Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PULS ŁAP

572 odpowiedzi w tym temacie

#561 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 19:17

Smutne jest to ze tak plujecie na Łapsza ci co sami tak walczyliście ze wszysktim, pokazuje to tylko jakimi jesteście naprawdę ludźmi. On tylko wykonuje prace radnego, sprawdza, kontroluje, rozmawia, pokazuje jak jest.

#562 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 03:38

Pic

#563 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 03:41

Ach te bezzasadne i bezpodstawne

#564 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 05:15

Opera gra

#565 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 06:01

Smutne jest to ze tak plujecie na Łapsza ci co sami tak walczyliście ze wszysktim, pokazuje to tylko jakimi jesteście naprawdę ludźmi. On tylko wykonuje prace radnego, sprawdza, kontroluje, rozmawia, pokazuje jak jest.

Plują bo się go boją.

#566 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 08:18

Uczciwie stawiając sprawę to nikt na niego tu nie pluje. W histori forum są osoby które naprawdę tego doświadczyły. Tu kilku zwolenników i przeciwników się spiera na miarę swojej kultury.I to wszystko.

#567 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 18:10

Sprawdzali, kontrolowali i pokazywali jak jest to Niezależni. Wszystko popierali dowodami i dbali o rzetelność. Byli wiarygodni. Calutką kadencję. Jeszcze dużo wody musi upłynąć aby ten nowy narybek nauczył sie takiej roboty. I oby sie uczył pilnie. Bo jak widać ludzie TO własnie docenili dając 10 mandatów zaufania.

Pytam więc.  Na jakiej kontroli był ów pracowity Radny? Co sprawdził? Do jakich wniosków doszedł? Co udało mu sie zmienić, znaleźć napiętnować? Jak dla mnie póki co mało konkretnie. Tylko lans w stylu "jestem piękny i uroczy, popatrzcie w moje oczy". I to gdzie! W Pulsie Łap! Słabe.

#568 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 18:40

kontrolowali tak że teraz stołki dorwali i milczą a stabowiska conajmniej ze 3-4 bez konkursu tylko swoich. Zaraz pewnie bedzie kolejny jakiś awansik radnego/radnej by uciszyć bo kto by szczekał an ręke która mu płaci. Tacy niezależni że już ich niezależności nie ma. Skończ człowieku gadać głupoty głosowałem na nich bo jedna jest z mojego osiedla i teraz widać że im władzy się chciało i tylko po to kontrole by czepiać się uwczesnej władzy która była słaba ale teraz jest dokładnie to samo. Albo i gorzej

#569 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 18:42

Sprawdzali, kontrolowali i pokazywali jak jest to Niezależni. Wszystko popierali dowodami i dbali o rzetelność. Byli wiarygodni. Calutką kadencję. Jeszcze dużo wody musi upłynąć aby ten nowy narybek nauczył sie takiej roboty. I oby sie uczył pilnie. Bo jak widać ludzie TO własnie docenili dając 10 mandatów zaufania.
Pytam więc. Na jakiej kontroli był ów pracowity Radny? Co sprawdził? Do jakich wniosków doszedł? Co udało mu sie zmienić, znaleźć napiętnować? Jak dla mnie póki co mało konkretnie. Tylko lans w stylu "jestem piękny i uroczy, popatrzcie w moje oczy". I to gdzie! W Pulsie Łap! Słabe.

Hmmmm nie 10, a 5 mandatów- należy pamiętać, że jedna z największym parciem na szkło oddała mandat i poszła na stołek. Żeby nie kampania tego chłopaczka to ta cała niezależna świta miałaby . równo

#570 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 21:41

A jakie było podejście wojewody w sprawie jednego radnego G.w kadencji Uli czy to był pis

#571 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 17:39

Dedektyw się nie udało ale wydało dobry był pic

#572 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 03:27

A dyrektora D.K. P.sprawę umorzyli i cicho tylko nie mów nikomu pis tak działa

#573 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 17:10

A co na to Burmistrz i inna władza wszystko można damy radę a Co z rozliczeniem każdej złotówki jak było wspominane przed wyborami mieszkańcy pamiętają

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych