Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przychodnia lekarska w Czarnej Białostockiej - opinie

584 odpowiedzi w tym temacie

#1 daro

daro

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2013 - 22:16

to są poprostu jakieś kpiny. człowiek umawia się na konkretną godzine, a tu trzeba czekać około godziny. Rozumiem że są różne przypadki, i że czasami może sie przeciągnąc. ale nie za każdym razem praktycznie kiedy tam ide.... poza tym personel. niektóre Panie są wporost z filmu Bareji. Niektóre fakt że aż miło spojrzeć i porozmawiać, ale większość to poprostu koszmar.

byłem z roczną córką u naszej Pani pediatry. Oczywiście leczyliśmy się 2 tygodnie od allergii, wylądowaliśmy w szpitalu. Lekarz w dsk powiedział cytuje: ''ktoś kto ją badał wcześniej musiał być głuchy żeby nie słyszeć że dziecko ma zapalenie płuc.

Nie chce się czepiać, ale proszę o zamieszczenie Państwa opini. Może wkońcu ktoś to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy , zmieni fach albo podejście do pacjenta.

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 07:26

Ta Pani tak ma. Przypadek mojego syna, jak mial około roku:

- leczenie na przeziębienie przez 3 miesiące, brak efektów, dopiero po tym czasie skierowanie na badanie krwi

- wyniki i od razu skierowanie do szpitala, niewiadomo po co (Pani 'doktor powiedziała że nie może postawić diagnozy, potrzebuje konsultacji, zgłupieliśmy, o co chodzi???)

- wizyta w szpitalu: lekarz zapytał co robi przychodnia w Czarnej: anemia, trzy dni w szpitalu

- po tygodniu od wyjścia ze szpitala, wizyta kontrolna u naszej Pani doktor - jesteśmy około 5-6 miejsca w kolejce, z rejestracji zanoszą kartę mojego synka, wychodzi Pani doktor, wyczytuje nazwisko i mówi że teraz właśnie my musimy wejść

- wizyta polegała na wypytaniu czy nic się nie stało, jak się dziecko czuje (czyżby reprymenda z góry?)

- efekt: leczenie dziecka u lekarza N. - prywatnie. w Sokółce, nigdy więcej u tej Pani!!!

#3 ~pacjętka~

~pacjętka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 08:55

wogle co się dzieje w naszej przychodni. Żeby czekać do lekarza pierwszego kontaktu prawie tydzień? Tego nigdzie nie ma. Wybieraliśmy kiedyś swego lekarza i do niego chcieli byśmy chodzić. A tu czekaj albo idź do innego. Przecież stały lekarz zna pacjęta, a nowy musi poznać jego chorobę i do tego wypisuje inne leki. Czy własciciele przychodni wiedzą o tych sprawach?

#4 ~doktor Wilczór~

~doktor Wilczór~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 16:31

Jeden z  doktorów spaceruje pod przychodnią pykając papieroska  przerwa na kanapkę z pewnością też mu się należy  a jak spytasz czy przyjmie to komplet mimo że nikogo nie ma , wstyd i żenada ale temu taki w Czarnej przyjmuje nie ubliżając Czarnej bo tu lud ciemny i tak poczeka i nic nie powie a w Białymstoku dla takich miejsc brak.

#5 ~pomarszczona~

~pomarszczona~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 16:37

CZy ktoś wie ile kosztuje ostrzyknięcie żylaków u dr Małyszko słyszałam że też zmarszczki wygładza ale czy to prawda jak ktoś był to niech coś napisze

#6 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 13:51

Tak tak wygładza oby póżniej maski nie trzeba było nosić a to legalne jest ona jakiś kosmetolog albo co?

#7 ~ciekawa~

~ciekawa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 14:26

To Pani Małyszko jest chirurgiem plastycznym ? Ma taką specjalizację ? Nie wiedziałam. Teraz  rozumiem dlaczego ma wszystkich pacjentów w "głębokim poważaniu" jako lekarz rodzinny. A co na to NFOZ i Komisja Lekarska.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 16:12

chirurgiem plastycznym???Jakieś bzdury piszecie!

#9 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 20:14

To Pani Małyszko jest chirurgiem plastycznym ? Ma taką specjalizację ? Nie wiedziałam. Teraz  rozumiem dlaczego ma wszystkich pacjentów w "głębokim poważaniu" jako lekarz rodzinny. A co na to NFOZ i Komisja Lekarska.

To ich spytaj, a nie siejesz ferment.

#10 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 07:59

Moje dziecko nie chorowało dopóki nie poszło do przedszkola,także w przychodni bywaliśmy b.rzadko.Ale jak zaczęło się przedszkole to zaczęły się choroby i częste odwiedziny w przychodni.Dzieci mają to do siebie,że chorują nagle,także nie przewidzi się dnia,kiedy to się stanie.Ale w przychodni w Czarnej lepiej być jasnowidzem i zakładać,że za tydzień dziecko zachoruje i lepiej już umowić się na wizytę.Do dostania się do lekarza w ten sam dzień nie ma szans.A jeśli już to z wielka łaską pań z rejestracji.Pacjent musi iść zapytać lekarza czy go przyjmie poza kolejką.Parodia jakaś.Co więcej leczenie każdego przeziębienia zaczynało się antybiotykiem-nie piszę o lekarzu pediatrze,bo do niego nie sposób było dostać się po południu,po pracy.Praktycznie każdy antybiotyk powodował,że za 1-2 dni lądowaliśmy na pogotowiu z powodu pogorszenia stanu zdrowia.Powiedzieliśmy przychodni w Czarnej dość.Przepisaliśmy dziecko do przychodni w Białymstoku.Od tamtej pory każda choroba trwa 2-3 dni,lekarz osłucha dziecko,sprawdza uszy (w Czarnej nigdy),gardło,brzuch.Antybiotyk daje w ostateczności-praktycznie w tym roku moje dziecko brało antybiotyk 1 raz,a pozostałe to były przeziębienia leczone domowymi sposobami (po konsultacji z lekarzem).Nasz lekarz zna dziecko,jeśli trafi się taki,który nie zna,najpierw studiuje jego kartę,potem zabiera się za diagnozę.Nie pisze na komputerze w czasie wizyty (nagminne u jednej z lekarek w Czarnej),wyjątkiem jest wypisanie recept.Dzwonię rano i umawiam się na wizytę rano lub po południu tego samego dnia.Jeśli jest duże obłożenie pacjentów pani z rejestracji SAMA idzie do lekarza i pyta,czy mnie przyjmie.Co więcej zawsze jak wchodzę do przychodni,jestem informowana, kiedy mam wejść i jeśli jest poślizg dokładnie wiem,ile mniej więcej będę czekała.Nie będę też pisała o pacjentach,bo w Czarnej jak się przychodzi to jesteś dokładnie wypytywana przez pozostałych na którą wizyta,zdarzają się kłótnie między pacjentami.Parodia jednym słowem.

Na szczęście wyzwoliłam się z tego i radzę to zrobić innym rodzicom.W Białymstoku jest tyle przychodni,że można znaleźć odpowiednią dla siebie i nie czekać na czyjąś łaskę.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 08:48

Właśnie są kolejki kilkudniowe,bo ludzie zapisują się "na zaś".  A dlaczego tak się dzieję? .Kto to wymyślił?.  A ludziom nie ma co się dziwić,jak wprowadzono taki system. Myślą :a jak zachoruję?.... I jest jak jest,zachodzi się do przychodni,pod drzwiami u lekarza pusto...i jeszcze łaska wielka,że przyjmie,bo stos kart leży,a ilu z nich przyjdzie...może połowa.  Tak to u nas jest.   Fakt,nie ma tak nigdzie!!

#12 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 09:04

Pani dr Małyszko jako szefowa tej firmy powinna coś zmienić. Tak być nie może. Trzeba też powrócić do powtarzania leków na podstawie złożonych kartek. Pod zestawieniem leków do powtórzenia wymagać podpisu pełnym nazwiskiem i imieniem z datą oczywiście. W obecnej sytuacji ludzie muszą brać urlopy żeby pójść do lekarza i prosić o powtórzenie leków. Ale oczywiście też trzeba czekać na wyznaczony dzień. W kartach jest przecież wszystko odnośnie leków, są zaświadczenia od specjalistów o chorobie i lekach. Po co przychodzić do lekarz, który bywa, że nie spojrzy pacjentowi w twarz. Szanowna Pani dr Małyszko czas coś zmienić na lepsze dla pacjenta.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 20:28

przychodzę raz a chodzę raz na 10 lat i pytam czy jest szansa aby dostać się do lekarza,pani odpowiada a idź pan zapytaj ,niosę na sobie wzrok kilku siedzących osób,pukam,wchodzę,dźwigam na sobie wzrok lekarki i pacjenta siedzącego w gabinecie,wychodzę po odpowiedzi,może grzecznej ale w tonacji mówiącej wszystko i tak sobie myślę ,po jaka cholerę ja to robię,przecież to pielęgniarka powinna wiedzieć ilu jeszcze jest zarejestrowanych pacjentów i jakie są możliwości, a drugi przypadek,pytam czy lekarze są obecni według wskazań na tablicy,a tu słyszę ,a ja wiem idź pan zobacz

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 06:35

U tej durnej lekarki nie leczylbym nawet wlasnego KOTA !!!

#15 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 14:40

fajny artykułna interi jest, jak ulał pasuje do naszej przychodni a panie właścicielki pewnie już klepią esemesy na przychodnię roku

#16 ~alex1~

~alex1~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 22:40

fajny artykułna interi jest, jak ulał pasuje do naszej przychodni a panie właścicielki pewnie już klepią esemesy na przychodnię roku

to temu sa kolejki bo nasze lekarki zajete pisaniem esemesow

#17 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 23:24

przychodzę raz a chodzę raz na 10 lat i pytam czy jest szansa aby dostać się do lekarza,pani odpowiada a idź pan zapytaj ,niosę na sobie wzrok kilku siedzących osób,pukam,wchodzę,dźwigam na sobie wzrok lekarki i pacjenta siedzącego w gabinecie,wychodzę po odpowiedzi,może grzecznej ale w tonacji mówiącej wszystko i tak sobie myślę ,po jaka cholerę ja to robię,przecież to pielęgniarka powinna wiedzieć ilu jeszcze jest zarejestrowanych pacjentów i jakie są możliwości, a drugi przypadek,pytam czy lekarze są obecni według wskazań na tablicy,a tu słyszę ,a ja wiem idź pan zobacz

Trochę żal że w Czarnej jest coś nie tak z instytucjami powołanymi dla mieszkańców. Z drugiej strony, to forum może i coś załatwi, ale gros sparaw nie. Dziwię się też przychodni lekarskiej, ze stan permanentnego "zaraz", "potem", "za kilka dni" w wydaniu personelu (nie sądzę żeby nie można powiedzieć: jakie szefostwo tacy pracownicy, a jak ktoś jest lub był szefem to wie, że pracownika można różnymi metodami dyscyplinować), niski poziom kultury, istnieje od lat lat i to się nie zmienia. Ja już tego nie doświadczam, bo zrezygnowalem z ww. powodow z uslug takiej "jakości" i dla zachowania zdrowia.

Ale czy na pewno jest to rozwiazanie dla całej Czarnej Biał? Leczyć się w okolicznych miejscowościach?

I taka to jest służba niezdrowia w naszej mieścinie.

I smieszno i straszno...

#18 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 08:57

Trochę żal że w Czarnej jest coś nie tak z instytucjami powołanymi dla mieszkańców. Z drugiej strony, to forum może i coś załatwi, ale gros sparaw nie. Dziwię się też przychodni lekarskiej, ze stan permanentnego "zaraz", "potem", "za kilka dni" w wydaniu personelu (nie sądzę żeby nie można powiedzieć: jakie szefostwo tacy pracownicy, a jak ktoś jest lub był szefem to wie, że pracownika można różnymi metodami dyscyplinować), niski poziom kultury, istnieje od lat lat i to się nie zmienia. Ja już tego nie doświadczam, bo zrezygnowalem z ww. powodow z uslug takiej "jakości" i dla zachowania zdrowia.

Ale czy na pewno jest to rozwiazanie dla całej Czarnej Biał? Leczyć się w okolicznych miejscowościach?

I taka to jest służba niezdrowia w naszej mieścinie.

I smieszno i straszno...

Z doświadczenia wiem, że bardzo dużo zależy od szefostwa, a może przede wszystkim. Proszę wziąć przykład ze szpitali, w których na jednym oddziale jest bardzo dobrze, a na innym źle. Od kogo to zależy? Od ordynatora tego oddziału. Tak jest wszędzie, że od zarządzających najwięcej zależy. Najgorsze, że nikt tego w Czarnej nie chce zauważyć. Burmistrz jeszcze chyba jest zdrowy i do przychodni nie chodzi, a nawet gdyby poszedł, to do lekarza wszedł by bez kolejki. Takie są reguły gry.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 12:29

burmistrz zapisany jest w Białynstoku i słusznie a dr Miśkiewicz jaki był taki był ale nie było zapisów na za tydzień a pracowało mniej lekarzy i szanowne panie szefowe jak przychodnia znowu zajmie 1 miejsce w rankingu to ja się zwyczajnie wypisuję bo to żenada normalnie nikt o was pozytywnie się tu nie wypowida więc skąd te 1 miejsce?

#20 ~wyjeżdżający~

~wyjeżdżający~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 18:21

burmistrz zapisany jest w Białynstoku i słusznie a dr Miśkiewicz jaki był taki był ale nie było zapisów na za tydzień a pracowało mniej lekarzy i szanowne panie szefowe jak przychodnia znowu zajmie 1 miejsce w rankingu to ja się zwyczajnie wypisuję bo to żenada normalnie nikt o was pozytywnie się tu nie wypowida więc skąd te 1 miejsce?

Ja to wogóle wypisuję się z tej Czarnej. Tu mażna dostać jakiegoś kwika. Wszystko pada, nikt nie interesuje się ludźmi, czy to władza, czy lekarze. Koszmar, wyjeżdżam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych