Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytania do przyszłego burmistrza

266 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:25

I tu się mylisz jak zwykle.
To napisał człowiek, który starał się o to dofinansowanie. Okazało się jednak, że zdobycie go bez "pleców" jest niewykonalne bo 15 minut po północy (sic!) wniosków już nie przyjmowano.
Więc odpuść sobie te wulgarne wpisy i zrozum, że nie mam nic wspólnego z obecną ani inną władzą. Jestem zwyczajnie, po ludzku przekonany, że twoja kandydatka - chytra baba, to równie chybiony kandydat jak obecny burmistrz. 

To dlatego kmiocie wyzywasz jedną z wielu  osób które się dostały na te kursy dokształcajace? Jesteś nawet gorszym niż ta podpaska burmistrza, jesteś śmierdzącym gó.. m. Bo taki smród wydajesz i tak sie zachwujesz. O ile wiem wiele było  naborów i wiele osób starało się o donfinansowanie  dokształcanie i wielu z nich  dostało takie dofinansowanie. Ty nie byłeś na tym kursie i nie dostałeś dofinansowania? Widocznie nie zasługiwałeś. Nie wybrażaj sobie ćwoku , że jest na tym świecie tylko jedna Pni kobieta którą znam i zasługuje na to by być burmistrzem waszego zadu......pia. I  nie myśl chamie, że  to jest właśnie ta kobieta z twojego kursu, a którą wyzywasz i przy każdej okazji  obrażasz!  Wiecej szacunku do kobiet zalecam ci i żądam. Ps. Ja nie znam żadnej  ,,chytrej baby" która dostała się zamiast ciebie na wymarzony przez ciebie kurs sprzątaczy.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:29

Zapomniałem dodać : kurs sprzataczy kibli.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 08:55

Czy to prawda z tym romansem w urzędzie?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:21

A seks na biurku też był ?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:29

nie wiem ale ogólnie mówią głośnoludziska A ksiądz proboszcz widzi przez swe okiennice a babki huczą pod kościołem.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 10:03

nie wiem ale ogólnie mówią głośnoludziska A ksiądz proboszcz widzi przez swe okiennice a babki huczą pod kościołem.

E tam , zazdroszczą , że nie z nimi.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 10:05

E tam , zazdroszczą , że nie z nimi. A co burmistrzowa na to ?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 10:15

Burmistrzowa??? A kto tu mówi o burmistrzu? Normalnie u ,,Pana Boga za piecem???

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 10:45

O i poświęcenie placu solidarności bedzie.,, Ksiądz kur..a i złodziej na jednym jadą wozie,,- to cytat z filmu U Pana Boga..

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 12:39

To są dorośli ludzie więc to jest ich sprawa co robią. Burmistrzowa powinna tylko przypilnować aby burmistrz wcześniej wracał do domu - i tyle i tylko tyle.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 21:20

Ale że kto ma romans?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 10:28

To mają być pytania do przyszłego burmistrza. Gdybyś postawił pytanie tak : ,, Przyszły burmistrzu czy pozwolisz stosunkować się w Urzędzie po godzinach pracy? Pytam bo stary, czyli obecny burmistrz pzwala ". To pewnie byłoby zasadne pytanie a  tak to powinno zostać bez odpowiedzi, gdyż sprawa i ta informacja nie dotyczy zasadniczego, żywotnego problemu gminy Czarna Białostocka. Prosze więc o postawienie innych, chociażby podstawowego zestawu pytań do przyszłego burmistrza. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 17:45

Co przyszły burmistrz zaproponuje zrobić z budynkami Urzędu Miasta znajdujacymi sie przy ul . Piłsudskiego i Traugutta ? W jaki sposób proponuje zagospodarować budynek i plac po byłej (starej drewnianej) Szkole Podstawowej? Czy w nowyn budunku Urzedu Miasta zamontowana zostanie winda dla niepełnosprawnych?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 09:34

Co przyszły burmistrz zaproponuje zrobić z budynkami Urzędu Miasta znajdujacymi sie przy ul . Piłsudskiego i Traugutta ? W jaki sposób proponuje zagospodarować budynek i plac po byłej (starej drewnianej) Szkole Podstawowej? Czy w nowyn budunku Urzedu Miasta zamontowana zostanie winda dla niepełnosprawnych?

Ty jesteś tylko naiwny, czy może głupi? 
Zadawać pytania do nieistniejącego kandydata.... to trzeba mieć pod beretem równo.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 13:17

Ty jesteś tylko naiwny, czy może głupi? 
Zadawać pytania do nieistniejącego kandydata.... to trzeba mieć pod beretem równo.

A czego ten temat dotyczy ? Baranie . Dotyczy pytań o stan twojego zdrowia psychicznego czy ptań które powinny być zadane przyszłemu burmistrzowi?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 14:13

A czego ten temat dotyczy ? Baranie . Dotyczy pytań o stan twojego zdrowia psychicznego czy ptań które powinny być zadane przyszłemu burmistrzowi?

Załóż sobie jeszcze temat "Pytania do jednorożców" i będziesz mógł pisać do nich pytania.  :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 15:33

Jak się nie podoba to spadaj  buraku z tego forum. Załuż sobie prezewatywę na łeb to może nie będziesz widział, że cię jeb...ą.

#38 ~Lew dariusz~

~Lew dariusz~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 14:29

Wrrr rauuuu a ja na ławce sobie siedzę i szluga palę w rezydencji u siebie !!

#39 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 19:42

Żenada.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 07:51

Wrrr rauuuu a ja na ławce sobie siedzę i szluga palę w rezydencji u siebie !!

Ale na burmistrza się nie wybierasz. Jak uważasz kto  z kandydatów ma największe szanse? Jak obstawiają ( i za ile ) te ogiery i klacz w pierwszej gonitwie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych