Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Psie kupy

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:02

Pies ma prawo nakupać nawet na środku chodnika, nie ma ograniczeń co do miejsca, jest tylko nakaz sprzątnięcia po pupilu i każdy odpowiedzialny właściciel psa to robi, ja też. Natomiast co do chorobotwórczych przymiotów kupy.. nikt ci nie kazał w niej się babrać rączkami czy też zjadać.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 23:19

Skoro pies ma prawo się załatwiać wszędzie, to dlaczego nie robi codziennie kupy w twoim mieszkaniu na dywanie? Przeciez później po nim sprzątniesz, jak każdy odpowiedzialny właściciel.

Skoro ty taki znawca psów nie wiesz o drogach przenoszenia chorób, to ci wymienię tylko jedną. Jeżeli kupa leży na chodniku, to można w nią wdepnąć i następnie zanieść ją do domu. Zarazki zostają na podłodze i butach. Jedno i drugie musisz umyć. A zatem masz z tym brudem kontakt. A jak dziecko wdepnie?

#23 ~jvelzkeyek~

~jvelzkeyek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:47

KUPA

Kupa problemów nie tylko z psią kupą.

Kupę tematów czytelnicy kupią.

Kupa tematów to tematy śmierdzące.

Kupa problemów to problemy palące.

Psie kupy pozbierać, śmierdzące poprzykrywać,

a te palące natychmiast porozwiązywać.

Pozbądźmy się wszystkich kup z otoczenia.

Jest to koniecznie i możliwe do zrobienia.

#24 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 11:22

Przepraszam panią Barbarę Deszcz,pracownika socjalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzyrzeczu i jej rodzinę za umieszczenie w dniu 15 kwietnia 2010 roku na forum Roberta K. i Forum "Psie Kupy" nieprawdziwych informacji dotyczących pani Barbary Deszcz i jej rodziny.
Zbigniew Flak

#25 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 15:29

http://oeuro2012.wro...wtopic.php?t=99

#26 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 14:18

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE CZY TO AŻ TAKI DUŻY PROBLEM POSPRZĄTAĆ PO SWOIM PSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK PROWADZĘ SWEGO SYNKA DO PRZEDSZKOLA PO NASZYM KOCHANYM OSIEDLU ZIELONE WZGÓRZA TO RZYGAĆ MI SIĘ CHCE WSZĘDZIE GÓWNA I ROBIMY SLALOM PO CHODNIKU BO PIES NA ZASPĘ RACZEJ NIE WLEZIE, WIEC SRA NA CHODNIK A JA IDĄC Z SYNKIEM MUSZĘ GO CIĄGLE UPOMINAĆ BY UWAŻAŁ POD NOGI :(
SAMA MAM SUCZKĘ I SPRZĄTAM PO NIEJ, KORONA Z GŁOWY MI NIE SPADŁA Z TEGO POWODU ,WIĘC TO CHYBA RACZEJ LENISTWO CO PO NIEKTÓRYCH LUDZI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMYŚLCIE O INNYCH, PRZEDE WSZYSTKIM O DZIECIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I JAK WYGLĄDA NASZE OBSRANE OSIEDLE :(

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 22:14

Problem KUP niestety nie znikną :( nasze kochane osiedle Zielone Wzgórza jest zafajdane a miłe eleganckie Panie i Panowie,którzy spacerują ze swoimi pupilami maja to głęboko gdzieś i udają,że to nie mój pies teraz załatwia swa "potrzebę" a jak się zwróci takiej osobie uwagę,że zapomniała o "psim prezenciku" to nie raz i nie dwa usłyszałam epitety,które nie wypada TU powtarzać :( KUPA WSTYDU pozostaje po spacerze :( ale elegancki Pan ani elegancka Pani tym się nie przejmuje :/

#28 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 29 czerwiec 2011 - 22:39

srały,srają i . będą.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 21:49

srały,srają i . będą.

A ludzie powinni po nich sprzątać i tyle w temacie.

#30 Homo Erectus

Homo Erectus

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 3465 postów

Napisano 05 lipiec 2011 - 21:57

Ty chyba oczadział. Jak? I w co to kupa potem włożyć? W reklamówkę i do MPK-a?
A niech srają biedulki. Toż to dobry nawóz.Trawka bujnie rośnie.

#31 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 14:01

Mylisz się napisałam swój post nie po to by komuś robić reklamę.....tylko po to ,że mnie bardzo wkurzają zasrane chodniki
I zwracam się z prośbą do właścicieli psów by po nich sprzątali
To tyle co do tego tematu
Kultura osobista powinna się ujawnić w tej kwestji

#32 ~maria elżbieta~

~maria elżbieta~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 14:21

Jak można pisać, że czyste chodniki,parki i podwórka bez kup psich to temat zastępczy?
Porządek i kultura to są podstawowe tematy życia. Dlatego uważani jesteśmy w Europie za brudasów i ludzi bez podstawowych nawyków kulturalnych.
Brud i pijackie zadymy, to chyba nasze cechy. Wstyd. Jak ktoś o tym pisze, to znaczy, że to temat zastępczy. Wstyd,,,,
Trzeba stale o tym pisać, bo to jest epidemia w naszym kraju - n ie przestrzeganie podstawowych przepisów, norm współżycia w społeczeństwie.
Od tego się wszystko zaczyna. Walczę z tym od wielu lat, cieszę się, że coraz więcej ludzi o tym pisze, tylko dlaczego tak mało zajmują się tym ludzie z prasy radia, telewizji...
piszą o różnych bzdurach, szukają sensacji, przekazać ale n \ie o takich sprawach, które utrudniają normalne życie.
W parkach " ludzie" rzucają papiery, butelki, puste pudełka po papierosach, nie sprzątają kup po psie.To jest norma???? Chyba polska.Jak się zwróci uwagę, to należy się obawiać reakcji takiego typa ....
Przecież to koszmar, średniowiecze, zaścianek jakich mało w Europie.
Walczmy z tym, bo niedługo będziemy omijani jako kraj dzikusów, chuliganów i brudasów, okrutnych dla zwierząt, bo masę o tym słyszę.
Straszne.
Pozdrawiam i zachęcam do wspólnego działania przeciwko takim strasznym nawykom, można wszystko zmienić przy odrobinie dobrej woli.
Maria

#33 ~lucek~

~lucek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 18:41

Czy ktoś zna jakąś substancję, która po opryskaniu kupy sprawi, że pies ją zje? Od lat sprzątam z trawnika pod oknem psie odchody a wyprowadzający nic sobie z tego nie robią. Pomyślałem, że upiekę 2 pieczenie na 1 ogniu: wiem, że czasem psy zjadają odchody innych psów - jeśli znajdę jakąś substancję którą opryskam kupy na trawniku tak, że psy zechcą je jeść to 1. pozbędę się kup 2. gdy psiarze się połapią o co chodzi zaczną omijać mój trawnik.
Tylko jaka substancja będzie budzić taki apetyt u psów?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 12:53

Jak to to ludzie z psami wchodzą na twoją prywatną posesję a ty nic? Ja bym nie pozwolił na coś takiego, albo zrobił sobie ogrodzenie.

#35 ~kubasz~

~kubasz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2011 - 00:32

ale problemy ja niemoge!!! Czy jak jestesci ew operze to też wychodzicie w trakcjie przedstawiena zrobić kupa?? Człowiek kulturalny się może powsttrzymać i tak jest na całym świecie naprzykład w Niemczecgh!

A psie kupa to moim zdaniem problem rozdmuchany przeztych co się nie dostali do Rady Miasta!!! Teraz szukają chaków na burmistrza i znaleźli je!!! Psie gówna są wszędzie ajk świat długi i szeroki i w ten sposób można każdego skrytykować, i nikt tego nigdzie niesprzonta tylko deszcz spadni i to samo spływa w cholere do studzienki i problemu niema.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2011 - 10:47

ale problemy ja niemoge!!! Czy jak jestesci ew operze to też wychodzicie w trakcjie przedstawiena zrobić kupa?? Człowiek kulturalny się może powsttrzymać i tak jest na całym świecie naprzykład w Niemczecgh!

A psie kupa to moim zdaniem problem rozdmuchany przeztych co się nie dostali do Rady Miasta!!! Teraz szukają chaków na burmistrza i znaleźli je!!! Psie gówna są wszędzie ajk świat długi i szeroki i w ten sposób można każdego skrytykować, i nikt tego nigdzie niesprzonta tylko deszcz spadni i to samo spływa w cholere do studzienki i problemu niema.

Na twojej posesji pies może robić kupy i możesz ich nie sprzątać tylko czekać, aż deszcz spadnie.
Chodnik miejski nie jest twoją własnością. I dlatego masz po swoim psie sprzątnąć, gdy nawali.

Kup słownik ortograficzny i zacznij go studiować. Gdy opanujesz ortografię języka polskiego, to może zrozumiesz, że chodnik nie jest miejscem na psie odchody - przede wszystkim ze względów higienicznych.

#37 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:02

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE CZY TO AŻ TAKI DUŻY PROBLEM POSPRZĄTAĆ PO SWOIM PSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK PROWADZĘ SWEGO SYNKA DO PRZEDSZKOLA PO NASZYM KOCHANYM OSIEDLU ZIELONE WZGÓRZA TO RZYGAĆ MI SIĘ CHCE WSZĘDZIE GÓWNA I ROBIMY SLALOM PO CHODNIKU BO PIES NA ZASPĘ RACZEJ NIE WLEZIE, WIEC SRA NA CHODNIK A JA IDĄC Z SYNKIEM MUSZĘ GO CIĄGLE UPOMINAĆ BY UWAŻAŁ POD NOGI :(
SAMA MAM SUCZKĘ I SPRZĄTAM PO NIEJ, KORONA Z GŁOWY MI NIE SPADŁA Z TEGO POWODU ,WIĘC TO CHYBA RACZEJ LENISTWO CO PO NIEKTÓRYCH LUDZI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMYŚLCIE O INNYCH, PRZEDE WSZYSTKIM O DZIECIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I JAK WYGLĄDA NASZE OBSRANE OSIEDLE :(

Tak jak się z toba zgadzam i jako właścicielka psa zabieram foliowa torebka kupe swojego pupila do najblizszego kosza na śmieci tak z drugiej strony oburza mnie ta nagonka na właścicieli psów a brak reakcji na pokłady odludzkich odpaów na chodnikach. Chodniki w polsce to chyba na skale europejską fenomen dekoracji poza światecznych w typie recyclingowym. Na trawie znajdziesz wszystko od peta przez flaszke po tym i owym po kości z zupy które leciały z bógwie którego piętra....
Polaków nalezy najpierw nauczyć, że ŻADEN ŚMIEĆ NIE JEST AKCEPTOWALNY i nalezy zaczać od właśnego podwórka zwracając uwage sasiadowi tak samo na psia kupe jak i kiepa pozostawionego na chodniku!!!!

#38 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:07

Na twojej posesji pies może robić kupy i możesz ich nie sprzątać tylko czekać, aż deszcz spadnie.
Chodnik miejski nie jest twoją własnością. I dlatego masz po swoim psie sprzątnąć, gdy nawali.

Kup słownik ortograficzny i zacznij go studiować. Gdy opanujesz ortografię języka polskiego, to może zrozumiesz, że chodnik nie jest miejscem na psie odchody - przede wszystkim ze względów higienicznych.

Pan lub pani mam nadzieje równie wrażliwa w temacie psia kupa jak i puszka po piwie na trawie?
Mam nazdieje,bo przymykanie oka na śmieci pozostawione przez ludzki motłoch w taje postaci jest równie bul;wersujace, bynajmniej dla mnie. Ale może niektórym miło jest poslizgnąć sie na gnijacej skórce bananowej lub wdepnąć w potłuczone szkło?!

#39 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:10

Pan lub pani mam nadzieje równie wrażliwa w temacie psia kupa jak i puszka po piwie na trawie?
Mam nazdieje,bo przymykanie oka na śmieci pozostawione przez ludzki motłoch w taje postaci jest równie bul;wersujace, bynajmniej dla mnie. Ale może niektórym miło jest poslizgnąć sie na gnijacej skórce bananowej lub wdepnąć w potłuczone szkło?!

Brawo, jako matka dziecka już raz wyciagałam kawałek szkła z reki synka, a ręke wkładał już do buzi! Na to tez należało by zwrócić uwagę. I co z tego, ze kup psich było wiele dookoła gdy moglo dojść do tragedii?!

#40 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:13

Jak można pisać, że czyste chodniki,parki i podwórka bez kup psich to temat zastępczy?
Porządek i kultura to są podstawowe tematy życia. Dlatego uważani jesteśmy w Europie za brudasów i ludzi bez podstawowych nawyków kulturalnych.
Brud i pijackie zadymy, to chyba nasze cechy. Wstyd. Jak ktoś o tym pisze, to znaczy, że to temat zastępczy. Wstyd,,,,
Trzeba stale o tym pisać, bo to jest epidemia w naszym kraju - n ie przestrzeganie podstawowych przepisów, norm współżycia w społeczeństwie.
Od tego się wszystko zaczyna. Walczę z tym od wielu lat, cieszę się, że coraz więcej ludzi o tym pisze, tylko dlaczego tak mało zajmują się tym ludzie z prasy radia, telewizji...
piszą o różnych bzdurach, szukają sensacji, przekazać ale n \ie o takich sprawach, które utrudniają normalne życie.
W parkach " ludzie" rzucają papiery, butelki, puste pudełka po papierosach, nie sprzątają kup po psie.To jest norma???? Chyba polska.Jak się zwróci uwagę, to należy się obawiać reakcji takiego typa ....
Przecież to koszmar, średniowiecze, zaścianek jakich mało w Europie.
Walczmy z tym, bo niedługo będziemy omijani jako kraj dzikusów, chuliganów i brudasów, okrutnych dla zwierząt, bo masę o tym słyszę.
Straszne.
Pozdrawiam i zachęcam do wspólnego działania przeciwko takim strasznym nawykom, można wszystko zmienić przy odrobinie dobrej woli.
Maria

Bardzo słusznie, brud w Polsce to nie tylko kwestia psiej kupy ale też chamstwa, bo czym innym jest wurzucanie w środku dni papierka po batoniku na trawnik jesli nie chamstwem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych