Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytania do przyszłego burmistrza

266 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 14:38

A kto w tym Urzędzie romansuje i z kim.

Romanse zawsze były i będą.

Jak pracownica podoba się szefowi to czemu nie skorzystać

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 05:43

Zarówno Matejko jak i Chrulski pobudowali sobie pomniki w postaci pomostów na zalwie ,,Czapielówka". Całkowity brak konserwacji konstrucji drewnianych tych pomostów tak przez Matejkę jak i przez Chrulskiego powoduje , że pomosty te gniją czyli murszeją i w końcu trzeba je rozebrać. W przypadku rządów Matejki pobudowany pomost za ponad 2 mln złotych trzeba było rozebrać - tuz po jego kadencji.  Z pomostami Chrulskiego będzie podobnie gdyż już teraz wiele desek w tych pomostach wykazuje poczatki gnicia i murszenia . Przypominam że ani Matejko ani Chrulski pomostów tych nie konserwowali i obecnie też nie są konserwowane, chociaż koszty nabycia i posmarowania odpowiednim płynem elementów drewnianych jest dosyć niski a nawet taka  konserwacja  przedłużyłaby życie pomostów o bardzo wiele lat. Nie pamietam dokładnie ile kosztowały gminę pomosty wybudowane przez Chrulskiego, Zdaje się, że też około trzech mln złotych w tym  około 1 mln zł dołożyło Nadleśnictwo.(ewentualna niescisłość proszę skorygować) Pomosty te przy takiej eksploatacji i braku konserwacji szybko zakończą swój żywot. Szanowny przyszły burmistrzu czy ty też planujesz, wzorem poprzedników, wybudować sobie pomnik, za pieniądze naszej gminy, pomnik w postaci nowych pomostów na zalewie ,,Czpielówka " ??? :(

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 06:53

Racja. zdaje sie , że jeden i drugi wybitny fachowiec od wydawania cudzych pieniędzy nie wiedzą co to są koszty utrzymania obiektu i nigdy nie słyszeli o  konserwacji bieżącej. Nigdy nie spotkali się z knserwacją zabezpieczającą obiekt wodny wykonywaną po zakończonym sezonie letnim.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 17:13

Jeden i drugi burmistrz na taczkę ale moim zdaniem te dzisiejsze pomosty są lepsze od tych starych, choćby pod tym względem, że można z nich wejść do wody.

#45 ~Lew dariusz~

~Lew dariusz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 20:31

Wrrr rauuuu!!!ja na burmistrza ooo ,zrobię porządek ,wrrr rauuuu! Lion Dariusz ;-)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 20:43

Wrrr rauuuu!!!ja na burmistrza ooo ,zrobię porządek ,wrrr rauuuu! Lion Dariusz ;-)

:) :) :) Masz mój głos!! ;)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 20:43

:) :) :) Masz mój głos!! ;)

#48 ~Łysa pala z orlenu~

~Łysa pala z orlenu~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 21:45

Ja tobie dam ryczeć łobuzie !!! Na rykowisko !!lew w Afryce rządzi !!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 08:30

Dariuszu S. Nie stać cię na nic więcej ???? Nie bądź dzieckiem.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:17

Kiedy i gdzie przedstawicie swoje programy wyborcze ? Pytanie nie dotyczy byłego i obecnego burmistrza. Oni już swoje zrobili dla mieszkańców i nie biorę ich pod uwage jako kandydatów na burmistrza Czarnej.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 09:54

Kiedy i gdzie przedstawicie swoje programy wyborcze ? Pytanie nie dotyczy byłego i obecnego burmistrza. Oni już swoje zrobili dla mieszkańców i nie biorę ich pod uwage jako kandydatów na burmistrza Czarnej.

A ty dostałeś prawo wyborcze i jeden malusieńki głosik. Głosik, którym możesz szachować kandydatów.
I teraz gromki śmiech!!!!!
W sadź sobie ten głos głęboko w d......
pod poduszkę.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 10:19

A ty dostałeś prawo wyborcze i jeden malusieńki głosik. Głosik, którym możesz szachować kandydatów.
pod poduszkę.

Brawo!!! To jest właśnie wypowiedź kandydata na.....burmistrza czy radnego ? Przedstaw się, abym ja,  oraz rzesze uprawnionych do głosowania pokazali ci gdzie wsadziliśmy sobie..... ten jeden malutki głos na ciebie. :P

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 12:50

Brawo!!! To jest właśnie wypowiedź kandydata na.....burmistrza czy radnego ? Przedstaw się, abym ja,  oraz rzesze uprawnionych do głosowania pokazali ci gdzie wsadziliśmy sobie..... ten jeden malutki głos na ciebie. :P

Napisałem dość wyraźnie i powinna wystarczyć odrobina intelektu abyś załapał, że jestem wyborcą a nie kandydatem.
Niestety ta banalna analiza sytuacji przerosła cię i utknąłeś w przekonaniu, że jestem kandydatem. Żal mi cie i twoich bliskich!
A swój głosik (bo nie głos) możesz sobie wsadzić.....Jest tyle wart co i był! 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 17:53

pod poduszkę.

Gdzie ty tu wybitny itelekcie osła napisałeś, że jesteś wyborcą ???

Napisałem dość wyraźnie i powinna wystarczyć odrobina intelektu abyś załapał, że jestem wyborcą a nie kandydatem.
Niestety ta banalna analiza sytuacji przerosła cię i utknąłeś w przekonaniu, że jestem kandydatem. Żal mi cie i twoich bliskich!  ( to się z tego żalu  razem ze swoją analizą utop w kloace, w której  żyjesz i  prubujesz tu wprowadzić) 
A swój głosik (bo nie głos) możesz sobie wsadzić.....Jest tyle wart co i był! 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 19:17

Czy celowo nikt tu nie pisze o pani Joannie Kulesa, która też startuje w ttch wyborach? Jedyna osoba, która może podsumować obydwu panów burmistrzów z pozycji osoby wykształconej i pracującej w urzędzie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 19:56

Może poprostu szkoda słów

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 20:00

Może ppprostu panowie boją się urzędnika, który powie STOP!?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 21:00

A może zechce się wypowiedzieć  dopiero na spotkaniu przedwyborczym ? Albo i nie zechce  wypowiedzieć się.  Oczywiście jeżeli uzna, że są w Czarnej o wiele ważniesze sprawy, o których warto mówić z wyborcami.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 21:12

Przynajmniejkobieta nie kompromituje się jak pozostali. Jeden desperat, drugi cham i prostak.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 21:50

Może nie chce aby obraz ignoranta, manipulatora, człowieka mściwego, który swoje wojenki przedkłada nad dobro mieszkańców wyłaniał się z jej wystąpienia w sprawie obu byłych burmistrzów. Może woli aby to wyborcy sami ocenili byłych burmistrzów i nie chce aby w takiej małej mieścinie jak nasza prowadzona była kampania negatywna i krwiożercza, dzieląca mieszkańców na różne wrogie sobie obozy. Dlatego proszę nie zaczynajcie mieszać jej do swoich spraw, wojenek i rozgrywek..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych