47

W dzisiejszych czasach nikt nie ma czasu, nawet bezrobotni. Ja bym wnosiło darmowe taksówki dla bezrobotnych.

#53 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 21:49

Nie za darmo balwanie a za pieniadze podatnika, wbijcie sobie raz na zawsze w urzednicze lby ze rzad, urzedy panstwowe nie dysponuja inna kasa jak z podatkow obywateli czy przedsiebiorstw

#54 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 21:50

Nie za darmo balwanie a za pieniadze podatnika, wbijcie sobie raz na zawsze w urzednicze lby ze rzad, urzedy panstwowe nie dysponuja inna kasa jak z podatkow obywateli czy przedsiebiorstw

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 23:11

NIE BĘDĘ PRACOWAŁ ZA 2000 TYS NA RĘKĘ!!! na budowie.

dosyć wyzysku zdzichów prywaciarzy na budowach.!

niech dla developerów pracują na czarno białorusini i ukraińcy.

tak jak jest teraz.

dosyć.

#56 ~Oldskool~

~Oldskool~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 23:17

Heniu, nie kompromituj się. Pozdrawiam, stary znajomy.

#57 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 00:38

Po co robić to jest skandal sami biorą niebotyczne pieniądze co robi skok na koryta przekupstwo dla normalnego człowieka patologia no cóż robota to głupota Grecja nam grozi

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 07:45

NIE BĘDĘ PRACOWAŁ ZA 2000 TYS NA RĘKĘ!!! na budowie.

dosyć wyzysku zdzichów prywaciarzy na budowach.!

niech dla developerów pracują na czarno białorusini i ukraińcy.

tak jak jest teraz.

dosyć.

Ja tam bym chciał zarabiać 2 mln zł na rękę.

#59 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 10:08

Radny pis powinien za darmo pracować albo chociaz połowę swej pensji przeznaczyc na zakup biletów dla bezdomnych.Następny tak jak rydzyk elektoratu szuka

#60 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 10:14

Przeciwny to moze tylko ten co ma meldunek i placi podatki w gminie bialystok.

Reszta niech zajmie sie klubem wojta w pierdziszewie pod sokolka czy bielskiem  :D

Znalazł się wielki miastowy,siłą od pługa oderwany,śmierdziel z gnojowicy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Białystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych