Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pytania do burmistrza

2950 odpowiedzi w tym temacie

#2941 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 14:17

Za sam wygląd zewnętrzny powinni nie dać, a co dopiero jak facet twarz otworzy? Rolnik sam w dolinie normalnie.

Mam wrażenie, że 95% postów pochodzi od max. dwóch osób, które są niesamowicie obrażone na cały świat. Nikt nie może mieć innych poglądów, nikt nie może się nie zgodzić... masakra.

Widoczna lewacka definicja wolności słowa. Wolność słowa jest, ale tylko wtedy gdy jest takie samo jak nasze... 

Jak to czytam to obiad z żołądka chce wylecieć na marsa. Właśnie przez takich pieniaczy, ludzi tylko z jedną SŁUSZNĄ racją mieliśmy rozbiory, byliśmy pod zaborami i daliśmy się okradać komunistom. Chyba tatusiowie to wielcy fani nocnej zmiany i układu z magdalenki? 

Internetowe cwaniaczki odstawione od cycka, którzy w realnym świecie nawet bąka boją się głośniej puścić. Ale tutaj przecież można obsrać każdego, każdego ugryźć, wbić w asfalt...

Zamiast zadawać merytoryczne pytania, przeprowadzić dyskusję na poziomie, to tylko czekacie komu tu jeszcze dowalić, kogo jeszcze dziś zeszmacić, HA, a co tyle pary w klawiaturze macie! 

Trochę kultury jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziło, a IT pieniaczom proponuje proponuję czasem odkleić się od komputera, wyjść do lasu i pokrzyczeć. 

prawda, świeta, wszystkie pomyje wylewają

#2942 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 15:05

Za sam wygląd zewnętrzny powinni nie dać, a co dopiero jak facet twarz otworzy? Rolnik sam w dolinie normalnie.

Nie obrażaj rolnika

#2943 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 15:47

ta rada miejska to porażka, tutaj żaden burmistrz nie pomoże, przerzuca sie 500 tyś. z inwestycji, którą należy skonczyć w pelni i zapomnieć i dodaje się nową pod nazwą budowa ulicy Jastrzebiej... w imie czego się pytam, gdzie jest rozmowa nad formalnym wnioskiem radnej, która nota bene tam mieszka..., nie ma juz gorszych ulic do zrobienia za 500 tyś. ???? mleko się rozlało...ulica sie buduje, ale nikt kto mysli racjonalnie nie zagłosowałby nad tym wnioskiem, koleja sprawa plac przy szkolnej ....zachowaj nas Boże aby ci radni zgodzili sie na muzeum ....dziwolądztwa!!!! inwestora z chęcią budowy fitness przegonili.... pozwolą na kolejne wysypisko?
drodzy radni, to ze mieszkańcy nie uczestniczą w sesjach to nie znaczy że nie patrzą wam na rece,więcej merytoryki, rozwagi i slużenie dobru mieszkaców, a nie określonej grupy.

misiu ale burmistrz swoją drogę zrobił w pierwszej kadencji Akacjowa. Na Jastrzębią kończyła sie dokumentacja i żadna radna tam nie mieszka, masz złe informacje misiu

#2944 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 15:52

I nie inwestora który chcial fitnes a dewelopera szeregówek który pod pretekstem fitnes chiał przejąć grunty pod szeregówki uwierz mi to intraktny interes dla niego nie dla czarnej.

#2945 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 15:57

misiu ale burmistrz swoją drogę zrobił w pierwszej kadencji Akacjowa. Na Jastrzębią kończyła sie dokumentacja i żadna radna tam nie mieszka, masz złe informacje misiu

no fakt..zapomniałem że nie wszyscy radni zamieszkują gminę Czarna Białostocka

#2946 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 16:00

I nie inwestora który chcial fitnes a dewelopera szeregówek który pod pretekstem fitnes chiał przejąć grunty pod szeregówki uwierz mi to intraktny interes dla niego nie dla czarnej.

słabe te szeregówki...na 1000 mkw dzierżawionego gruntu...chociaż lepsze szeregówki niż muzeum staroci, nieprawdaż

#2947 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 16:14

Obrońca za dychę drewnianą. Mamy siebie obrażać ok, obraźajmy. Ok, a co tam. Tylko nie miejmy potem żalu, że coś zaniedbaliśmy. Czasy są inne, dziś woda z kranu, a nie na korbkę ze studni. Dziś jest redaktor i chwała mu za to, że działa. W zasadzie nie wiem nawet jak wygląda, ale tyle dobrego opinie głoszą, że już za to go lubię :-)

szkoda że redaktorek na sesje nie przychodzi...

#2948 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 17:18

faktycznie..."łakomy kąsek" by się trafił deweloperowi...

#2949 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 18:22

ta rada miejska to porażka, tutaj żaden burmistrz nie pomoże, przerzuca sie 500 tyś. z inwestycji, którą należy skonczyć w pelni i zapomnieć i dodaje się nową pod nazwą budowa ulicy Jastrzebiej... w imie czego się pytam, gdzie jest rozmowa nad formalnym wnioskiem radnej, która nota bene tam mieszka..., nie ma juz gorszych ulic do zrobienia za 500 tyś. ???? mleko się rozlało...ulica sie buduje, ale nikt kto mysli racjonalnie nie zagłosowałby nad tym wnioskiem, koleja sprawa plac przy szkolnej ....zachowaj nas Boże aby ci radni zgodzili sie na muzeum ....dziwolądztwa!!!! inwestora z chęcią budowy fitness przegonili.... pozwolą na kolejne wysypisko?

drodzy radni, to ze mieszkańcy nie uczestniczą w sesjach to nie znaczy że nie patrzą wam na rece,więcej merytoryki, rozwagi i slużenie dobru mieszkaców, a nie określonej grupy.

Którą inwestycję za 500 tys. chciał burmistrz skończyć?

"Dziwolądztwa i wysypisko" - będąc 2 razy w tym roku w gminie tylko tam, od urzędników słyszałem te określenia. Brawo !! urzędaski, przeglądacie forum ok. ale pisać w godzinach pracy i dać się namierzyć?  B)

#2950 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 20:57

Dokładnie tak, to urzedasy, ujawniamy się żebyś gościu długo nie musiał myśleć.. Ha, ha... Codziennie przeglądamy forum... Coraz to ciekawsze tematy

#2951 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 13:52

A co ? Nie mówiłem? Absolutorium nie dali! BO I za co?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych