Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

PYTANIE DO MODERATORA

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2012 - 06:35

Mam wątpliwości czy SZANOWNY MODERATOR ma odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia forum.Wczoraj został usunięty mój wpis ,gdzie nie było nic obraźliwego,żadnego pomówienia .Chodzi mi o wpis identyczny jak temat PRZEPOWIEDNIA.
Uważam ,że jeśli ktoś nie umie prowadzić forum to nie powinien się zabierać do tej roboty i nie brać pieniędzy za darmo.Uważam ,że w tym wypadku nie został naruszony REGULAMIN.Nawet przepowiednia nie obraża kościoła .

WIĘC W CZYM PROBLEM ???????????? chyba tylko i wyłącznie w kwalifikacji MODERATORA

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE TO TEMATU ,A NIE USUWANIE

#2 Opiekun Forum

Opiekun Forum

Moderator

• Supermoderatorzy społeczni
  • 2790 postów

Napisano 18 marzec 2012 - 07:14

Mam wątpliwości czy SZANOWNY MODERATOR ma odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia forum.Wczoraj został usunięty mój wpis ,gdzie nie było nic obraźliwego,żadnego pomówienia .Chodzi mi o wpis identyczny jak temat PRZEPOWIEDNIA.
Uważam ,że jeśli ktoś nie umie prowadzić forum to nie powinien się zabierać do tej roboty i nie brać pieniędzy za darmo.Uważam ,że w tym wypadku nie został naruszony REGULAMIN.Nawet przepowiednia nie obraża kościoła .

WIĘC W CZYM PROBLEM ???????????? chyba tylko i wyłącznie w kwalifikacji MODERATORA

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE TO TEMATU ,A NIE USUWANIE

Szanowny Gościu!
Zacznijmy od tego, że zamieszczanie tych samych postów w kilku wątkach, to forma spamowania (a to na bank złamanie regulaminu). Skoro założyłeś nowy temat, to w jakim celu, tę samą treść, wklejasz w innych? - chcesz promować tę samą formę "dyskusji", co "Zielony" - pseudo-ekolog i spamer, zaśmiecający fora? :blink: Na to nie będzie zgody. Temat, który założyłeś pozostał, i każdy, kto chce, może się w nim wypowiadać.
Po drugie, tym wpisem również łamiesz zasady, bo należało swoje obiekcje zgłosić mailem do Redakcji, a nie pisać bezpośrednio na forum. Tak stanowi Regulamin, który najwyraźniej nie do końca przeczytałeś.
Po trzecie Moderatorzy społeczni nie pobierają wynagrodzenia za swoją działalność, gdyż jak sama nazwa wskazuje, pracują społecznie, czyli za darmo.
Tę dyskusję uważam za zamkniętą. Kolejne "problemy" proszę zgłaszać do Redakcji KP, adres online@poranny.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych