Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

PSS "Społem" walczy o klientów :: zobacz komentowany artykuł

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~klient pss~

~klient pss~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 20:23

Jestem klientem sieci PSS i mam swoje ulubione sklepy w tej sieci. Są miejsca i sprzedawcy do których mam zaufanie. A to jest zadkie w handlu.
Ci co piszą, że jest drogo, najwyraźniej wolą kupować w dużych marketach, gdzie choć taniej - to na pewno nie świeżo!! Przecież sklepy mniejsze mają duzo częściej skrupulatniej przeprowadzane kontrole - niż olbrzymie markety. Więc i jakość produktów jest lepsza. Zdarza sie, że są te same produkty (tych samych marek), w PSS są droższe, ale najwyraźniej na czymś sklep musi zarabiać, jesli nie robi tego na produktach nie paczkowanych. Reklamacje jakiekolwiek sa przeprwadzane od ręki- (ale zycze powodzenia w duzym markecie!) co do obsługi, to człowiek jest człowiekiem, są dobrzy sprzedawcy, ale pewnie sa tez tacy ( wykształceni, niespełnieni) którzy pracują w handlu, bo musza z czegoś żyć.

#22 ~Wyrozumialy~

~Wyrozumialy~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 20:42

CYTAT(CARLSBERG @ 13.09.2008, 12:40) <{POST_SNAPBACK}>
A na ul. Wroclawskiej Pss ZODIAK panie kasjerki powatarzaja haslo : "Dziekujemy zapraszamy" Tak mowiono za KOMUNY w naszym PSS SPOLEM BIALYSTOK;

A Ty "Komune" pamietasz? wiesz wogole co to?
Moze powinni Ci powiedziec "Spieprzaj dziadu"
Juz Ci lepiej?

#23 ~zdegustowana~

~zdegustowana~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 21:10

Podziwiam niektorych z Was za taka niechec do Spolem, pokazcie mi kraj gdzie bardziej ceni sie obce niz swoje.
Dziwie sie tez pracownikom, bo opinia jaka wydajecie o SOBIE nie zasluguje na komentarz.

#24 ~Viki~

~Viki~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2009 - 21:24

CYTAT(CCC @ 13.09.2008, 07:39) <{POST_SNAPBACK}>
Apropo cen
Musztarda znanej firmy Kam.. pss 2,90 auch.. 1,80 sklep osiedlowy 2,20
chleb z piekarni pss w Rea. jest tańszy o 10 groszy niż w pss ie

Mleko łacia.. w auch połowa ceny pssu a teraz najlepsze parówki Berli... pss 4,80 auch 3,25

Coz za wyrachowanie... a jaka znajomosc asortymentu i sieci handlowej tez. Az podziw bierze.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 08:38

Jak dla mnie to tam jest syf a ceny z kosmosu. Łopatka do nabierania suszonych śliwek (i temu podobnych), aż się klei od brudu, ciekawe czy kiedykolwiek była myta. Pojemniki to samo, czarne (mimo, że kiedyś były żółte), oblepione brudem, aż obrzydzenie bierze. Przynajmniej jest tak w sezamie na piłsudskiego.
Ceny to często są powyżej tych napisanych na opakowaniu (jako sugerowana cena).

#26 ~PRACOWNIK I KLIJENT~

~PRACOWNIK I KLIJENT~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2009 - 14:51

w sklepie pss Mieszko pani Krysia w okularach z pół kila szynki nie chciała ukroić 15 deko ponieważ powiedziała ze się nie sprzeda. Ceny są bardzo wysokie np. mleko w kartonie 2,29 a w biedronce 1,99 albo woda żywiec zdrój bez promocji 2,49 a w biedronce 1,79 i może to jest bardzo tani sklep? on jest drogi NIE MYLICIE SIĘ ZAPEWNIAM WAS. Wypłaty też są niewielkie jeśli zarabia się 1100 złotych na miesiąc, trzeba zapłacić za mieszkanie i jak się ma 3 dzieci to trzeba je wyżywić. Do koloni też skąpo dopłacają moje dziecko chciało jechać, jeśli kolonie kosztują 1449 to oni na pół podzielą albo ci tylko 40 % dopłacą. WSTYD I HAŃBA !!!! Wykorzystują pracowniko i płacić nie chcą a jeśli ktoś ma na swoich pólkach toroche brudno albo coś znajdą to kare zaplacić musi 200 albo 300 zloty a z czego ludzie mają placić jak oni zarabiają tylko 1100 na rękę ? angry.gif Mogli by bardziej dbać o pracowników a nie wyżywać się na nich PLUJE NA NICH BLEEE angry.gif

#27 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 30 lipiec 2009 - 21:30

CYTAT(Gość!! @ 22.09.2008, 23:57:01) <{POST_SNAPBACK}>
oczywiście chyba zawsze natrafimy na jakis gorszy humor ale kto jego nie ma!!!!!

Łomatko, ale polszczyzna - kto jego nie ma - zatkało mnie laugh.gif blink.gif

A jeśli chodzi o remont na Wiejskiej, to chyba jakiś żart blink.gif

Użytkownik Czytelniczka edytował ten post 30 lipiec 2009 - 21:32

#28 ~~pracownik~~

~~pracownik~~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2009 - 12:07

CYTAT(pracownik @ 18.10.2008, 14:18:31) <{POST_SNAPBACK}>
Dobrze mówisz kolego.Zgadzam się ze wszystkim o czym mówisz.Z biura na produkcję to może będo w końcu podwyżki.

To prawda od lat nie było podwyżki a produkcja pracuje na ogromną biurokrację takie pensje jak są w Pss to tylko na rachunki bo na nic więcej...

#29 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2009 - 12:19

CYTAT(cool @ 28.10.2008, 18:54:22) <{POST_SNAPBACK}>
Jest takie powiedzenie "nie chciało się nosić teczki to nosi się woreczki". Nikt Wam nie kazał kończyć swoją karierę edukacyjną na poziomie podstawowym. Mogliście się rozwijać, zdobywać wyższe wykształcenie a nie biadolicie teraz na swój marny los. To jest żałosne jak przemawia przez Was zazdrość. Sami sobie jako Społem zapracowaliście sobie na swoje wypłaty a pracownik biurowy zawsze będzie czy Wam się to podoba czy nie i radzę się wziąć do pracy a nie narzekać bo to muszę was bardzo zmartwić NIC NIE ZMIENI!!!

Czy Ty wiesz ilu pracowników biurowych jest w Pss?podejrzewam że nie.Zapraszam!!Poza tym znajdz w całym Pss Społem chociaż jedną osobę z wykształceniem podstawowym:od razu Ci odpowiem niema takich.Napisze więcej nawet ludzie z wykształceniem średnim pracują na produkcji.Jeżeli nie znasz tematu to nie wypowiadaj się.Nikt nikomu nie zazdrości po prostu ludzie mają prawo do godnych zarobków wystarczających na życie.Pozdrawiam

#30 ~opcja spoleczna.za.pl~

~opcja spoleczna.za.pl~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 14:05

CYTAT(Gość @ 13.09.2008, 01:05:34) <{POST_SNAPBACK}>
śmieszna ta ich walka, ale tak to jest jak kierownictwo z tamtej epoki.Społem mogłoby z powodzeniem dosłownie zniszczyć hipermarkety żeby chciało ze swoją wielką siecią sklepów , dostawców, nawet piekarnię mają!Ale po co jak jest dobrze jak jest.A co z Centralem?Przecież on się aż prosi o przebudowę, jest nawet teren aby go powiększyć prawie dwukrotnie- na to nie ma pieniędzy czy raczej chęci i pomysłu?To mogłaby być piękna galeria handlowa w samym centrum miasta i konkurować z powodzeniem z innymi , ale nie tymi cenami i nie tym towarem co jest teraz!

WALKA SMIESZNA.
ZAMIAST ROBIC TO SAMO CO HIPERMARKETY CZYLI MIEC W KIESZENI RADNYCH I RZAD TO ICH POZIOM JEST żADEN.ZNACZY OPRóCZ REKLAMY -POLITYCZNE TO ONI FINANSUJA JEDNYIE REKLAME.
ZACHODNI BIZNESMENI WIEDZA ZE INTERESY ROBI SIE FINANSUJAC REKLAME I POLITYKóW.-STAD POLSKI RZAD JEST SKORUMPOWANY I WYPRZEDAje polska matrialnie i duchowoi sprzedaje ziemie pod galerie które wykonczaspołembo markety maja wsparcie swoich rzadów.
BIAłOSTOCCY BIZNESMENI ZNAJDA SIE NABRUKU BO TRZEBA FINANSOWAC SWOJE GRUPY LOBBINGU

#31 ~~elluniaeasy~~

~~elluniaeasy~~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 16:34

WITAM mam pytanie czy moze wypowiedziec sie ktos z terazniejszych pracowników jaka ogólnie jest sytuacja w firmie czy raczej sie boicie???czy od dwóch lat cos sie zmieniło ?płace atmosfera itp. pozdrawiam

#32 ~~PRACOWNIK~~

~~PRACOWNIK~~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2009 - 10:36

CYTAT(cool @ 28.10.2008, 17:54:22) <{POST_SNAPBACK}>
Jest takie powiedzenie "nie chciało się nosić teczki to nosi się woreczki". Nikt Wam nie kazał kończyć swoją karierę edukacyjną na poziomie podstawowym. Mogliście się rozwijać, zdobywać wyższe wykształcenie a nie biadolicie teraz na swój marny los. To jest żałosne jak przemawia przez Was zazdrość. Sami sobie jako Społem zapracowaliście sobie na swoje wypłaty a pracownik biurowy zawsze będzie czy Wam się to podoba czy nie i radzę się wziąć do pracy a nie narzekać bo to muszę was bardzo zmartwić NIC NIE ZMIENI!!!

TY krowo leniwa to wlasnie wy stare komunistki za biurka macie zawodowe lub czasem srednie wyksztalcenie bo za komuny sie nie studiowalo .

#33 ~Żubrówka~

~Żubrówka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 03:22

CYTAT(cool @ 28.10.2008, 17:54:22) <{POST_SNAPBACK}>

Stylistyka wypowiedzi świadczy o tym,że i dla Ciebie teczka jest za ciężka. Nie nadymaj się tak,bo sam będziesz nosił woreczki.

#34 ~bialostoczanka~

~bialostoczanka~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 22:44

Jestem mieszkanka ulicy Wesolej i jestem zmuszona do robienia zakupow w PSS poniewaz na naszym osiedlu nie mamy zbyt duzo obiektow handlowych.jeden ze sklepow absolutnie nikomu nie polecam nazywa sie bodajze Kuba omijam poniewaz jest niechlujny i brudny.natomiast jezeli chodzi o sklepy PSS tez nie jest najlepiej.w sklepie spozywczym sa kolejki do kasy ,poniewaz ciagle liczy tylko jedna kasjerka.rano na stoisku monopolowym nikt nie liczy zakupow.kiedy sie prosi druga pania do kasy jest naburmuszona i nieprzyjemna.zalezy mi na czasie rano bo dziecko idzie do szkoly i nie moge dlugo stac w kolejce.na stoisku z waga nie jest lepiej dobra organizacja jest jedynie w sobote rano .zawsze obsluguje jedna pani a druga uklada w lodowce zawsze trzeba prosic zeby pomogla kolezance .sama powinna widzac duza kolejke podejsc.mam jeszcze prosbe zeby panie oderwane od sprzatania myly rece kiedy obsluguja kupujacych.natomiast przy ulicy Zwierzynieckiej jest fajny sklep ale niestety maja maly wybor towaru i nieestetycznie ulozony na polkach.jest to najczysciejszy sklep na osiedlu .dodam ze prawie wszystkie panie sa bardzo mile.

#35 Mirek

Mirek

VIP

• Użytkownicy
  • 559 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 11:59

CYTAT(Kobieta @ 3.09.2009, 13:19:33) <{POST_SNAPBACK}>
Czy Ty wiesz ilu pracowników biurowych jest w Pss?podejrzewam że nie.Zapraszam!!Poza tym znajdz w całym Pss Społem chociaż jedną osobę z wykształceniem podstawowym:od razu Ci odpowiem niema takich.Napisze więcej nawet ludzie z wykształceniem średnim pracują na produkcji.Jeżeli nie znasz tematu to nie wypowiadaj się.Nikt nikomu nie zazdrości po prostu ludzie mają prawo do godnych zarobków wystarczających na życie.Pozdrawiam

mi sie wydaje ze coraz częściej juz do pracy biora tylko po licencjacie i wyżej
a kazdemu godne pobory sie należa nie wątpię

#36 Suchy

Suchy

VIP

• Użytkownicy
  • 2108 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 12:03

Z takimi cenami to PSS, jeszcze długo powalczy o klienta. wink.gif

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 15:56

PSS BAZAR UL BEMA. KTO TAM ZATRUDNIA PERSONEL.?????PO ZNAJOMOŚŚĆI TOTALNE DNO ZERO KULTURY ZNAJOMŚCI OBSŁUGI SPRZETU NA STANOWISKU NP NABIAŁ ,WARZYWA I NOWE KASIERKI DUMNE JAK PAW TYLKO BRAKUJE IM PIÓRKA PRZY DU... .RUSZAJA SIE JAK ŚWIĘTE KROWY.LUDZIE Z OSIEDLA PRZESTAŁY ROBIC ZAKUPY.

#38 ~Katarzyna M~

~Katarzyna M~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 22:32

<!--quoteo(post=62847:date=28.10.2008, 17:54:22:name=cool)--><div class='quotetop'>CYTAT(cool @ 28.10.2008, 17:54:22) <a href="index.php?act=findpost&pid=62847"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Jest takie powiedzenie "nie chciało się nosić teczki to nosi się woreczki". Nikt Wam nie kazał kończyć swoją karierę edukacyjną na poziomie podstawowym. Mogliście się rozwijać, zdobywać wyższe wykształcenie a nie biadolicie teraz na swój marny los. To jest żałosne jak przemawia przez Was zazdrość. Sami sobie jako Społem zapracowaliście sobie na swoje wypłaty a pracownik biurowy zawsze będzie czy Wam się to podoba czy nie i radzę się wziąć do pracy a nie narzekać bo to muszę was bardzo zmartwić NIC NIE ZMIENI!!!<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

TY krowo leniwa to wlasnie wy stare komunistki za biurka macie zawodowe lub czasem srednie wyksztalcenie bo za komuny sie nie studiowalo .

#39 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 22:21

witam , pss to porazka pracowałem na transporcie płaca 1300zł totalna syf i wykozystywanie ludzi jak w komunie...a samochody pamiętają gierka spokojnie .

#40 ~Śmiech na sali~

~Śmiech na sali~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 14:54

A cukier w pss już po 5,50 . Dla porównania w Tesco po 4.40. Naprawdę z takimi cenami to długo będą walczyć o przyciągnięcie klientów.W ogóle wszystko jest tam dużo dużo droższe niż w sklepach sieciowych.Nie wiem skąd oni wyciągają ten zysk. Chyba z głupoty ludzi...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych