Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PYTANIA DO RADNYCH

3614 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~obiektywny staruszek~

~obiektywny staruszek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 11:42

Oczywiście!

#22 ~obiektywny staruszek~

~obiektywny staruszek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:35

Uważam "cashmir" , że pytania powinny być skierowane do Przewodniczącej Rady Pani Anny Matląg. Pytania o następującej treści : 1 ) Kto zatwierdził szczegółowe kalkulacje do poszczególnych opłat za wodę i ścieki na 2013 rok? 2 ) W jakiej formie nastąpiło te zatwierdzenie ? 3 ) Dlaczego dokumenty zatwierdzające szczegółowe kalkulacje do opłat nie zostały dotychczas opublikowane skoro nawet nie okazano ich Radnym ? 4) Które z pozycji kosztów wzrosły tak bardzo, że uzasadniają wzrost cen wody i ścieków o 22,4% w 2013 r. ?

Przeniosłem, tu pytania z tematu "bezradna radna .... byś wysłał je także Pani Przewodniczącej.

#23 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 13:37

Przeniosłem, tu pytania z tematu "bezradna radna .... byś wysłał je także Pani Przewodniczącej.

Sory.Przeczytałem twój post w tamtym temacie.Później tu.Ok. nie ma problemu .Ale poczekajmy na odpowiedź .Jak do dziś nic nie nadeszło.A są to takie prościutkie i łatwiutkie pytaniae.Co będzie jak prześlemy trudniejsze? ARMAGEDON ?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 19:36

Dziadek uważaj !!! Bo za przenoszenie naliczą ci nowe opłaty, więcej zabulisz!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 20:30

Skoro pytania masz dlaczego sam ich nie zadasz. Lisek chytrusek.

#26 ~obiektywny staruszek~

~obiektywny staruszek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 20:58

Za donoszenie synku!!! Za donoszenie i za straszenie Gościu - a nie za przenoszenie. Sługusie Podnóżku.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 23:06

Za donoszenie synku!!! Za donoszenie i za straszenie Gościu - a nie za przenoszenie. Sługusie Podnóżku.

A może sam byś został radnym i zrobisz porzadek z tymi bałwanami! Bo na forum aż tak sie udzielasz społecznie! :D

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 21:03

Na tylu wypowiadających się, tylko trzech ma pytania ? To nie jest tak źle w naszej gminie. Naród jest generalnie zadowolony i nie ma żadnych więcej pytań, ani żalu czy też pretensji do władzy lokalnej. Nie tak jak Pan. Proponuję Panie Cashmir byś nie robił więcej zadymy, wspólnie z tym dziadem i komornikiem, oraz zakończył ten i podobne tematy. Nikogo nie interesuje co zamieszczacie w swych wypocinach. Ważniejsze tematy to: "duch puszczy", Kościół Katolicki, wiadomości o paniach z poczty lub paniach sprzedawczyniach , itp itd. Przejęcie władzy wam może się marzy ? Chore marzenia.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 21:09

Podpucha. Nie dajcie się wciągnąć. Szczególnie starzec który łatwo się "zapala".

#30 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 08:23

Czemu ma służyć ta dyskusja? Zadajecie pytania, które pozostają bez odpowiedzi. Nuda.
Chyba, że w ramach rozrywki zaatakujecie moją wypowiedź.
Kurczę ludzie, róbcie coś konstruktywnego, a nie otwieracie wątki powodujące niechęć do wchodzenia na forum. Flaki z olejem są w tym kontekście papryczką chili. Pozdrawiam

#31 ~hultaj~

~hultaj~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:29

1) Ile powstało nowych miejsc pracy w Podlaskim Parku Przemysłowym (PPP), od momentu jego otwarcia? Nie piszcie ile ma powstać miejsc pracy i ilu ma być zatrudnionych!
2) Ile ostatecznie kosztowało utworzenie PPP ( wraz z premią comiesięczną burmistrza ).
3) ile na dzień dzisiejszy jest zatrudnionych osób na terenie PPP i w ilu firmach ? Nie piszcie ilu ma być zatrudnionych i w ilu nowych firmach.
4) Czy to prawda, że na tereny PPP przenoszą się istniejące firmy z Czarnej, Białegostoku oraz okolicznych miasteczek nie tworząc nowych miejsc pracy dla mieszkańców nasze gminy?

#32 ~hulaka~

~hulaka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:48

1. Czy to prawda, że teraz ceny wody i ścieków będzie uchwalać Przedsiębiorstwo Komunalne - konkretnie Pan Skiepko, a nie Rada Gminy?
2. Czy to prawda, że w związku z powyższym dostaje on specjalny dodatek do wynagrodzenia ?
3. Czy to prawda, że jego pobory miesięczne, rokrocznie, rosną o 30% - pomimo braku wykształcenia ?

#33 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:24

1. Czy to prawda, że teraz ceny wody i ścieków będzie uchwalać Przedsiębiorstwo Komunalne - konkretnie Pan Skiepko, a nie Rada Gminy?
2. Czy to prawda, że w związku z powyższym dostaje on specjalny dodatek do wynagrodzenia ?
3. Czy to prawda, że jego pobory miesięczne, rokrocznie, rosną o 30% - pomimo braku wykształcenia ?

Nie tylko jego pobory rosną ale wszystkich prezesów dyrektorów i całej elity burmistrza, wystarczy porównać zeznania podatkowe z róznych lat, a dla pracowników nie ma nawet stopnia inflacji

#34 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 18:15

Na tylu wypowiadających się, tylko trzech ma pytania ? To nie jest tak źle w naszej gminie. Naród jest generalnie zadowolony i nie ma żadnych więcej pytań, ani żalu czy też pretensji do władzy lokalnej. Nie tak jak Pan. Proponuję Panie Cashmir byś nie robił więcej zadymy, wspólnie z tym dziadem i komornikiem, oraz zakończył ten i podobne tematy. Nikogo nie interesuje co zamieszczacie w swych wypocinach. Ważniejsze tematy to: "duch puszczy", Kościół Katolicki, wiadomości o paniach z poczty lub paniach sprzedawczyniach , itp itd. Przejęcie władzy wam może się marzy ? Chore marzenia.

Szanowny gościu.Gdybyś dokladnie czytał to byś wyczytał ,że cashmir skierował owe pytania do Pani Radnej Matląg na jej pocztę i oczekuje na odpowiedź,Jeżeli nie będzie odpowiedzi to wówczas padnie jeszcze wiecej światła jakich to mamy reprezentantów/

#35 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 09:35

Szanowny gościu.Gdybyś dokladnie czytał to byś wyczytał ,że cashmir skierował owe pytania do Pani Radnej Matląg na jej pocztę i oczekuje na odpowiedź,Jeżeli nie będzie odpowiedzi to wówczas padnie jeszcze wiecej światła jakich to mamy reprezentantów/

Szanowny Gościu.Dziwi mnie trochę Twoje podejście do tematu.Prezentujesz ciekawy pogląd polegający na tym ,że kto pyta lub zadaje pytanie na interesujący go temat to od razu robi zadymę lub chce przejąć władzę.No to ciekawe.Ale niech tam ile narodu tyle kierunków myślenia i tyle różniących się od siebie sposobów działania.Ja - jak zauważył mój przedmówca w ostatnim poście skierowałem swoje pytania bezpośrednio do osoby która sprawuje funkcję Radnej Czarnej Białostockiej a właściwie to Przewodniczącej tejże Rady.Nie spekuluję, nie biję piany nie uprawiam plotkarstwa .Po prostu pytam osobę kompetentną do udzielenia odpowiedzi na moje pytania.Ponadto pytania te podpinam na tym forum aby wszyscy się mogli z nimi zapoznać i po to aby pokazać że nie są to puste wypociny dla samych wypocin i aby cokolwiek tu napisać.Myślę ,że pokazałem drogę nam wszystkim jak i co należy robić aby to forum było przyjazne pozbawione jakiegokolwiek syfu w postaci pomówień , spekulacji, chamstwa, oczerniania ludzi.
Załączam historię przesłanych pytań do Pani Radnej.
Od:
Ode mnie <caashmir@op.pl>
Do:
an.mat@onet.eu
Wysłano:
17 stycznia 12:06 (Zeszły tydzień)
Temat:
pytania forumowicza
Folder:
Wysłane

Użytkownik cashmir edytował ten post 23 styczeń 2013 - 09:38

#36 ~hultaj~

~hultaj~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 11:12

Czy temat zasadniczy to " Pytania do radnych" ? Więc o co chodzi? Zbędnymi tu są inne komentarze. Albo macie pytania albo nie? Co zrobi z nimi autor tematu, jak je wykorzysta, na pewno nas poinformuje. Nauczcie się pisać na temat.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 19:00

A gdzie się podział dziadek! Dziadek - !!! Produkuj się! chca wiecej pytań - nie mow ze je jeszcze układasz; pościagaj lepiej z internetu - ! a jak nie masz pytań to pisz odpowiedzi!

#38 ~pierwszy~

~pierwszy~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 22:26

Prowokowanie starca to moja działka. Gościu przyjmij jakiś nick bo starzec dostanie mętlika. A to, że go nie widzisz to po prostu jesteś mało spostrzegawczy. Ostatnie zdanie to jednak - "trafiony zatopiony". Zapewne zostaniesz potraktowany nadanym mi przydomkiem bo przy braku argumentów lubi go używać.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 08:39

Prowokowanie starca to moja działka. Gościu przyjmij jakiś nick bo starzec dostanie mętlika. A to, że go nie widzisz to po prostu jesteś mało spostrzegawczy. Ostatnie zdanie to jednak - "trafiony zatopiony". Zapewne zostaniesz potraktowany nadanym mi przydomkiem bo przy braku argumentów lubi go używać.

Czy twój nick oznacza "Pierwszy przyd***as"

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 09:39

Czy twój nick oznacza "Pierwszy przyd***as"

Trafiony!!! Zatopiony!!! :D :D :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych