Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PSS "Społem" walczy o klientów :: zobacz komentowany artykuł

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 00:05

śmieszna ta ich walka, ale tak to jest jak kierownictwo z tamtej epoki.Społem mogłoby z powodzeniem dosłownie zniszczyć hipermarkety żeby chciało ze swoją wielką siecią sklepów , dostawców, nawet piekarnię mają!Ale po co jak jest dobrze jak jest.A co z Centralem?Przecież on się aż prosi o przebudowę, jest nawet teren aby go powiększyć prawie dwukrotnie- na to nie ma pieniędzy czy raczej chęci i pomysłu?To mogłaby być piękna galeria handlowa w samym centrum miasta i konkurować z powodzeniem z innymi , ale nie tymi cenami i nie tym towarem co jest teraz!

#2 ~CCC~

~CCC~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 07:39

Apropo cen
Musztarda znanej firmy Kam.. pss 2,90 auch.. 1,80 sklep osiedlowy 2,20
chleb z piekarni pss w Rea. jest tańszy o 10 groszy niż w pss ie

Mleko łacia.. w auch połowa ceny pssu a teraz najlepsze parówki Berli... pss 4,80 auch 3,25

#3 ~el espaniola~

~el espaniola~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 10:08

śmieszna ta ich walka, ale tak to jest jak kierownictwo z tamtej epoki.Społem mogłoby z powodzeniem dosłownie zniszczyć hipermarkety żeby chciało ze swoją wielką siecią sklepów , dostawców, nawet piekarnię mają!Ale po co jak jest dobrze jak jest.A co z Centralem?Przecież on się aż prosi o przebudowę, jest nawet teren aby go powiększyć prawie dwukrotnie- na to nie ma pieniędzy czy raczej chęci i pomysłu?To mogłaby być piękna galeria handlowa w samym centrum miasta i konkurować z powodzeniem z innymi , ale nie tymi cenami i nie tym towarem co jest teraz!

Cemtral był przebdowany dwa lata temu... nie pamietasz remontu czy za maly byles :)

#4 ~Dyzio_na_ziemi~

~Dyzio_na_ziemi~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 11:21

a najtragiczniejszą to oni mają reklamę , po prostu odstrasza - zero pomysłu - brzydota i "PRLowość" zamiat sami wymyślać "hasła"
+ doklejać wszędzie panny po 20 lat mogli by zlecić coś zawodowcom a nie kultywować tradycje reklamy z lat 90 tych - młoda d*** + durne hasło - czy pasuje czy nie

#5 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 11:25

Kiedyś byłam stałą klientka Pssów ale z cenami przesadzają. A i obsługa w niektórych jest ok ale na Św. Rocha obok Rzemieslnika tylko 2 Panie sa miłe i sympatyczne i cos robią, ale reszta to woła o pomstę do nieba. Nie dość że opryskliwe do klientów to bałagan. Inne sklepy są zadbane i obsługa super ale wtym to tragedia mały wybór towarów, to tylko zła opinia dla wszystkich innych sklepów. przykład klient podchodzi do kasy trzyma wodę cena na butelce 1,59 a pani kasjerka krzyczy na cały sklep KTO TAK POMETKOWAŁ PRZECIERZ ONA KOSZTUJE 1.79 I bach na kasę nabija 1,79. to chyba przesada co i wiele innych. EH

#6 ~CARLSBERG~

~CARLSBERG~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 12:40

A na ul. Wroclawskiej Pss ZODIAK panie kasjerki powatarzaja haslo : "Dziekujemy zapraszamy" Tak mowiono za KOMUNY w naszym PSS SPOLEM BIALYSTOK;

#7 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 12:56

szkoda tylko że nie inwestują w pracowników bo ja już nie pamiętam kiedy była podwyżka tylko w telewizji i w prasie trąbią że ludzie się bogacą a mnie ledwo po opłaceniu rachunków wystarcza na życie.Poczekamy aż sami zaczniemy strajkować albo się pozwalniamy bo za 1100 na rękę miesiecznie to tylko można wegetować.Pani prezes taka mądra wiecznie mówi że nie ma pieniędzy na podwyżki a furę służbową taką sobie kupiła chyba za nasze podwyzki i nawet za gotówkę.Dodatkowo powinni zejść z kosztów i poprzesuwać na inne stanowiska np.do sklepów lub na produkcję połowę niepotrzebnych pracowników biurowych którzy nic nie robią skoro mogą w czasie pracy szwędać się po sklepach i nikt ich nie rozlicza z tego.A jeszcze dodam na koniec że u nas w społem to chyba biurokratów jest wiecej niż pracowników fizycznych i my na tych nierobów musimy pracować-szkoda gadać czas pokaże i wtedy się okaże że nie ma komu pracować za marne pieniądze.Narazie pozdrawiam panią prezes bo to przecież są jej zasługi

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2008 - 16:43

Cemtral był przebdowany dwa lata temu... nie pamietasz remontu czy za maly byles :)

przebudowa kolego to nie to samo co remont.Ja mówię o rozbudowaniu- mają dużo miejsca, ładnej elewacji , tobie wystarcza wymiana kilku okien i przestawienie stoisk.Swoją drogą ja pamiętam jak go budowali, byłem nawet na otwarciu i od tamtej pory niewiele się zmieniło!ściągnęli zielone wykładziny dywanowe ..a wygląd rodem z PRL nie zachęca do wejścia!Brudny blaszak w centrum miasta.Jakby rozbudowali , to mogliby wynająć znanym markom , które by się zabijały o taką lokalizację,to mogłoby być centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia, a cóż tam teraz jest interesującego?

#9 ~bochen~

~bochen~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2008 - 08:02

Jak oni to robią że chleb z własnej piekarni w ich sklepach jest najdroższy w mieście?

#10 ~3B3B1E~

~3B3B1E~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2008 - 08:45

Najdroższa sieć robotów w mieście.

#11 ~prawa_ekonomii~

~prawa_ekonomii~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2008 - 09:45

przebudowa kolego to nie to samo co remont.Ja mówię o rozbudowaniu- mają dużo miejsca, ładnej elewacji , tobie wystarcza wymiana kilku okien i przestawienie stoisk.Swoją drogą ja pamiętam jak go budowali, byłem nawet na otwarciu i od tamtej pory niewiele się zmieniło!ściągnęli zielone wykładziny dywanowe ..a wygląd rodem z PRL nie zachęca do wejścia!Brudny blaszak w centrum miasta.Jakby rozbudowali , to mogliby wynająć znanym markom , które by się zabijały o taką lokalizację,to mogłoby być centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia, a cóż tam teraz jest interesującego?

no właśnie o to chodzi, przynajmniej czymś się wyróżniają, to już ostatnie takie klimaty PRL w mieście :) (no może oprócz urzędów i poczty, wcześniej dom handlowy przy suraskiej) i to nie jest blaszak tylko konstrukcja żelbetowa :) lokalizacja tego sklepu zawsze zapewni doskonałą sprzedaż towarów :) no i po co mieliby wynajmować ? żeby mieć konkurencję ?

#12 ~Marco~

~Marco~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2008 - 13:38

Jeżeli chodzi o szczegóły, to sześć lat temu, bo w 2002, ale fakt jest faktem, że ponownego remontu na razie nie wymaga.

#13 ~endriu~

~endriu~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2008 - 20:22

może ktoś by pomyślał o remoncie sklepu na polskiej 2 w starosielcach ... syf że aż sie patrzeć nie chce -_-

#14 ~klijent~

~klijent~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 05:03

Taki przykład handlu z PSSu. Na słoiku chrzanu co tam kupiłem była bardzo sprytnie zmazana chyba rozcieńczalnikiem data ważności a konkretnie rok, bo został tylko dzień i miesiąc. Przed świętami karpie za długo pływały w wannie, podusiły się a na drugi dzień karpi nie było, były półtusze z karpi. Ot i takie to Społem. Trzeba im patrzeć uważnie na ręce bo też kantują.

#15 ~Gość!!~

~Gość!!~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2008 - 22:57

he a ja to i tak wole tam chodzić do pss.... moze i ceny są troszke większe ale ... kobietki przynajmniej u mnie w sklepie (wars) są wspaniałe oczywiście chyba zawsze natrafimy na jakis gorszy humor ale kto jego nie ma!!!!! myśle ze nie ma osoby która wiecznie by była zadowolona więc uważam ze można to wybaczyć każdy ma swoje problemy trzeba trochę wyrozumiałości a nie ciągle tylko narzekać.... spójrz raz na siebie czasem i powiedz czy ty jesteś napewno zawsze wspaniały... ludzka rzecz

#16 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 18 październik 2008 - 13:18

szkoda tylko że nie inwestują w pracowników bo ja już nie pamiętam kiedy była podwyżka tylko w telewizji i w prasie trąbią że ludzie się bogacą a mnie ledwo po opłaceniu rachunków wystarcza na życie.Poczekamy aż sami zaczniemy strajkować albo się pozwalniamy bo za 1100 na rękę miesiecznie to tylko można wegetować.Pani prezes taka mądra wiecznie mówi że nie ma pieniędzy na podwyżki a furę służbową taką sobie kupiła chyba za nasze podwyzki i nawet za gotówkę.Dodatkowo powinni zejść z kosztów i poprzesuwać na inne stanowiska np.do sklepów lub na produkcję połowę niepotrzebnych pracowników biurowych którzy nic nie robią skoro mogą w czasie pracy szwędać się po sklepach i nikt ich nie rozlicza z tego.A jeszcze dodam na koniec że u nas w społem to chyba biurokratów jest wiecej niż pracowników fizycznych i my na tych nierobów musimy pracować-szkoda gadać czas pokaże i wtedy się okaże że nie ma komu pracować za marne pieniądze.Narazie pozdrawiam panią prezes bo to przecież są jej zasługi

Dobrze mówisz kolego.Zgadzam się ze wszystkim o czym mówisz.Z biura na produkcję to może będo w końcu podwyżki.

#17 cool

cool

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2008 - 17:54

Jest takie powiedzenie "nie chciało się nosić teczki to nosi się woreczki". Nikt Wam nie kazał kończyć swoją karierę edukacyjną na poziomie podstawowym. Mogliście się rozwijać, zdobywać wyższe wykształcenie a nie biadolicie teraz na swój marny los. To jest żałosne jak przemawia przez Was zazdrość. Sami sobie jako Społem zapracowaliście sobie na swoje wypłaty a pracownik biurowy zawsze będzie czy Wam się to podoba czy nie i radzę się wziąć do pracy a nie narzekać bo to muszę was bardzo zmartwić NIC NIE ZMIENI!!!

#18 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 21:15

a skąd wiesz jakie mam wykształcenie, tylko nie pomyślałeś że w Społem bardzo dużo osób pracuje z wyższym i niestety też w sklepie.Praca w sklepie nie hańbi ,tylko powinnyśmy więcej zarabiać, chociażby ze względu na rosnące ceny żywności

#19 ~Ja2~

~Ja2~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 12:28

a skąd wiesz jakie mam wykształcenie, tylko nie pomyślałeś że w Społem bardzo dużo osób pracuje z wyższym i niestety też w sklepie.Praca w sklepie nie hańbi ,tylko powinnyśmy więcej zarabiać, chociażby ze względu na rosnące ceny żywności

no tak, tylko idąc takim rozumowaniem, to każdy powinien wiecej zarabiać. Ty chyba jednak nie masz wyższego.

#20 ~dr.Wasyl~

~dr.Wasyl~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2009 - 04:32

JAK TEN KOMUNISTYCZNY MOLOCH MOŻE WALCZYĆ O KLIENTA JAK MA NAJWIĘKSZE CENY W BIAŁYMSTOKU?????TO JAKAŚ PARANOJA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych