Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

63 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:46

Wszystkim wszystko byleby zagłosowali :) dziecinada.

katalogowa DESPERACJA :D

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 12:56

I tak jeżdżą za darmo. W czym problem?

#23 ~tralalala~

~tralalala~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 13:17

Jeśli jakiś zdrowy mężczyzna jest bezrobotny, to od ręki dam pracę przy prostych pracach budowlanych. Aktualnie osoby są bezrobotne z własnego wyboru. Wystarczy przejść przez centrum Białegostoku, co kilka sklepów na drzwiach ogłoszenia: Zatrudnię sprzedawczynię, zatrudnię barmana, zatrudnię kucharza, zatrudnię kierowcę... No, ale niektórzy gardzą pracą, skoro są wspomogani na bezrobociu.

Tak, tak, zatrudnię z 40 letnim doświadczeniem handlowym i po magisterskich studiach dziennych, oczywiście za płacę minimalną na pełny etat z umową zleceniem.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 13:48

Tak, tak, zatrudnię z 40 letnim doświadczeniem handlowym i po magisterskich studiach dziennych, oczywiście za płacę minimalną na pełny etat z umową zleceniem.

To najlepiej siedzieć na bezrobociu  i czekać na darmowe bilety od PIS

#25 ~RYŻY TUX~

~RYŻY TUX~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 13:56

SZANOWNA SZCZUJNIO-SZWABSKA a ILU TYCH POpaprańców ZSZOKOWANYCH BYŁO?

#26 ~Alinka~

~Alinka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:01

Droga blondynko, zapłacisz ubezpieczenie, podatki itd. o umowie nawet nie wspominam?

Ogłoszenia, zawsze będą z ofertami "dam pracę" od 5 rano za ćwierć minimalnej. Takich ofert nigdy nie brakowało.

Jasne, napisałaś po to by napisać.

Naprawdę oferuję legalne zatrudnienie. Jest ogłoszenie, 15zł na rękę za godzinę osobie do przyuczenia. Było kilka telefonów, czy są możliwe zaliczki, czy są możliwe tygodniówki. Są możliwe, tylko też kilka osób miało mowę wskazującą na spożycie: "Wicie, rozumicie, kierowniczko..." Do dziś nikt nie pofatygował się przyjść osobiście.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:13

Nie ma świętych krów wszyscy niech płacą za jazdę autem autobusami

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:29

o znany hejter,jak zawsze musi coś z paszczy niezrozumiałego wyrzucić w każdym wątku:)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:53

Niech pan radny Dębowski, radny PiS z własnej kieszeni finansuje przejazdy dla bezdomnych! My mieszkańcy nie będziemy finansować nierobów! Wystarczy niech podjedzie pod MOPS, kiedy są wypłacane zasiłki, zobaczy czym przyjeżdżają tzw. bezrobotni!

A co tobie ubędzie z kieszeni? bo z mózgownicy ci ubywa wyborco PO

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:55

o znany hejter,jak zawsze musi coś z paszczy niezrozumiałego wyrzucić w każdym wątku:)

O jest i bliski kumpel K.Truskolaskiego, zboczeniec: ''''mam w doopie polaka papieża, mam w doopie AK wykletych, mam w . polaków'''. I znów się ciska jak gooowno w przerębli, a won cholero łajdacka ze swoją paszczą.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:57

:P :D :D :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 15:00

na pisuary to miejsce w szalecie miejskim

ty stale czubie tam siedzisz i wąchasz, stąd ten twój wpis

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 15:03

Oczywiście mądrościa popisali się wyborcy PO, zawiść i nienawiść to ich droga zyciowa. Poczekajcie jeszcze troche jak wygra PO-POKO-Europejska Koalicja, to spedalą wam kraj. Każdy homuś będzie miał dostęp do waszych dzieci i do was. Adamowicz był opiekunem homoseksualistów, teraz w W-wie jest Rabiej pederasta i Trzaskoski prezydęęt, który chce aby w szkołach zamiast katachetek wykładali dewianci, którzy będą przygotowywac dzieci do kontaktów z pedofilami. No cieszcie się głąby PełOwskie, bedziecie dymani nawet w uszy.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 15:15

na pisuary to miejsce w szalecie miejskim

dla ciebie będzie specjalna toaleta, dla trzeciej płci, bo nie wiadomo jaka ona jest dziś hehehehehe

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 15:40

Byłem bezrobotnym i wiem jak ciężko bez środka transportu szukać pracy. Wszyscy mówią o pomocy tylko kazdy zapomina że pomoc to nie tylko Święta kiedy hojnie wspieramy tylko cały rok. Po drugie jestem internautą i jest za pomysłem więc tytuł artykułu jest stronniczy bo gdyby to był pomysł KO to ho ho jaki genialny.

#36 ~Bezrobotny~

~Bezrobotny~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:25

Zwracam się do osób piszących na tym forum - pamiętajcie że tak jak ja też możecie stracić pracę przed emeryturą (mam prawe 64 lata i ponad 40 lat stażu pracy) i tak jak ja będziecie jej szukać, a czy znajdziecie?

#37 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:25

Pamiętacie ruskiego trolla , PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ , propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków , który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem , że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury ,to cryo skakał (nowe) itp :
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość , sugeruje światowy spisek WSI , Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka cryo - od 8!!! miesięcy wkleja to samo
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę i Rachonia .... oj ....
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
G/mało inteligentny,tępy,ociężały umysłowo - ubogi zasób słów , żenujące błędy językowe ,powtarza się - nudny ....
H/ kolekcjonuje wpisy (też własne fejki) potrzebne do trollowania później
I/ fabrykuje (prymitywnie podszywa się pod hejtowanego) lub powiela ordynarne kłamstwa i "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy" hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA i US
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO ,PSL, KO , EU , KOD oraz WOŚP -hejter GW  , Owsiaka , Rzeplińskiego , Tuska , Tuleyi , Biedronia , ONET-u i TVN i oczywiście Michnika
Ł/wszyscy kradną (PO , PSL ,KO , KOD oraz WOŚP ) , tylko członkowie PiS i ich elektorat nie kradnie ...

M/ lubi "rzygać i pluć" na hejtowanych forumowiczów , którzy też mu "śmierdzą" ....
N/okazuje swoje moralne dno nieustannie ... zwykle poprzez "hahaha"

#38 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:26

Z jakiej paki maja mieć wszystko za darmo, kto za to będzie płacił!
Zapomoga,robią dzieci bo 500+,teraz bilety no i 4 dzieci emerytura za..... Kur..!!!
NIE NIE NIE!!!

#39 ~Trotta PADRĘ~

~Trotta PADRĘ~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:30

Internauci czy pożyteczni idioci !!!

#40 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:38

Oczywiście mądrościa popisali się wyborcy PO, zawiść i nienawiść to ich droga zyciowa. Poczekajcie jeszcze troche jak wygra PO-POKO-Europejska Koalicja, to spedalą wam kraj. Każdy homuś będzie miał dostęp do waszych dzieci i do was. Adamowicz był opiekunem homoseksualistów, teraz w W-wie jest Rabiej pederasta i Trzaskoski prezydęęt, który chce aby w szkołach zamiast katachetek wykładali dewianci, którzy będą przygotowywac dzieci do kontaktów z pedofilami. No cieszcie się głąby PełOwskie, bedziecie dymani nawet w uszy.

Wyklęty, powstań Psichooju z ziemi!
Powstań, którego dręczy hejtu głód!
Myśl nowa z goonami promiennemi
Dziś wiedzie nas na bój, na smród.
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata;
Przed ciosem niechaj cryo drży!
Ruszysz z posad kuppę świata,
Dziś niczem — jutro wszystkiem ty!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Białystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych