Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PULS ŁAP

233 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 09:10

Oni też nie chodzą nsesje....

I w tym jest problem że biorą się za coś o czym mają blade pojęcie i próbują kształtować opinię publiczną nie znając podstaw prawa, ekonomi czy też rzetelności dziennikarskiej. Swymi dokonaniami dziennikarskimi wpisują się w scenariusz przeprowadzonego  wprowadzenia kandydata w   ostatnich wyborach na burmistrza (czarny koń co odpadł w przedbiegu) czy też rozbicia głosów w wyborach do powiatu. Kto jest autorem scenariusza? Chyba wszyscy wiedzą gdzie ostatnio było centrum zarządzania miastem i gminą.........

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 09:27

a ja sie pytam gdzie i czemu przepadł 11 odcinek?!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 09:37

Daj już spokój tym "mądrym" wywodom, jak Ci nie pasuje nie oglądaj, ja będę bo chłopaki wpadli na świetny pomysł, fajnie komentują, w politykę miejscową nie wchodzą, nie widzę tutaj żadnego poplecznictwa, a stwierdzają fakty takie jakie są i jak każdy to widzi.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 09:43

Bardzo dobry kanał tylko czemu w stylu "pewnego razu głuchy usłyszał że ślepy widział jak szczerbaty gryzł jabłko, tak powiedział mu niemowa"?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 09:45

a ja sie pytam gdzie i czemu przepadł 11 odcinek?!

bo "sprostowania" będą tylko fajne chłopaki muszą trochę poczytać :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 09:59

Pewnie się komuś nie spodobał ja zdążyłem obejrzeć i stwierdzam trafne spostrzeżenia. Bo jako mieszkaniec widzę to samo. Myślę że ci co krytykują to na takiej zasadzie "że ja mogę wszystko na każdego, ale już jak na mnie to wrzask"

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 10:07

Pewnie się komuś nie spodobał ja zdążyłem obejrzeć i stwierdzam trafne spostrzeżenia. Bo jako mieszkaniec widzę to samo. Myślę że ci co krytykują to na takiej zasadzie "że ja mogę wszystko na każdego, ale już jak na mnie to wrzask"

To dlaczego zdjęli taki dobry odcinek? A może chłopaki przeszarżowali? Tylko po kim? Burmistrz, była burmistrz, były nadburmistrz, przewodniczący, PiS, NP czy Niezależni?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 10:10

Epilog będzie czy wszystko zostanie osnute mgiełką tajemnicy?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 10:51

Najpierw robiony jest materiał na kolanie, bez przygotowania, potem niby coś dementują, aż w końcu usuwają odcinek.

Ocena: życie ludzkie to nie są żarty, nieodpowiedzialnym słowem można wyrządzić dużo zła, które może być nieodwracalne i zła tego nie naprawi żadne sprostowanie.

Nauka: jak nie masz dość czasu aby informacje rozsiewane dokładnie sprawdzić to zajmij się swoją rodziną, ogródkiem, kotem , psem a pseudo dziennikarstwo zostaw zawodowcom.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:15

Strasznie to słabe tak walić w nich na tym forum, a nie u nich na profilu. W dodatku te wydumane "argumenty" na dwa posty. Dwa posty pustki. Słaba ta zasłona dymna. Jeśli ktoś widział odcinek, to i tak wie o co chodzi.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:44

Strasznie to słabe tak walić w nich na tym forum, a nie u nich na profilu. W dodatku te wydumane "argumenty" na dwa posty. Dwa posty pustki. Słaba ta zasłona dymna. Jeśli ktoś widział odcinek, to i tak wie o co chodzi.

Bardzo wzruszyło mnie twoje współczucie, ale czy "dziennikarze" w tym usuniętym odcinku "nie przegli pałki" dyletanctwa?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:55

Sam piszesz na forum anonimowo. Rozumiem że sam siebie też krytykujesz za to. Zrozum anonimowo, czy nie dopóki opinia jest wyrażana w sposób kulturalny, wypowiedż nie jest wulgarna i nie obraża osób poddawanych krytyce nic złego w tym nie ma.

Gorzej jeśli pod imieniem i nazwiskiem są podawane informacje nie potwierdzone, mijające się z prawdą, są one potem prostowane a na koniec usuwane. A tak w ogóle już dawno zostało udowodnione że to forum nie jest wcale anonimowe.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:22

Bardzo wzruszyło mnie twoje współczucie, ale czy "dziennikarze" w tym usuniętym odcinku "nie przegli pałki" dyletanctwa?

Jakie współczucie? Wpis jest o tobie.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:23

Sam piszesz na forum anonimowo. Rozumiem że sam siebie też krytykujesz za to. Zrozum anonimowo, czy nie dopóki opinia jest wyrażana w sposób kulturalny, wypowiedż nie jest wulgarna i nie obraża osób poddawanych krytyce nic złego w tym nie ma.

Gorzej jeśli pod imieniem i nazwiskiem są podawane informacje nie potwierdzone, mijające się z prawdą, są one potem prostowane a na koniec usuwane. A tak w ogóle już dawno zostało udowodnione że to forum nie jest wcale anonimowe.

Masz jakiś problem ze swoim ego.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 15:22

I w tym jest problem że biorą się za coś o czym mają blade pojęcie i próbują kształtować opinię publiczną nie znając podstaw prawa, ekonomi czy też rzetelności dziennikarskiej. Swymi dokonaniami dziennikarskimi wpisują się w scenariusz przeprowadzonego  wprowadzenia kandydata w   ostatnich wyborach na burmistrza (czarny koń co odpadł w przedbiegu) czy też rozbicia głosów w wyborach do powiatu. Kto jest autorem scenariusza? Chyba wszyscy wiedzą gdzie ostatnio było centrum zarządzania miastem i gminą.........

Jak na początkujących youtuberów panowie A & K świetnie sobie radzą

Czasami zdarzają się drobne wpadki, w tym językowe, ale nie myli się ten, kto nic nie robi Co do tzw opinii publicznej - to nie PRL, gdzie była tylko jedna ogólnopolska i jedna regionalna gazeta opiniotwórcza oraz Polskie Radio i dwa kanały w TV, które to media służyły jedynie słusznej idei narzuconej przez jedynie słuszną partię - PZPR Ale i wówczas, jak ktoś się uparł, to dotarł do innych, co prawda niezbyt legalnych źródeł - Radia Wolna Europa i BBC Jeśli ktoś niezbyt ufa panom A & K, może łatwo zweryfikować informacje, np oglądając wielogodzinne sesje RM

#56 ~ŁI~

~ŁI~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 15:34

Czasami zdarzają się drobne wpadki, w tym językowe, ale nie myli się ten, kto nic nie robi Co do tzw opinii publicznej - to nie PRL, gdzie była tylko jedna ogólnopolska i jedna regionalna gazeta opiniotwórcza oraz Polskie Radio i dwa kanały w TV, które to media służyły jedynie słusznej idei narzuconej przez jedynie słuszną partię - PZPR Ale i wówczas, jak ktoś się uparł, to dotarł do innych, co prawda niezbyt legalnych źródeł - Radia Wolna Europa i BBC Jeśli ktoś niezbyt ufa panom A & K, może łatwo zweryfikować informacje, np oglądając wielogodzinne sesje RM

Powodzenia Panowie

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 15:49

Każdy słyszy to co chce, no może inaczej - rozumie to jak potrafi. Na mój gust to program dwóch lamerów
usiłujących tłumaczyć rzeczywistość po "swojemu". Oczywiście mają szansę znaleźć słuchaczy na swoim poziomie.
Nikt oczywiście nie może im tego zabronić ale może przyjęli by do wiadomości że powinni poprawić jakość tych programów.
Dość już chyba w tej gminie niedzielnych fejsbuczkowych polityków. Gdyby potrafili zachować odpowiedni poziom nikt pewnie by się tego nie czepiał.
Inną sprawą jest to czy oni są tak naprawdę niezależni w tym co robią czy są inspirowani przez kogoś innego?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 16:07

Kto ich inspiruje? Oświeć nas forumowy Szerloku. :D

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 16:27

Każdy słyszy to co chce, no może inaczej - rozumie to jak potrafi. Na mój gust to program dwóch lamerów
usiłujących tłumaczyć rzeczywistość po "swojemu". Oczywiście mają szansę znaleźć słuchaczy na swoim poziomie.
Nikt oczywiście nie może im tego zabronić ale może przyjęli by do wiadomości że powinni poprawić jakość tych programów.
Dość już chyba w tej gminie niedzielnych fejsbuczkowych polityków. Gdyby potrafili zachować odpowiedni poziom nikt pewnie by się tego nie czepiał.
Inną sprawą jest to czy oni są tak naprawdę niezależni w tym co robią czy są inspirowani przez kogoś innego?

A na mój gust skoro wiesz, o czym chłopaki mówią, to chcesz czy nie, również zaliczasz się do tak pogardzanych przez ciebie słuchaczy, a może raczej widzów i też rozumiesz, jak potrafisz

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 16:53

Panowie dziennikarze z bozej łaski, kim jesteście by oceniac i krytykować, kto dal wam prawo?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych