Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PULS ŁAP

233 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 20:38

To już 11 odcinek i chyba teraz dopiero nadepnęliście kogoś na odcisk , bo do tej pory (10 odcinków) nikt nie reagował. Tak trzymajcie, najważniejsze , że jest odzew, a więc poruszacie sprawy , które są ważne dla ludzi. Z ciekawością czekam na następny odcinek . 11-ego już na YT nie ma , moze ktoś ma nagranego i udostępni na FB.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:02

To już 11 odcinek i chyba teraz dopiero nadepnęliście kogoś na odcisk , bo do tej pory (10 odcinków) nikt nie reagował. Tak trzymajcie, najważniejsze , że jest odzew, a więc poruszacie sprawy , które są ważne dla ludzi. Z ciekawością czekam na następny odcinek . 11-ego już na YT nie ma , moze ktoś ma nagranego i udostępni na FB.

No tak pewnie ze względu na ogromną liczbę wejść zdjęli odcinek z YT.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 00:22

Panie Karolu nie słuchaj Pan zawistnych Łapiaków, nagrywajcie filmiki bo z tego co wiem podobają się ludziom, chętnie słuchają ja też. Fajnie prowadzicie, bardzo ale to bardzo mi się podoba czekam na następne. Pozdrawiam Panów serdecznie.

#24 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 06:02

Ja też czekam na następne filmy

#25 ~Fanka~

~Fanka~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 06:12

Ja też czekam.Trzymajcie tak dalej.Powodzenia

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 06:16

A nie miał racji , przypomnij wszystkim w jakich okolicznościach to powiedział . 

Co ma do tego pokrewieństwo ? 

Proszę , Panie Karolu ,  namierzcie tego "odważniaka" zza ekranu komputera . Bo już czas , żeby ludzie nie wstydzili sie swoich słów i brali nza nie odpowiedzialność.

zabolało..

#27 ~z Łap~

~z Łap~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 06:19

Panie Karolu nie słuchaj Pan zawistnych Łapiaków, nagrywajcie filmiki bo z tego co wiem podobają się ludziom, chętnie słuchają ja też. Fajnie prowadzicie, bardzo ale to bardzo mi się podoba czekam na następne. Pozdrawiam Panów serdecznie.

Podpisuję się i z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek! Uważam, że większość mieszkańców Łap nie korzysta z forum, a ci, co piszą, to jednostki, które albo mają jednego adwersarza, albo, co  podejrzewam - 'dyskutują' same ze sobą To, że macie Panowie swoje poglądy i się do nich przyznajecie, jest wielkim plusem dla Was! Nikogo nie obrażacie, staracie się zobaczyć dobre strony nawet w przeciwnej opcji, a tej, której kibicujecie, potraficie wytknąć błędy

Loża Szyderców? Czemu nie? Potraktujcie to, Panowie, jako komplement!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 06:55

Popieram , Panowie wasz program poruszył mieszkańców Łap i tych popierających  PIS i tych popierających  NP i niezależnych. TAK TRZYMAJCIE

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 07:19

Panie Karolu prowadząc programy z taką zawartością błędów i słuchając  tych klakierów to prawdopodobnie sprostowanie nie wystarczy jak ktoś Panu sprawę założy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 07:35

Zaraz, zaraz o co sprawę, nic tam takiego nie zauważyłem chłopaki świetnie informują co dzieje się w naszym mieście, przynajmniej wiem co się dzieje na sesji bo nie mam czasu chodzić. Komu to przeszkadza ludzie opanujcie się i przestańcie straszyć za ukazywaną prawdę

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 07:47

Podpisuję się i z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek! Uważam, że większość mieszkańców Łap nie korzysta z forum, a ci, co piszą, to jednostki, które albo mają jednego adwersarza, albo, co  podejrzewam - 'dyskutują' same ze sobą To, że macie Panowie swoje poglądy i się do nich przyznajecie, jest wielkim plusem dla Was! Nikogo nie obrażacie, staracie się zobaczyć dobre strony nawet w przeciwnej opcji, a tej, której kibicujecie, potraficie wytknąć błędy

Mam wrażenie, że to pisze zlecający. Ogromna większość  to czytający  forum ,   mający swoje zdanie  i myślący rozsądnie. Liczba  wejść  świadczy o zainteresowaniu  tematem , chociaż próbuje się to podważyć.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 07:48

Zaraz, zaraz o co sprawę, nic tam takiego nie zauważyłem chłopaki świetnie informują co dzieje się w naszym mieście, przynajmniej wiem co się dzieje na sesji bo nie mam czasu chodzić. Komu to przeszkadza ludzie opanujcie się i przestańcie straszyć za ukazywaną prawdę

Nie przeczę że chłopaki świetnie informują co się dzieje tylko że się słabo orientują o co gra idzie. Co do prawdy to jest prawda, tyż prawda i gó.w.n.o prawda. A jeżeli jest to kanał satyryczny to przepraszam tylko proszę to bardziej "uwypuklić" bo "przeciętny łapiak" bierze to za "prawdę objawioną".

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 07:56

ten drugi niejaki axel to porażka

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:02

W sposób satyryczny czy nie komuś ta prawda przeszkadza, a ty geniuszu o "przeciętnych łapiakach" trochę z szacunkiem takiś geniusz, a obrażasz ludzi.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:09

W sposób satyryczny czy nie komuś ta prawda przeszkadza, a ty geniuszu o "przeciętnych łapiakach" trochę z szacunkiem takiś geniusz, a obrażasz ludzi.

A słyszałeś określenie - "pożyteczni idioci"? Tak się pytam, nie chcę nikogo obrażać.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:18

O wiesz ze nie słyszałem, ale czytając to co piszesz to wiem już, ze tacy są...

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:22

Oni też nie chodzą nsesje....

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:23

O wiesz ze nie słyszałem, ale czytając to co piszesz to wiem już, ze tacy są...

Ale wcale nie sugerowałem Ci zmiany nazwy tego waszego kanału pseudo-satyrycznego.....ale jeśli tak bardzo chcecie to może to i dobry pomysł?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:55

Bardzo dobry program. Tak trzymać.

#40 ~z Łap~

~z Łap~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:56

Mam wrażenie, że to pisze zlecający. Ogromna większość  to czytający  forum ,   mający swoje zdanie  i myślący rozsądnie. Liczba  wejść  świadczy o zainteresowaniu  tematem , chociaż próbuje się to podważyć.

Podejrzewam, że mocno byś się, @gościu, rozczarował! Spieszę objaśnić, iż 'mam wrażeniu' i szarej rzeczywistości nie zawsze po drodze, zaś w tym konkretnym przypadku są to z pewnością rozstajne drogi!  :D 

Ale kombinuj, waść, kombinuj, wszak snucie teorii spiskowych i wiara w nie to nie grzech :ph34r:  :wub:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych