Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PSS "Społem" walczy o klientów :: zobacz komentowany artykuł

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~User~

~User~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 15:16

[quote name='zdegustowana' timestamp='1238443858' post='103882']
Podziwiam niektorych z Was za taka niechec do Spolem, pokazcie mi kraj gdzie bardziej ceni sie obce niz swoje.
Dziwie sie tez pracownikom, bo opinia jaka wydajecie o SOBIE nie zasluguje na komentarz.

Tylko ciekawi mnie co my klienci mamy z tego, że u Was w Społem jest drożej niż w jakimś sklepie zagranicznej sieci. Zagraniczne sklepy też zatrudniają Polaków i bardzo często też nawiązują współpracę z polskimi producentami.A my klienci możemy tam kupić te same produkty taniej. Kupując w społem zawsze mam pewność że przepłacam. Ale z konieczności też czasem jestem zmuszona zrobić tam zakupy.

#42 Marco Polo

Marco Polo

VIP

• Użytkownicy
  • 516 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 13:43

Z tego, co ja widzę, w PSS wcale nie jest najdrożej, syfu nie sprzedają i zawsze mają jakieś fajne promocje.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 00:30

PSS SPOŁEM............................MASAKRA pod każdym względem!!!
Jak tak marna sieć sklepów może walczyć o klienta,skoro już takowego prawie nie ma!!!
Obsługa do baaaaaaaaaaaani-leniwe babsztyle za ladami i obrzydliwie jędzowate kasjerki!!!
Ceny...no cóż makabrycznie wysokie!!!
Wolę z drugiego końca miasta jechać na giełdę,na Andersa,na zakupy niż wydać pieniądze mając w PPS-a mam ten marny sklepiczek pod oknem...

#44 Teresa Stachurska

Teresa Stachurska

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 11:36

Czym walczą, można wiedzieć? Goetz Werner, niemiecki przedsiębiorca wie skąd się bierze popyt na wytwarzane przez przedsiębiorstwa towary i usługi - http://www.stachurska.eu/?p=370 .

U nas zaś 99 % zinteresowanych nie rozumie, że wynagrodzenia, głupcze - http://www.stachurska.eu/?p=3176 i liczy na cud boski przy - http://www.stachurska.eu/?p=1681 , co się nie ziści, niestety.

#45 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 29 październik 2016 - 12:53

Ja bardzo cenię swoje. Ale mam dość absurdów rodem z filmów Barei.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 19:27

Ja bardzo cenię swoje. Ale mam dość absurdów rodem z filmów Barei.

Też kiedyś ceniłem zanim nie zacząłem jeździć po świecie. Polska żywność to szajs. Proponuję przejechać się na Litwę i spróbować ich jedzenia, piwa, wódki, chleba. Jest drożej, ale jest dobre. Np polska wódka po wypiciu wcześniej litewskiej smakuje jak jakiś rozpuszczalnik. Wali chemią. Podobnie polskie piwa smakują jak zaprawiona spirtem berbelucha po porównaniu z tymi z Litwy.

#47 Liberada Piotr

Liberada Piotr

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:19

oj to chyba zależy jaka wódka. A co do społem, to wiem ze na pewno wprowadzili karty stałego klienta i promocje się zdarzają. Szkoda, ze polskie sklepy upadają...

#48 Liberada Piotr

Liberada Piotr

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:21

a jeszcze jedno odnośnie sklepów i Barei - pamiętacie  tę scenę pt. "Tych klientów nie obsługujemy" ? :) 

#49 Nastka866

Nastka866

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:35

Pamiętam, jest dobra. I jeszcze „ po to jest ścierka żeby była brudna”. 

#50 geldmarket

geldmarket

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 09 październik 2017 - 20:37

społem jest skazane na upadek jak wielu zauważyło przez złe kierownictwo , tu przydał by się manager jak choćby z żabki , na moim osiedlu do społem chodzi sie po fajki i starsi ludzie robi zakupy bo blisko ale ceny są minimum te 10 -20 % dorsze niż w małym sklepie obok generalnie na wszystkim większa marzą nie porównuje nawet do marketu bo to juz wiadomo ze przepaść.

#51 ~Buch...~

~Buch...~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 23:03

Lubię sklepy tej marki. Niektóre produkty są bardzo dobre. Niestety dzisiaj miałam przykrą. sytuację. Wypadły mi 4 kluski śląskie na wagę z torebki na podłogę. Pani z obsługi coś burknęła pod nosem , pozbierała je z podłogi i wrzuciła do zamrażarki.
Proszę pani odechciało mi się tych klusek. Czy Pani by je zjadła??? Gdzie jest szef tego sklepu?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 06:48

Walczy,buduje nowy sklep i bar na Pogodnej. Będzie wreszcie konkurencja dla drogo i balagan w Czortenie. 

#53 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 12:16

Na Pogodnej jest już Lidl i Biedronka, czego się tam PSS jeszcze pcha?

#54 ~Łuki~

~Łuki~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:53

[quote name="User" post="452016" timestamp="1299766602"]
[quote name='zdegustowana' timestamp='1238443858' post='103882']
Podziwiam niektorych z Was za taka niechec do Spolem, pokazcie mi kraj gdzie bardziej ceni sie obce niz swoje.
Dziwie sie tez pracownikom, bo opinia jaka wydajecie o SOBIE nie zasluguje na komentarz.
Tylko ciekawi mnie co my klienci mamy z tego, że u Was w Społem jest drożej niż w jakimś sklepie zagranicznej sieci. Zagraniczne sklepy też zatrudniają Polaków i bardzo często też nawiązują współpracę z polskimi producentami.A my klienci możemy tam kupić te same produkty taniej. Kupując w społem zawsze mam pewność że przepłacam. Ale z konieczności też czasem jestem zmuszona zrobić tam zakupy.[/quote]
Lepiej pieniądze za granicę słać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych