Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Psie kupy

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~joanna g~

~joanna g~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 15:23

a ja napiszę tak: mieszkam na osiedlu TBS-y .Mam owczarka i sprzątam po nim zawsze!!!!!Natomiast idąc na spacer...tuż przy straży miejskiej jest trawnik tak obsrany,że głowa boli.A poza tym ,wśród moich znajomych,którzy mają duże psy,wszyscy sprzątają,natomiast po małych shitzu ,czy innych jamnikach niestety właściciele to bydło!!!!!!Nie widziałam ani razu by po małym psie ktokolwiek sprzątnął :( Ale cóż....to nie pies wybiera właściciela ...i niestety pies sam po sobie nie sprzątnie <_<
Teraz robię fotki!!!!!I będę nosić na SM.....

#42 ~ibliglis bus~

~ibliglis bus~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:06

a ja napiszę tak: mieszkam na osiedlu TBS-y .Mam owczarka i sprzątam po nim zawsze!!!!!Natomiast idąc na spacer...tuż przy straży miejskiej jest trawnik tak obsrany,że głowa boli.A poza tym ,wśród moich znajomych,którzy mają duże psy,wszyscy sprzątają,natomiast po małych shitzu ,czy innych jamnikach niestety właściciele to bydło!!!!!!Nie widziałam ani razu by po małym psie ktokolwiek sprzątnął :( Ale cóż....to nie pies wybiera właściciela ...i niestety pies sam po sobie nie sprzątnie <_<

Głowa niech cie nie boli - jaka straż taki trawnik. Poniekąd.

Nosił wilk razy kilka poniosą i wilka :lol:

#43 adrian

adrian

VIP

• Użytkownicy
  • 1974 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 10:32

oman by postawiono kosze na psie bobki żeby właściciele nauczyli się po nich sprzątać

#44 ~rozgoryczony~

~rozgoryczony~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 10:13

Niech Straż Miejska nadal wypełnia obowiązki policyjnej drogówki, a psy niech nadal robią po chodnikach i trawnikach ku zadowoleniu właścicieli czworonowgów że pies załatwił swoją potrzebę i zostawił na środku, albo amatorzy mocniejszych trunków spożywających przy sklepach i okolicach klatek lub też na klatkach bloków mieszkalnych i również załatwiających swoje potrzeby tam gdzie popadnie.
NIGDY NIE WIDZIAŁEM BY STRAŻ MIEJSKA WYPISAŁA MANDAT WŁAŚCICIELOWI PSA ZA "ZAŚMIECANIE" TRAWNIKÓW I CHODNIKÓW.
To jest dla mnie niezrozumiałe po co jest i do czego służy taka instytucja jak Straż Miejska ???????

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 10:24

Niech Straż Miejska nadal wypełnia obowiązki policyjnej drogówki, a psy niech nadal robią po chodnikach i trawnikach ku zadowoleniu właścicieli czworonowgów że pies załatwił swoją potrzebę i zostawił na środku, albo amatorzy mocniejszych trunków spożywających przy sklepach i okolicach klatek lub też na klatkach bloków mieszkalnych i również załatwiających swoje potrzeby tam gdzie popadnie.
NIGDY NIE WIDZIAŁEM BY STRAŻ MIEJSKA WYPISAŁA MANDAT WŁAŚCICIELOWI PSA ZA "ZAŚMIECANIE" TRAWNIKÓW I CHODNIKÓW.
To jest dla mnie niezrozumiałe po co jest i do czego służy taka instytucja jak Straż Miejska ???????

Ktoś poruszył b. ważny temat:

PROBLEM z odchodami psów, które sa wszędzie.

PO psach należy sprzątać, są specjalne woreczki do tego. Kulturę wynosi się z domu. Straży miejskiej łatwiej zrobic zdjęcie zaparkowanemu samochodowi, bo pies się rusza. HEHE

#46 skowronek

skowronek

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:33

a ja napiszę tak: mieszkam na osiedlu TBS-y .Mam owczarka i sprzątam po nim zawsze!!!!!Natomiast idąc na spacer...tuż przy straży miejskiej jest trawnik tak obsrany,że głowa boli.A poza tym ,wśród moich znajomych,którzy mają duże psy,wszyscy sprzątają,natomiast po małych shitzu ,czy innych jamnikach niestety właściciele to bydło!!!!!!Nie widziałam ani razu by po małym psie ktokolwiek sprzątnął Dołączona grafika Ale cóż....to nie pies wybiera właściciela ...i niestety pies sam po sobie nie sprzątnie Dołączona grafika

Ja akurat mam małego psa rasy West Highland White Terrier i zawsze po nim sprzątam. Mam zresztą wrażenie, że jestem jedyną osobą na osiedlu, która to robi. Jak wyciągam woreczek spotykam się raczej ze zdziwionymi spojrzeniami niż z aprobatą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych