Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PYTANIA DO RADNYCH

3692 odpowiedzi w tym temacie

#1 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 12:13

W dniu dzisiejszym skierowałem na początek trzy bardzo proste i krótkie pytania do Pani Anny Matląg Przewodniczącej Rady Miejskiej w Czarnej Białostockiej.Mam nadzieję,że otrzymam na nie odpowiedź bo mam dużo innych .Pytania zostały skierowane na pocztę an.mat@onet.eu Oto one:

Szanowna Pani.
Jako mieszkaniec Czarnej Białostockiej chciałbym zadać Pani następujące trzy proste pytania. A mianowicie :
1.Dlaczego Radni Czarnej Białostockiej są tak mało aktywni , nie spotykają się z mieszkańcami , nie analizują i nie omawiają wspólnie problemów miasta i ew. kierunków działania. ?.Wykluczam Pani odpowiedź ,że spotykają się na ulicach , zakupach itd.

2.Jakie dotychczas środki finansowe zostały wyasygnowane przez UM w Czarnej Białostockiej na utrzymanie Podlaskiego Parku Przemysłowego w Czarnej Białostockiej od dnia jego otwarcia łącznie z imprezą otwarcia .

3. Czy naszego miasta nie stać na 1 przyzwoitą ozdobę świąteczną usytuowaną w centralnym punkcie miasta.? Koszty takiej inwestycji byłby znikome .

Oczekuję od Pani rzetelnej odpowiedzi.Jednocześnie informuję,że korespondencji tej nie uważam za korespondencję prywatną.Dlatego też zadane pytania jak i odpowiedź na nie zamieszczę na łamach forum kuriera porannego .

serdecznie pozdrawiam

forumowicz KP cashmir

Użytkownik cashmir edytował ten post 17 styczeń 2013 - 12:16

#2 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 12:40

No dobry temat.Aby tylko chcieli odpowiadać , to też bym im kilka zadał.Moja radna to na Traugutta mieszka.Wielka zwolenniczka Parku Przemysłowego.Ciekawe co by teraz mówiła

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 14:49

W dniu dzisiejszym skierowałem na początek trzy bardzo proste i krótkie pytania do Pani Anny Matląg Przewodniczącej Rady Miejskiej w Czarnej Białostockiej.Mam nadzieję,że otrzymam na nie odpowiedź bo mam dużo innych .Pytania zostały skierowane na pocztę an.mat@onet.eu Oto one:

Szanowna Pani.
Jako mieszkaniec Czarnej Białostockiej chciałbym zadać Pani następujące trzy proste pytania. A mianowicie :
1.Dlaczego Radni Czarnej Białostockiej są tak mało aktywni , nie spotykają się z mieszkańcami , nie analizują i nie omawiają wspólnie problemów miasta i ew. kierunków działania. ?.Wykluczam Pani odpowiedź ,że spotykają się na ulicach , zakupach itd.

2.Jakie dotychczas środki finansowe zostały wyasygnowane przez UM w Czarnej Białostockiej na utrzymanie Podlaskiego Parku Przemysłowego w Czarnej Białostockiej od dnia jego otwarcia łącznie z imprezą otwarcia .

3. Czy naszego miasta nie stać na 1 przyzwoitą ozdobę świąteczną usytuowaną w centralnym punkcie miasta.? Koszty takiej inwestycji byłby znikome .

Oczekuję od Pani rzetelnej odpowiedzi.Jednocześnie informuję,że korespondencji tej nie uważam za korespondencję prywatną.Dlatego też zadane pytania jak i odpowiedź na nie zamieszczę na łamach forum kuriera porannego .

serdecznie pozdrawiam

forumowicz KP cashmir

Bardzo trafne pytania,oby takich więcej,bo jest ich naprawdę dużo.To co się dzieje w naszym mieście i gminie to jest naprawdę porażka.Następny wątek-Dom Kultury-instruktor tańca towarzyskiego ,pan Byszewski-ani jedna osoba nie uczestniczy w zajęciach tańca towarzyskiego a pensja co miesiąc wpływa na konto (ciekawe czy w ogóle się pokazuje w DK) i niech nikt mi nie mówi że radni o tym nie wiedzą.Reasumując-miejmy wszyscy nadzieję że pani Przewodnicząca Rady Miejskiej wykaże się kompetencją i poczuciem odrobiny taktu i odpowie na te nurtujące mieszkańców pytania.Z drugiej strony ,wcale mnie/nas nie zdziwi jak z jej strony będzie "cisza jak po śmierci organisty" i nawet się nie przejmie tematem.cashmir-mam nadzieję że będziesz na bieżąco pisał o "news-ach" jakie dostaniesz od pani Przewodniczącej bo to jest naprawdę bardzo dobry wybór tematu na forum

#4 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 16:29

Też tak uważam.Ale może my na forum zorganizujmy się i też zapytajmy swoich radnych o nurtujące nas problemy.Nie znam tylko adrsów mailowych.Jakby ktoś z Was miał to niech wrzuci.A jest o co pytać.Może my ich zaktywizujemy w jakiś sposób.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 19:05

Stasiu wejdź na: BIP Czarna Białostocka, potem Rada VI kadencji , potem na skład rady.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 21:02

to tlumoki co ich pytac nie badz smieszny oni dla kasy tam sa zapamietaj

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 21:08

pare razy w miesiacu sie spotkaja i pare stowek wpada niektorzy sa pare kadencji dla kasy to logiczne jest

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 07:22

Stasiu wejdź na: BIP Czarna Białostocka, potem Rada VI kadencji , potem na skład rady.

POZAL SIE BOZE!!!! jak sie patrzy na ta liste - wszyscy nie za RADNI!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 07:31

oni tak glosuja jak burmistrz karze zeby nie podpasc

#10 ~obiektywny staruszek~

~obiektywny staruszek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 08:43

A na temat, Panie i Panowie ? Jakie pytania postawicie? Na temat ich wszechstronnej oceny już się wypowiadaliście. Odwagi.

#11 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 09:37

Śmiało.Jak macie jakiekolwiek pytania, a jak ja już napisałem mam ich wiele to wysyłajcie maile do naszych szanownych radnych.Nie zamierzam stale męczyć Pani Przewodniczącej RM ale mam też pytania do poszczególnych Radnych z poszczególnych rejonów miasta.Te pierwsze pytania to taka mała rozgrzewka.Sądzę ,że gdyby nie chcieli na nie odpowiadać to może zgodziliby się na transmisję online posiedzeń RM w internecie i powinni uruchomić to na stronie UM Czarna Białostocka.

#12 ~34.~

~34.~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:36

............ zgodziliby się na transmisję online posiedzeń RM w internecie i powinni uruchomić to na stronie UM Czarna Białostocka.

Pomysł jest godny uwagi -

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 16:12

Ja mam pytanie - Jak długo jeszcze będziecie ściemniać, i nawijać makaron ludziom na uszy?!

#14 komornik

komornik

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 17:40

ja mam pytanie dotyczace domu kultury Dlaczego taki budynek stoi pusty nic się tam nie dzieje?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 20:10

ja mam pytanie dotyczace domu kultury Dlaczego taki budynek stoi pusty nic się tam nie dzieje?

Bo wybraliście Matejkę.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 22:06

Bo wybraliście Matejkę.

A Matejko maluje Waszą przyszłość na czarno!!! Radni przygotowują mu farby!

#17 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 09:12

Nastepne pytania chciałbym skierować do Pana Radnego Andrzeja Dobrowolskiego.Z racji sprawowanej funckcji oraz wykonywanego zawodu w Przedsiebiorstwie Komunalnym w Czarnej Białostockiej winien on nam- mieszkańcom konkretne wyjaśnienia dlaczego tak drogo płacimy za wode, ścieki , ogrzewanie itp.? Ma to niewątpliwie wpływ na ogromne czynsze naszych mieszkań.Chciałbym sie dowiedzieć co on w tym kierunku zrobił jako Radny.Wiem ,że może mieć duży problem z odpowiedzią bo jak tu tłymaczyć praktycznie samego siebie?Jeżeli macie jakieś pytania do dawajcie.

#18 ~obiektywny staruszek~

~obiektywny staruszek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:30

Pytania do tego samego Radnego Pana Andrzeja Dobrowolskiego. 1. Dlaczego woda i kanalizacja w roku 2013 jest droższa o 22,4% niż w 2012 r. ( dane opublikowane w Rozmaitościach Nr 234 ) 2. Jakie są tego przyczyny? 3. Dlaczego do opłat za wodę , we wszystkich blokach w Czarnej Białostockiej doliczana jest dodatkowa opłata miesięczna w wysokości 46 -55% ceny faktycznie zużytej wody wykazanej w/g liczników domowych ? ( źródło: nasze rachunki miesięczne, oraz rozliczenia kwartalne )

#19 ~obiektywny staruszek~

~obiektywny staruszek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:40

Co Pan Dobrowolski, pełniąc funkcję radnego przez ostatnie cztery kadencje, osobiście dobrego zrobił dla mieszkańców Czarnej Białostockiej, lub Gminy ?

#20 cashmir

cashmir

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 11:30

Pytania do tego samego Radnego Pana Andrzeja Dobrowolskiego. 1. Dlaczego woda i kanalizacja w roku 2013 jest droższa o 22,4% niż w 2012 r. ( dane opublikowane w Rozmaitościach Nr 234 ) 2. Jakie są tego przyczyny? 3. Dlaczego do opłat za wodę , we wszystkich blokach w Czarnej Białostockiej doliczana jest dodatkowa opłata miesięczna w wysokości 46 -55% ceny faktycznie zużytej wody wykazanej w/g liczników domowych ? ( źródło: nasze rachunki miesięczne, oraz rozliczenia kwartalne )

Witaj dziadek.Czy te pytania mogę przesłać mailem na adres Pana Radnego ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych