Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radny Antoni Cydzik do Powiatu

132 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wtajemniczony~

~wtajemniczony~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2008 - 22:53

Doszły mnie słuchy, że Antek wybiera się w przyszłej kadencji do Rady Powiatu.
Tam to dopierio bedzie się dzialo

#2 Andrzej Garbuz

Andrzej Garbuz

zasłużony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 02 czerwiec 2008 - 23:21

Eee ! NIe wierzę. Tam nic ciekawego się nie dzieje, to nie miejsce dla Antoniego.

#3 ~EXEL~

~EXEL~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 07:10

Jeżeli gdzieś się wybiera to chyba tylko do sejmu do Palikota to ten sam gatunek.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 07:13

Jeżeli gdzieś się wybiera to chyba tylko do sejmu do Palikota to ten sam gatunek.

Nie do sejmu nie tam i tak rozpierducha.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 08:04

Czekawie mialby Starosta

#6 ~urzednik~

~urzednik~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 08:41

Wyborczy nie pozwolo,a kto bedzie ujawniac korupcje u burmistrza? Takiego drugiego radnego Cydzika w radzie nie ma i nie bedzie nigdy juz.Nikt niczym Cydzika nie kupi ,jak innych radnych za kilka zlotych.

#7 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 08:50

Wyborczy nie pozwolo,a kto bedzie ujawniac korupcje u burmistrza? Takiego drugiego radnego Cydzika w radzie nie ma i nie bedzie nigdy juz.Nikt niczym Cydzika nie kupi ,jak innych radnych za kilka zlotych.

Ale Ty urzędnik głupoty czasami gadasz. A po co Cydzik jest w radzie? Po to żeby bronić swoich interesów! Tesco, targowica,itp. Jak mu nie wyszło to pszeszedł do opozycji i gnębi wszystkich dookoła co wokół burmistrza. A ty tu z jakimś kupowaniem radnych wyjeżdżasz - bezsens.

#8 ~ucho~

~ucho~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 08:52

To marzenie Malachwieja i Grynczela!!

#9 ~urzednik~

~urzednik~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 08:59

Ale Ty urzędnik głupoty czasami gadasz. A po co Cydzik jest w radzie? Po to żeby bronić swoich interesów! Tesco, targowica,itp. Jak mu nie wyszło to pszeszedł do opozycji i gnębi wszystkich dookoła co wokół burmistrza. A ty tu z jakimś kupowaniem radnych wyjeżdżasz - bezsens.

Dzieki Tesco i targowicy Cydzik lepiej zarabia ,jak zarabial.Miasto potrzebuje bogatych ,bo to oni podatki dla miasta daja a biedni tylko biora...Glupi jestes idz do szkoly.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 09:10

Maniek czemu Ty taki glupi ?Bo biedny!!! A biedny, bo glupi!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 10:04

Starosta umie rozmawiac z ludzmi nie tak jak nasz Malachwiej,prosty czlowiek z Kundzina.

#12 ~ami~

~ami~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 11:05

Chorych nawiedzać, a u przewodniczącego pustki !!!!!!!

#13 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 11:59

Dzieki Tesco i targowicy Cydzik lepiej zarabia ,jak zarabial.Miasto potrzebuje bogatych ,bo to oni podatki dla miasta daja a biedni tylko biora...Glupi jestes idz do szkoly.

Sam głupi jesteś. Ja Cię nie obrażałem. Więc sobie nie życze.

#14 ~pielęgniarka~

~pielęgniarka~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 19:18

Chorych nawiedzać, a u przewodniczącego pustki !!!!!!!

Najlepiej niech poleży sobie, jedzienie darmowe, radni szczęśliwi, ze Janek na odpoczynku i nauczyciele zadowoleni, trochę odpoczną od Napoleona. A może do końca kadencji będzie u Olchowika i rada odpocznie, afer nie będzie i spokój zapanuje.

#15 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 23:17

Najlepiej niech poleży sobie, jedzienie darmowe, radni szczęśliwi, ze Janek na odpoczynku i nauczyciele zadowoleni, trochę odpoczną od Napoleona. A może do końca kadencji będzie u Olchowika i rada odpocznie, afer nie będzie i spokój zapanuje.

Podobno mial na tylku operacje ?Kto wie.

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 23:49

I nie będę nawet zaprzeczał, w pewnym sensie masz rację. Za dużo z tym człowiekiem miałem doczynienia i więcej nie chcę. Klicki to nawet na początku towar mu w sklepie nosił a teraz się zdystansował ciekawe czemu... Cydzik robił kampanię Małachwijowi a antykampanię Kozłowskiemu. Teraz sytuacja odwrotna..... Kiedyś była sytuacja w Racewie "Spalarnia odpadów" Cydzik ma począdku się b. zaangażował jak zobaczył,że g.... z tego będzie miał to się wycofał..... I można wymieniać tak bez końca...... O swoich prywatnych interesach nie będę wspominał, bo jeszcze mnie rozpozna i będzie mi bruźnił. Ja tylko ostrzegam. Każdy ma prawo do swojego zdania. Nie..

#17 ~urzednik~

~urzednik~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 07:14

#18 ~adaś~

~adaś~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 07:20

To jest prawda,nigdy wiecej biednych radnych,nie bede glosowac na nich.Przyklad ZABLUDOWSKI - TO juz DZIAD najbiedniejszy z radnych!!!

#19 ~Oszer~

~Oszer~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 16:27

To jest prawda,nigdy wiecej biednych radnych,nie bede glosowac na nich.Przyklad ZABLUDOWSKI - TO juz DZIAD najbiedniejszy z radnych!!!

Aile ma lat ten Dziad?

#20 ~wiesek~

~wiesek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 17:01

Aile ma lat ten Dziad?

Tyle ile wzrostu ,a nawet mniej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych