Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przez Radnych Przeniosą targowicę koło curkowni ?

94 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~jhs~

~jhs~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:00

na twojej

Czyżby duszyczka dokonała już wyboru i woli pozostać w "synagodze szatana"?  :D

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:51

No i dobrze że przeniosą przynajmniej Będzie własnością miasta i będzie można inwestować tak jak piękny bazar w Knyszynie z projektu taki powinien być a nie śmietnisko Bindugi

#83 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:38

No i dobrze że przeniosą przynajmniej Będzie własnością miasta i będzie można inwestować tak jak piękny bazar w Knyszynie z projektu taki powinien być a nie śmietnisko Bindugi

Niech nie zapomną przenieść też stadion do cukrowni albo Knyszyna by "prawu i sprawiedliwości" stała się zadość  :lol:

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:42

Niech nie zapomną przenieść też stadion do cukrowni albo Knyszyna by "prawu i sprawiedliwości" stała się zadość  :lol:

Święta prawda, bo dotąd jak nie strzykawki z kompotem podrzucają do zdjęć politycznych to gruz i rozmaite śmieci po sąsiedzku by tylko grunta za darmo przejąć  :D

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:12

Masz rację. Tam nie będzie popisowszczykom przeszkadzało jak zaśmiecą albo skażą teren. 

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:15

Masz rację. Tam nie będzie popisowszczykom przeszkadzało jak zaśmiecą albo skażą teren. 

To prawda. Będą sobie chazarzyć bezkarnie do końca swego żywota i na koszt społeczeństwa polskiego.

#87 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:37

O to właśnie chodzi syjonistom by rękoma ich kolaborantów niby legalnie przejąć własność ziemską. Celowe zaśmiecanie terenów  jako pretekst ma tylko im takie przejęcie ułatwić. Najlepszym tego przykładem jest to, że zamiast sprzątać użytkowaną targowicę czy użytkowany bez zgody właścicieli

teren Sosenki przymykają oko nawet jak inni śmiecą. Współwłaściciele nie tylko regularnie po nich sprzątają ale i zgłaszają przypadki zaśmiecania.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 12:00

O to właśnie chodzi syjonistom by rękoma ich kolaborantów niby legalnie przejąć własność ziemską. Celowe zaśmiecanie terenów  jako pretekst ma tylko im takie przejęcie ułatwić. Najlepszym tego przykładem jest to, że zamiast sprzątać użytkowaną targowicę czy użytkowany bez zgody właścicieli teren Sosenki przymykają oko nawet jak inni śmiecą. Współwłaściciele nie tylko regularnie po nich sprzątają ale i zgłaszają przypadki zaśmiecania.

Właśnie m.in. takimi metodami (poprzez najzwyklejszy sabotaż) został przejęty cały majątek narodowy Polaków rękoma syjonistycznych kolaborantów. Tylko dobrze prosperujące zakłady wykupowali za symboliczną złotówkę resztę przejmowali po cichu i za darmo..

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 16:29

Właśnie m.in. takimi metodami (poprzez najzwyklejszy sabotaż) został przejęty cały majątek narodowy Polaków rękoma syjonistycznych kolaborantów. Tylko dobrze prosperujące zakłady wykupowali za symboliczną złotówkę resztę przejmowali po cichu i za darmo..

A co dają w zamian Polakom: chemtrails, GMO, 5G, śmieci nawet w postaci radioaktywnej, tylko 20% mięsa w "mięsie", po likwidacji rodzimego rynku artykuły produkcyjne odpadowe z zachodnich taśm najniższej jakości po najwyższej cenie itd itp.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:00

i
A co dają w zamian Polakom: chemtrails, GMO, 5G, śmieci nawet w postaci radioaktywnej, tylko 20% mięsa w "mięsie", po likwidacji rodzimego rynku artykuły produkcyjne odpadowe z zachodnich taśm najniższej jakości po najwyższej cenie itd itp. </p></p>

Bla, bla , bla proszę zmienić wątek i nie zaśmiecać tematu. O targowicy tu jest.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:17

Bla, bla , bla proszę zmienić wątek i nie zaśmiecać tematu. O targowicy tu jest.

A tak podejrzewałem że taki wPIS może się syjonistom i kolaborantom nie spodobać   :D

#92 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 06:41

A tak podejrzewałem że taki wPIS może się syjonistom i kolaborantom nie spodobać   :D

Galeria na Harcerską i tyle a nie na Bindugę albo teren po Tesco

#93 ~Jajca~

~Jajca~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 06:51

Galeria na Harcerską i tyle a nie na Bindugę albo teren po Tesco

Na szczęście nie ty o tym decydujesz

#94 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 07:14

Na szczęście nie ty o tym decydujesz

cha masz racje jestem za cienki na te gierki .Po prostu racjonalne myślenie .Dbacie o tereny zielone w kampanii wyborczej a teraz beton .Jeśli będzie droga to drzewa świetna osłona przed spalinami i to miałem na myśli .Jedyny w mieście teren zielony , małe kameralne targowisko istniejące od lat zlikwidować i galerię .Osobiście mam to gdzieś tylko po co ta rzekoma dbałość o tereny zielone.

#95 ~Jajca~

~Jajca~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 09:11

cha masz racje jestem za cienki na te gierki .Po prostu racjonalne myślenie .Dbacie o tereny zielone w kampanii wyborczej a teraz beton .Jeśli będzie droga to drzewa świetna osłona przed spalinami i to miałem na myśli .Jedyny w mieście teren zielony , małe kameralne targowisko istniejące od lat zlikwidować i galerię .Osobiście mam to gdzieś tylko po co ta rzekoma dbałość o tereny zielone.

Już nie przesadzaj. Chcesz terenów zielonych to pisz do burmistrza co zrobili z centrum. Tu to dopiero beton przy centrum binduga to dolina Amazonki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych