Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PULS ŁAP

606 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:15

wy tu gadu gadu a zaraz mamy wybory a po wyborach pis dokończy dzieła zniszczenia polski

#322 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:15

To było do przewidzenia źe o DK i brakach jakie zastała tam nowa pani dyrektor nie będzie ani słowa. Są za słabi aby zrobić taki temat.
Wszyscy zainteresowani czekają aż sprawa przycichnie.
A taki przewodniczący za 2 miesiące znowu wspomni byłego dyrektora i mu podziękuje. Taka to obiektywna działalność. Szkoda tylk że takie patologie w DK działy się za nasze pieniądze.

#323 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:21

Robciu skończ nakręcać nienawiścią tutaj ludzi !

#324 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:24

O masz! Wszyscy maja obowiązek ślepo wspierać burmistrza! Co to jakaś komuna?!! Jak w ogóle ktoś może coś nieprzychylnego nowej sitwie napisać! Zaraz sądami ludzi straszą! Co to za metody!?? Skąd taka patologia się bierze!? Daj sobie chłopie siana na wstrzymanie. Staram się tu nie udzielać ale czasami się nie da tego zignorować! Siedzi jakiś troll o niewiadomym pochodzeniu i swoje mądrości wbija ludziom na sile. Panie radny ale pan mi zaimponował! Życzę jeszcze więcej niezależności i wszelkiej pomyślności. Wiedziałem, ze jeszcze będą z pana ludzie!

Nikt na siłę nie musi wspierać burmistrza, jak ktoś chce może zajmować się pierdołami na fb a ludzie już sobie odpowiednie wnioski z takiego postępowania wyciągną. Jak widać są tacy którym pierdoły imponują ale zdecydowana większość wolałaby widzieć wspólną pracę nad rozwojem Łap. Sitwa to już przeszłość, wyborcy ją pozamiatali. 

#325 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:30

wy tu gadu gadu a zaraz mamy wybory a po wyborach pis dokończy dzieła zniszczenia polski

Bardzo śmieszne ,PO robi siusiu na swoich wyborców a nawet na swoich członków a oni mówią :ale ciepły deszczyk pada.Ludzie kiedy wy wyjdziecie spod tego prysznica.

#326 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:38

Bardzo śmieszne ,PO robi siusiu na swoich wyborców a nawet na swoich członków a oni mówią :ale ciepły deszczyk pada.Ludzie kiedy wy wyjdziecie spod tego prysznica.

sam jesteś śmieszny i nie napisałem niech na po głosują tylko nie na mafie pisowska

#327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:14

To było do przewidzenia źe o DK i brakach jakie zastała tam nowa pani dyrektor nie będzie ani słowa. Są za słabi aby zrobić taki temat.
Wszyscy zainteresowani czekają aż sprawa przycichnie.
A taki przewodniczący za 2 miesiące znowu wspomni byłego dyrektora i mu podziękuje. Taka to obiektywna działalność. Szkoda tylk że takie patologie w DK działy się za nasze pieniądze.

Działo się to Kosztem dzieci i młodzieży i mieszkańców kasy Ulala

#328 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:17

sam jesteś śmieszny i nie napisałem niech na po głosują tylko nie na mafie pisowska

Jakiego Mieliśmy szefa NIK z pis i Co się Działo

#329 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:27

Jakiego Mieliśmy szefa NIK z pis i Co się Działo

a co tam się nie działo wstyd

#330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 07:22

To jakaś lipa, do 10.X robili materiał o sprzedaży działki.
Na koniec proszą o jakieś sugestie o czym by tu zrobić kolejny filmik.

#331 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 12:53

To jakaś lipa, do 10.X robili materiał o sprzedaży działki.
Na koniec proszą o jakieś sugestie o czym by tu zrobić kolejny filmik.

Wspieram 'duchowo' Panów A&K, ale po długim oczekiwaniu na kolejny odcinek PULSU czuję się nieco zawiedziona Poruszono zaledwie jeden problem, z którym, jak podejrzewam, większość mieszkańców Łap i okolic niekoniecznie się utożsamia To,czy na działce w okolicy cmentarza powstanie nowy blok mieszkalny dotyczy raczej wąskiego grona planujących nowe lokum, podobnie, jak i to, na co burmistrz przeznaczy te jeszcze na razie wirtualne miliony za działkę Panowie twierdzą, iż są otwarci na sugestie - zatem proszę bardzo! Mnie np interesuje los budynku dworca PKP straszącego w centrum miasta Jak go widzę, to mam wrażenie, że to jakiś element scenografii do filmu o latach powojennych w miasteczku X Szczególnie paskudnie wygląda teraz jako tło tzw centrum przesiadkowego (inna sprawa, że nazwanie tego czegoś CENTRUM PRZESIADKOWYM jest dość komiczne, zważywszy na definicję tego typu obiektów) I czy mi się wydaje, czy prace przy budynku domu kultury postępują w ślimaczym tempie, czy wcale, a skoro mowa o domu kultury - chciałabym poznać zdanie Panów na temat planów działalności DK zaproponowanych na sesji przez p Dyrektor 

#332 Karol Bagiński

Karol Bagiński

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 11 październik 2019 - 13:17

Odcinek opisujący część sesji rady miejskiej w sprawie Domu Kultury opublikujemy w przyszłym tygodniu.
Aktualnie zbieramy informacje na temat faktów przedstawionych przez Panią Wiktorię.

#333 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 13:33

Wspieram 'duchowo' Panów A&K, ale po długim oczekiwaniu na kolejny odcinek PULSU czuję się nieco zawiedziona Poruszono zaledwie jeden problem, z którym, jak podejrzewam, większość mieszkańców Łap i okolic niekoniecznie się utożsamia To,czy na działce w okolicy cmentarza powstanie nowy blok mieszkalny dotyczy raczej wąskiego grona planujących nowe lokum, podobnie, jak i to, na co burmistrz przeznaczy te jeszcze na razie wirtualne miliony za działkę Panowie twierdzą, iż są otwarci na sugestie - zatem proszę bardzo! Mnie np interesuje los budynku dworca PKP straszącego w centrum miasta Jak go widzę, to mam wrażenie, że to jakiś element scenografii do filmu o latach powojennych w miasteczku X Szczególnie paskudnie wygląda teraz jako tło tzw centrum przesiadkowego (inna sprawa, że nazwanie tego czegoś CENTRUM PRZESIADKOWYM jest dość komiczne, zważywszy na definicję tego typu obiektów) I czy mi się wydaje, czy prace przy budynku domu kultury postępują w ślimaczym tempie, czy wcale, a skoro mowa o domu kultury - chciałabym poznać zdanie Panów na temat planów działalności DK zaproponowanych na sesji przez p Dyrektor 

Dziwne miasto i dziwne ludzie. Gmina poniosła jakieś nakłady na uzbrojenie tej działki, innych na razie na ten cel nie ma, plac zabaw jest "robiony" już kilka lat i dalej nic a obok działka jest nieuzbrojona na której może kiedyś da się to zrobić. I teraz taki "mieszkaniec" się nie "utożsamia" z tą sprawą, z kasą która poszła z budżetu na te media też nie? To drogo nas kosztuje ta miejska działka budowlana na której teraz s.r.a.ć mogą pieski mieszkańców sąsiednich bloków.

#334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:00

.
Droga Pani nie ma na tą chwilę ważniejszych spraw dla mieszkańców niż rozwój miejscowości w której mieszkają. Dobrze że o tym się mówi. W normalnym państwie najpierw zabiega się o dochody czyli o miejsca pracy, mieszkania i mieszkańców którzy płacą podatki a jednocześnie z tych podatków zapewniona jest kultura, sport, rozrywka. No chyba że Pani z tych co uważają że wszystko to rząd ze swoich + pieniędzy(których nie ma) finansuje. Niestety poprzednia ekipa rządząca w Łapach robiła wszystko na odwrót. Teraz ci sami ludzie kładą kłody pod nogi burmistrzowi aby nie zapanowała u nas normalność i aby nie okazał się lepszym gospodarzem od poprzedników. O tym trzeba głośno mówić by zniechęcić niechętnych do dalszych destrukcyjnych działań.
Jeśli chodzi o budowę domu kultury wystarczy poczytać informacje na profilu fb burmistrza. Tam są wiadomości z pierwszej ręki pisane czasami nawet na bieżąco. Można też poprosić o wyjaśnienie i pozyskać wiedzę bez pośredników.

#335 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:13

Ta wypowiedż tłumaczy dlaczego wyborcy ukochali sobie socjalizm i od wielu lat głosują na socjalistów z PO-PiSu. Tłumaczy dlaczego do władzy nie mogą dojść prawicowi wolnorynkowcy (nie mylić z złodziejami SLD,PSL,PO no i tym co się należy PiS)

#336 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:14

.
Droga Pani nie ma na tą chwilę ważniejszych spraw dla mieszkańców niż rozwój miejscowości w której mieszkają. 

Drogi @Gościu! Dla jednych ważne są działki uzbrojone lub nieuzbrojone, dla innych targowica, dla kolejnych dworzec, szpital, szkoły, a większości zapewne nic z rzeczy publicznych nie interesuje i to tyle w temacie lokalnej polityki!

:D  :)  ;)

#337 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:15

Masz racje z tym dworcem ... to jest coś okropnego. Niestety taką sytuacje mamy dzięki obecnemu burmistrzowi, który to przejął dworzec za 1 zł i głosił to jako wielki sukces w gazetach.. miejmy nadzieje ze uda mu się naprawić to co zepsuł i pkp przejmie dworzec spowrotem..

#338 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:18

Odcinek opisujący część sesji rady miejskiej w sprawie Domu Kultury opublikujemy w przyszłym tygodniu.
Aktualnie zbieramy informacje na temat faktów przedstawionych przez Panią Wiktorię.

czekamy z niecierpliwością ;)

#339 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:24

Masz racje z tym dworcem ... to jest coś okropnego. Niestety taką sytuacje mamy dzięki obecnemu burmistrzowi, który to przejął dworzec za 1 zł i głosił to jako wielki sukces w gazetach.. miejmy nadzieje ze uda mu się naprawić to co zepsuł i pkp przejmie dworzec spowrotem..

A kiedy Gołaszewski był burmistrzem?

#340 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 14:27

A kiedy Gołaszewski był burmistrzem?

Wiceburmistrzem! Poczytaj sobie na porannym wywiady o cudownym zakupie dworca! Żeby nie te cudowne zakupy teraz Łapy miałyby dworzec a nie hangar straszydło!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych