Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Psie kupy

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 hery

hery

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2011 - 20:53

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE CZY TO AŻ TAKI DUŻY PROBLEM POSPRZĄTAĆ PO SWOIM PSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK PROWADZĘ SWEGO SYNKA DO PRZEDSZKOLA PO NASZYM KOCHANYM OSIEDLU ZIELONE WZGÓRZA TO RZYGAĆ MI SIĘ CHCE WSZĘDZIE GÓWNA I ROBIMY SLALOM PO CHODNIKU BO PIES NA ZASPĘ RACZEJ NIE WLEZIE, WIEC SRA NA CHODNIK A JA IDĄC Z SYNKIEM MUSZĘ GO CIĄGLE UPOMINAĆ BY UWAŻAŁ POD NOGI :(
SAMA MAM SUCZKĘ I SPRZĄTAM PO NIEJ, KORONA Z GŁOWY MI NIE SPADŁA Z TEGO POWODU ,WIĘC TO CHYBA RACZEJ LENISTWO CO PO NIEKTÓRYCH LUDZI
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMYŚLCIE O INNYCH, PRZEDE WSZYSTKIM O DZIECIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I JAK WYGLĄDA NASZE OBSRANE OSIEDLE :(

#2 ~szarik nie sraj na polbruk~

~szarik nie sraj na polbruk~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 17:15

popieram trzeba tępić chamstwo
psy srają już na chodnikach.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 19:50

Pies sra tam gdzie mu wygodnie i ma do tego prawo. Właściciel zaś ma obowiązek po psie sprzątnąć. Nie wińcie psów za brak kultury właścicieli. Sama mam psy i zawsze po nich sprzątam. Często zdarza mi się, że muszę nasłuchać się od ludzi przykrych komentarzy chociaż akurat mój pies nie załatwia w tym momencie swojej potrzeby. Najczęściej czepiają się osoby starsze. Te same osoby nie zwracają natomiast uwagi emerytom z mojego osiedla tylko osobom młodym, choć psy srają po równo czy to emeryckie czy nie.

#4 ~bunia~

~bunia~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 20:05

wlasnie to jesat zadanie dla strazy miejskij!!!! amiast klepac tylko mandaty polazily by po takim os sienkiewi8cza o 20

#5 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 14:25

To prawda śnieg topnieje i ukazuje te liczne skarby po naszych pupilach.. Ja sama mam psa i często dziwnie się czuję, gdy sprzątam po suni, a inni patrzą na mnie jak na wariatkę. A teraz rzeczywiście nie da się normalnie chodzić po chodnikach!!! Niech SM bierze się za robotę!!! Niech zacznie sprawdzać posiadanie woreczków, sprzątanie, chipy i adresówki!!!!!!!!!!!!!!11

#6 ~hery~

~hery~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:29

Cieszę się,że jest jakiś odzew na ten problem i cieszę się,że wypowiedzieli się ludzie co sprzątają po swoich psiakach

Może trzeba częściej pisać o tym problemie

Mnie osobiście strasznie wkurza ignorancja ludzi którzy idąc ze swoim psem udają,że to nie mój piesek akurat robi kupkę.

Dla psa to bez różnicy gdzie załatwi swoją potrzebę

Apel do właścicieli psiaków PROSZĘ sprzątajcie po swoich pociechach

Zdrowie naszych dzieci idących po ZAFAJDANYM chodniku czy trawniku jest ważniejsze niż Wasze lenistwo i udawanie ,że to nie mój pies zostawił swoją potrzebę

Więcej KULTURY i problem będzie rozwiązany

#7 ~Adam$~

~Adam$~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 14:30

Czy Wy jesteście tak głupi, czy po prostu trollujecie za kase?!
Przecież to jest kolejny temat ZASTĘPCZY!
Miasto zamiast pomagać ludziom i tworzyć miejsca pracy, ułatwiać przedsiębiorcom funkcjonowanie, ratować bezdomnych, samotne matki i sieroty w domach dziecka, co robi ?!......
...WYKŁADA KASE swoim znajomym, drukuje ulotki, produkuje spoty TV o gó..nie na trawnikach?!?!
Nie wierzcie, nikt tu nie dba o to, żeby było czysto, nie to jest celem, celem jest kasa która poszła na tę "walkę"...obudźcie się, tu jest biznes.
PS> A psie g..o przeszkadza tym, którzy łażą po trawnikach...i tu jest kolejne pole do popisu, znowu akcja, tabliczki, plakaty...a kto płaci????? Głupawi wyborcy.

#8 ~hery~

~hery~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 19:20

Miasto zamiast pomagać ludziom i tworzyć miejsca pracy, ułatwiać przedsiębiorcom funkcjonowanie, ratować bezdomnych, samotne matki i sieroty w domach dziecka, co robi ?!......
...WYKŁADA KASE swoim znajomym, drukuje ulotki, produkuje spoty TV o gó..nie na trawnikach?!?!
Nie wierzcie, nikt tu nie dba o to, żeby było czysto, nie to jest celem, celem jest kasa która poszła na tę "walkę"...obudźcie się, tu jest biznes.
PS> A psie g..o przeszkadza tym, którzy łażą po trawnikach...i tu jest kolejne pole do popisu, znowu akcja, tabliczki, plakaty...a kto płaci????? Głupawi wyborcy.

Mylisz się napisałam swój post nie po to by komuś robić reklamę.....tylko po to ,że mnie bardzo wkurzają zasrane chodniki
I zwracam się z prośbą do właścicieli psów by po nich sprzątali
To tyle co do tego tematu
Kultura osobista powinna się ujawnić w tej kwestji

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 21:27

Rozumiem, że tobie psie odchody na trawnikach nie przeszkadzają. No cóż, każdy ma prawo do własnego pojęcia higieny i estetyki. Ja natomiast piszę o odchodach na chodnikach. Ale trudno jest rozmawiać z osobami, dla których życie w psim szambie jest normalnością.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 22:14

Racja, święta racja.. a ja jeszcze zwracam się do palaczy, żeby pety zbierali z ulic i chodników, i do pijaków i meneli, żeby zbierali puste butelki i puszki z trawników, i do babć emerytek żeby nie wyrzucały starego żarcia przez okna i do rodziców dzieci, żeby uczyli pociechy wyrzucać papierki do kosza B)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 09:17

Zastanawia mnie takie podstawowe pytanie.

Dlaczego ludzie mieszkający w blokach w ogóle mają psy?

Jednocześnie ci sami ludzie śmieją się i mówią o ciemnocie w wiekach minionych, gdy czytają, że ludzie mieszkali pod jednym dachem z krowami, świniami czy kozami. A jaka to różnica - pies czy koza?

#12 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:42

Jednocześnie ci sami ludzie śmieją się i mówią o ciemnocie w wiekach minionych, gdy czytają, że ludzie mieszkali pod jednym dachem z krowami, świniami czy kozami. A jaka to różnica - pies czy koza?

Jeżeli nie widzisz różnicy to za wcześnie zlazłes z drzewa.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 15:45

Jeżeli nie widzisz różnicy to za wcześnie zlazłes z drzewa.

Czyli też nie wiesz.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 11:31

Widzisz.. sam fakt, że zadajesz to pytanie już cię umiejscawia w społeczeństwie w odpowiednim dla ciebie miejscu.
Pytanie to zazwyczaj zadają ludzie wychowani na zapadłej wsi, dla których pies to jest bliżej nieokreślona forma życia, uczepiona łańcuchem do czegoś co powinno być budą, ujadająca na wszystko i napawająca niezmiennie właściciela zdziwieniem, że to karmić trzeba. Kiedyś w twoim środowisku trzymanie w domu osoby w podeszłym wieku, która nie jest już zdolna do wykonywania pracy uważano za nietaktowne, dlatego staruszkowie dożywali swoich dni w oborze, szopce czy parniku, jedząc osypkę i ziemniaki. Dlatego właśnie zadajesz takie głupie pytania. W twojej świadomości nie ma miejsca na żadne pozytywne odczucia w stosunku do drugiej istoty, która jest od ciebie zależna. Abyś nie pozostał w niewiedzy udzielę odpowiedzi na to pytanie: ludzie mieszkający w blokach mają psy, bo chcą.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 12:36

Widzisz.. sam fakt, że zadajesz to pytanie już cię umiejscawia w społeczeństwie w odpowiednim dla ciebie miejscu.
Pytanie to zazwyczaj zadają ludzie wychowani na zapadłej wsi, dla których pies to jest bliżej nieokreślona forma życia, uczepiona łańcuchem do czegoś co powinno być budą, ujadająca na wszystko i napawająca niezmiennie właściciela zdziwieniem, że to karmić trzeba. Kiedyś w twoim środowisku trzymanie w domu osoby w podeszłym wieku, która nie jest już zdolna do wykonywania pracy uważano za nietaktowne, dlatego staruszkowie dożywali swoich dni w oborze, szopce czy parniku, jedząc osypkę i ziemniaki. Dlatego właśnie zadajesz takie głupie pytania. W twojej świadomości nie ma miejsca na żadne pozytywne odczucia w stosunku do drugiej istoty, która jest od ciebie zależna. Abyś nie pozostał w niewiedzy udzielę odpowiedzi na to pytanie: ludzie mieszkający w blokach mają psy, bo chcą.

Zadawanie pytań świadczy o myśleniu.
Zostałam urodzona w mieście i wychowałam się w mieście. Zatem twoja teoria nie pasuje do faktów.
Odpowiedziałeś na pytanie. Chcą mieć psy. Dobrze, ich sprawa. Każdy ma prawo mieć własne rozumienie higieny. Ale zadam zatem kolejne pytanie. Dlaczego nie chcą sprzątać po "istocie, która jest od nich zależna"? Nie rozumiem dlaczego pies załatwia się na chodniku publicznym, a nie w kuwecie w ich mieszkaniu?

Pozostała część twojej wypowiedzi nie ma żadnego związku z tematem, wiec pozostawię ją bez komentarza.

#16 ~hery~

~hery~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 17:29

[quote Dlaczego nie chcą sprzątać po "istocie, która jest od nich zależna"?
[/quote]

Bardzo dobre pytanie

Ja mam psa bo chcę go mieć, jestem za niego odpowiedzialna więc sprzątam również po nim kupy,prowadzam do Weta kiedy trzeba,karmię go dbam bo go kocham jest moim czteronożnym przyjacielem :) to moja świadoma decyzja posiadać psa i być za niego w 100% odpowiedzialnym

Sprzątajcie po swoich pieskach a świat będzie czysty i bezpieczny dla Nas wszystkich a w szczególności dla dzieci,które nie patrzą pod swoje nóżki

#17 Puchacz

Puchacz

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 1110 postów

Napisano 19 styczeń 2011 - 17:34

a moje psy srają gdzie chcą- w obrębie posesji- zbieram do kompostownika. Żona mówi ,że miodzio nawóz. Palce lizać.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 18:55

Zadawanie pytań świadczy o myśleniu.
Zostałam urodzona w mieście i wychowałam się w mieście. Zatem twoja teoria nie pasuje do faktów.
Odpowiedziałeś na pytanie. Chcą mieć psy. Dobrze, ich sprawa. Każdy ma prawo mieć własne rozumienie higieny. Ale zadam zatem kolejne pytanie. Dlaczego nie chcą sprzątać po "istocie, która jest od nich zależna"? Nie rozumiem dlaczego pies załatwia się na chodniku publicznym, a nie w kuwecie w ich mieszkaniu?

Pozostała część twojej wypowiedzi nie ma żadnego związku z tematem, wiec pozostawię ją bez komentarza.

Tak ! Ludzie mają psy, bo chcą, ja mam bo chcę, sprzątam tez po nim. Twoja wiedza na temat zwierząt domowych powala na kolana, do kuwety to załatwiają się koty, psy nie. Psy załatwiają swoje potrzeby tam gdzie chcą i mają do tego prawo, a właściciele mają obowiązek (moralny) po swoim pupilu posprzątać.
Zdziwiłabyś się ile ludzkiego g....na leży na trawnikach, pod klatkami bloków i pod niemal każdym krzaczkiem, tak samo jak butelki, puszki zgniłe żarcie i tony innych śmieci. To ci nie przeszkadza? Gdzie jest to twoje ,,rozumienie higieny" ? urodzona w miejskim śmietnisku paniusiu. Chodzę ze swoim psem codziennie, to wiem, mój pies na spacerze zawsze znajdzie ludzką koopę i tony innych ,,higienicznych" ludzkich śmieci.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 19:36

Tak ! Ludzie mają psy, bo chcą, ja mam bo chcę, sprzątam tez po nim. Twoja wiedza na temat zwierząt domowych powala na kolana, do kuwety to załatwiają się koty, psy nie. Psy załatwiają swoje potrzeby tam gdzie chcą i mają do tego prawo, a właściciele mają obowiązek (moralny) po swoim pupilu posprzątać.
Zdziwiłabyś się ile ludzkiego g....na leży na trawnikach, pod klatkami bloków i pod niemal każdym krzaczkiem, tak samo jak butelki, puszki zgniłe żarcie i tony innych śmieci. To ci nie przeszkadza? Gdzie jest to twoje ,,rozumienie higieny" ? urodzona w miejskim śmietnisku paniusiu. Chodzę ze swoim psem codziennie, to wiem, mój pies na spacerze zawsze znajdzie ludzką koopę i tony innych ,,higienicznych" ludzkich śmieci.

Jeżeli sprzątasz po swoim psie, to temat ciebie nie dotyczy. I należysz do wyjątków.

A próbowałeś nauczyć psa od szczeniaka załatwiać swoje potrzeby do kuwety?

Nie masz racji. Pies nie ma prawa kupczyć, gdzie chce. Właściciel psa powinien go nauczyć (czytaj pilnować), że gdy chce się załatwić, to niech to przynajmniej robi na trawniku, czyli 20 cm dalej, a nie na chodniku. Gdy pies już stworzy to swoje dzieło, to właściciel powinien to sprzątnąć. Niestety większość tego nie robi i stąd powstał ten temat.

Temat dotyczy konkretnie psich odchodów i na tym się skupiam. I tobie też sugeruję się na tym skupić.Chcesz poruszać inny gnój w mieście, to rozpocznij odrębny temat, a wówczas poznasz i mój pogląd. Naucz się rozmawiać merytorycznie, a nie "rozmydlasz temat". Czy uważasz, że jak inny człowiek załatwia swoje potrzeby pod krzaczkiem, to pies może wykupczyć się na chodniku, a właściciel może tego nie sprzątnąć? Tak rozumujesz? Jedno i drugie jest skandaliczne.

Może i nie mam dużej wiedzy na temat psów, bo jest mi ona niepotrzebna. Wiem, że w odchodach psich mogą być niebezpieczne dla człowieka pasożyty i bakterie. I to mi wystarcza. Używanie pejoratywnych zwrotów pod moim adresem nie zmieni mojego spojrzenia na higienę. Nie mam psa w domu i nie zamierzam mieć.

#20 Puchacz

Puchacz

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 1110 postów

Napisano 19 styczeń 2011 - 19:46

Jeżeli sprzątasz po swoim psie, to temat ciebie nie dotyczy. I należysz do wyjątków.

A próbowałeś nauczyć psa od szczeniaka załatwiać swoje potrzeby do kuwety?

Nie masz racji. Pies nie ma prawa kupczyć, gdzie chce. Właściciel psa powinien go nauczyć (czytaj pilnować), że gdy chce się załatwić, to niech to przynajmniej robi na trawniku, czyli 20 cm dalej, a nie na chodniku. Gdy pies już stworzy to swoje dzieło, to właściciel powinien to sprzątnąć. Niestety większość tego nie robi i stąd powstał ten temat.

Temat dotyczy konkretnie psich odchodów i na tym się skupiam. I tobie też sugeruję się na tym skupić.Chcesz poruszać inny gnój w mieście, to rozpocznij odrębny temat, a wówczas poznasz i mój pogląd. Naucz się rozmawiać merytorycznie, a nie "rozmydlasz temat". Czy uważasz, że jak inny człowiek załatwia swoje potrzeby pod krzaczkiem, to pies może wykupczyć się na chodniku, a właściciel może tego nie sprzątnąć? Tak rozumujesz? Jedno i drugie jest skandaliczne.

Może i nie mam dużej wiedzy na temat psów, bo jest mi ona niepotrzebna. Wiem, że w odchodach psich mogą być niebezpieczne dla człowieka pasożyty i bakterie. I to mi wystarcza. Używanie pejoratywnych zwrotów pod moim adresem nie zmieni mojego spojrzenia na higienę. Nie mam psa w domu i nie zamierzam mieć.

nie wiesz co tracisz. Ja mam ich 15. A psie kupy to dobry nawóz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych