Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PYTANIA DO RADNYCH

3614 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 10:03

Trafiony!!! Zatopiony!!! :D :D :D

Ja obstawiam wytrysk megalomanii coś tu tadziem trąci.

#42 ~Ignaś~

~Ignaś~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 10:49

Mi też się tak pokojarzyło "Pierwszy po Bogu" , "Primus inter Pares " i takie tam pierdoły.
"Pierwszy" megalomania czystej wody pasuje do portretu psychologicznego maleńki człowieczek o ho ho aspiracjach i zadufany w sobie do tego stopnia iż niczyich rad nie dopuszcza.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 10:55

Mi też się tak pokojarzyło "Pierwszy po Bogu" , "Primus inter Pares " i takie tam pierdoły.
"Pierwszy" megalomania czystej wody pasuje do portretu psychologicznego maleńki człowieczek o ho ho aspiracjach i zadufany w sobie do tego stopnia iż niczyich rad nie dopuszcza.

Znaczy Nikuś Dyzma?

#44 komornik

komornik

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 16:43

Czy będzie jakaś pomoc z waszej strony dla tego człowieka któremu spłoną dorobek życia?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 17:23

Narzekałeś Gościu na brak starca. Popatrz na czas postów i treść. Co więcej stosuje się do Twoich rad. Komorniku po pomoc uderzaj jak w dym do starca, jemu do życia potrzebne tylko to forum - odpali z "zasłużonej "emeryturki.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 18:47

Narzekałeś Gościu na brak starca. Popatrz na czas postów i treść. Co więcej stosuje się do Twoich rad. Komorniku po pomoc uderzaj jak w dym do starca, jemu do życia potrzebne tylko to forum - odpali z "zasłużonej "emeryturki.

I kicha misiek znowu konfabulujesz bo to ja z moim frendem żeśmy się postami poprzerzucali.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 20:04

Starcze co to jest ten "frend"? Ksywa, gwara czy jeszcze coś innego?

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 21:15

Przecież dziadek przez te kilka lat pobytu w świecie też trochę języków poznał. Na Jackowie wszyscy tak mawiają /piszą/. Dodaj i , i sprawdź tłumaczem.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 21:17

Starcze co to jest ten "frend"? Ksywa, gwara czy jeszcze coś innego?

Gościu 5dych to jeszcze nie starość do emerytury to mi jeszcze 17 lat wg twoich koleżków z PEŁO zostało w zasadzie to bym mógł jeszcze w ZMSie działać no i w Harcerstwie .To primo .Natomiast secundo to z dobrym wychowaniem jesteś na bakier ,albowiem jeżeli chcesz poznać czyjeś nazwisko to należy samemu się przedstawić a wtedy ten do którego się zwracasz decyduje czy jesteś godzien zażyłości.Co do słowa "frend" wolałbyś pewnie sformułowanie"wafel" lub "herbatnik" jako bardziej przystające do twej knajackiej osobowości.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 22:32

Szkoda że tak dobrze zapowiadający się temat doszedł tylko do głupkowatych pyskówek. :angry:

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 00:33

Szkoda że tak dobrze zapowiadający się temat doszedł tylko do głupkowatych pyskówek. :angry:

Nikt i nic na to nie poradzi ,że z tematu który jest naprawdę ciekawy,prostaczki robią sobie miejsce do przekomarzania się komu więcej słomy wystaje z butów.Ktoś kiedyś mądry powiedział -"Człowiek ze wsi wyjdzie,ale wieś z człowieka nigdy"

#52 ~jaco~

~jaco~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 07:33

Czy będzie jakaś pomoc z waszej strony dla tego człowieka któremu spłoną dorobek życia?

A z Twojej ?

#53 ~Ignaś~

~Ignaś~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 08:16

1) Ile powstało nowych miejsc pracy w Podlaskim Parku Przemysłowym (PPP), od momentu jego otwarcia? Nie piszcie ile ma powstać miejsc pracy i ilu ma być zatrudnionych!
2) Ile ostatecznie kosztowało utworzenie PPP ( wraz z premią comiesięczną burmistrza ).
3) ile na dzień dzisiejszy jest zatrudnionych osób na terenie PPP i w ilu firmach ? Nie piszcie ilu ma być zatrudnionych i w ilu nowych firmach.
4) Czy to prawda, że na tereny PPP przenoszą się istniejące firmy z Czarnej, Białegostoku oraz okolicznych miasteczek nie tworząc nowych miejsc pracy dla mieszkańców nasze gminy?

AD REM

#54 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 11:02

AD REM

Duo cum faciunt idem, non est idem. Charta non erubescit.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 11:41

Duo cum faciunt idem, non est idem. Charta non erubescit.

Proszę nie używaj translatora bo ci się papier rumieni.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 12:06

Gościu -staruchu raz piszesz że ci emerytury nie starcza na dopłaty do wody i śmieci teraz że do emerytury tyle latek. Zdecyduj się na coś.
Nikt cię o nazwisko nie pyta - niektórzy z dużym prawdopodobieństwem znają i z przekory ucierają ci różki. Co do frenda podpytałem zarówno młodszych jak i starszych. Chyba cieniasy bo nikt nie kojarzył oprócz tych starszych- również bywalców Jackowa.

#57 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 13:14

Hominis est errare, insipientis in errore perseverare.

#58 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 13:21

Witajcie.W dalszym ciągu nie mam odpowiedzi na pytania od Pani Przewodniczącej. Nie czyta poczty ?, zlewa swoich wyborców ? A może posegregować im pytania według okręgów z których kandydowali i kierować do poszczególnych Radnych ?

#59 ~ja obiektywny staruszek~

~ja obiektywny staruszek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 13:46

Młodziki, dla zabawy, podszywają się pod obiektywnego staruszka. Wszystko by zdenerwować Gościa - analityka. Znawcę nad znawcami, geniusza w odczytywaniu zachowań i charakterów. PS dla twej ( Gościu ) wiadomości dodam, że łacinę i grekę znałem już wtedy gdy twój tatuś, jeszcze, w pieluchy robił. Tak, że popracuj sobie ze słownikiem. To nigdy nie zaszkodzi, a pożytek tylko przyniesie. Może wreszcie nabierzesz więcej szacunku do starszych.

#60 ~Ignaś~

~Ignaś~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 14:04

Witajcie.W dalszym ciągu nie mam odpowiedzi na pytania od Pani Przewodniczącej. Nie czyta poczty ?, zlewa swoich wyborców ? A może posegregować im pytania według okręgów z których kandydowali i kierować do poszczególnych Radnych ?

Ależ oczywiście ,że zlewa.Nie chciałem gasić twego zapału bo chwalebny.
1. ich wyborcom zależy jedynie na zasiłkach mieszkaniowych i socjalnych i w odbycie mają całą resztę .
2.Oni o tym wiedzą i co za tym idzie też mają wszystko w odbycie.
3.Nikt no prawie nikt nie czyta postów na forum
a.)nawet jezeli czyta to nie rozumie
b.)a nawet jak czyta i rozumie to też ma gdzieś

I tak to się kręci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych