Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przez Radnych Przeniosą targowicę koło curkowni ?

94 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:05

Myslisz tylko o swoim tyłku, a nie myslisz np o podatkach, które dzieki galerii wpłyną do gminy?! Miasto na tym tylko zyska, a i miejsce pracy będzie. A na spacery masz cały las obok. Nie przesadzaj, inni ludzie tez mają rozne sklepy itp pod domami. Zawsze mozna się na jakąś kolonie wyprowadzić, gdzie cisza i spokój, a nie blokować rozwoju miasta

Po takim wPISie można się zorientować, że na biednego nie trafiło dlatego jestem pewien, że masz chazarskie pochodzenie  :lol:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:07

Ile będzie miejsc parkingowych?

konkretnie gdzie?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:11

Miejmy nadzieje, ze nie zmienią zdania. Dla Ciebie daleko a dla mnie dużo bliżej... niestety.

A ja uważam, że członkowie rady nie pownni zamieszczać swoich komentarzy na forum anonimowo. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:14

nie bedzie niczego

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:23

A Pan burmistrz osamotniony w swoich decyzjach? hahaha nawet koalicja za nim nie zagłosowała. Chyba lider z niego słaby.

Nie napisałbym że osamotniony, bo swoim wystąpieniem na spotkaniu Wspólnoty zdobył poparcie ponad 240 współudziałowców a w radzie niby przedstawicieli wyborców kręcących własne lody ilu was jest?  :lol:

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 23:03

"Galeria" drogi Panie to "galeria sztuki", to jest centrum handlowe. Do galerii to Pan raczej nie chadza, sądząc po stylu wypowiedzi.

Druga sprawa, naciśnij Pan caps Lock, bo się chyba Panu zaciął.

Po trzecie, ja bardzo chętnie wziąłbym sobie taksówke, ale z mojej emerytury mnie nie stać, a jestem za stary żeby dorobić sobie i chodzić przez kładkę. Na rynku jest masa ludzi.. I po co nam 3 centrum handlowe? Na radzie powiedzieli, tesco zwiało, epicentrum świeci pustkami, no tak, to zliwkwidujmy targowice i wybudujmy "Galerie".

Pan z zarządu Bindugi dobrze mówił, to co zainwestuje gmina w teren, jest własnością GMINY, a więc może spokojnie inwesować (bo i tak w razie problemów, dostanie pieniądze spowrotem) i nie wiem po co niektórzy radni robią takie zamieszanie. W imię kolosalnych 50 miejsc pracy i idiotycznego centrum handlowego, które będzie świecić pustkami.

Na rynek chodzi masa ludzi, bo towar jest lepszy i tanszy niż gdzie indzej i to jest pożyteczne.

I taka jest prawda. Ale nawet po '89 pierwszy łapski burmistrz miał pochodzenie żydowskie i tak się po nim utarło, że nie można inwestować na obcym terenie, nawet wtedy kiedy jego współwłaściciele wyrażają zgodę, bo to utrudnia sprawę przejęcia takiego gruntu na cele diaspory żydowskiej  :lol:

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 23:15

(...) to co zainwestuje gmina w teren, jest własnością GMINY, a więc może spokojnie inwesować (...)

A najlepszym tego dowodem na to, że syjonistyczni kolaboranci nie mają racji jest to, że zainwestowali w stadion chociaż grunt nie jest ich własnością  :D

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 23:33

A o to mi chodzi, że nie chcę mieć tego pod moim domem, więc ty daj MI żyć. Taki jesteś mądry, to sam sobie zaproś te wszystkie samochody i wybuduj takiego molocha koło swojej działki, łapski mądralo. Moi sąsiedzi i ja napewno będziemy apelować do Stowarszyszenia Binduga o niesprzedawanie gruntu, to bardzo rozsądni ludzie i wstyd, że miasto nie może wydzierżawić terenu. WSTYD Panie Burmistru, że popiera Pan taką inwestycję w takiej lokalizacji i Wstyd Pańśtwo radni za takie decyzję.

Wyjaśnij, bo nie rozumiem czego ma się wstydzić burmistrz jeżeli to jego inicjatywa zablokowała sprzedaż targowicy a decyzja bezpłatnej dzierżawy należała do rady?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 07:03

Nie napisałbym że osamotniony, bo swoim wystąpieniem na spotkaniu Wspólnoty zdobył poparcie ponad 240 współudziałowców a w radzie niby przedstawicieli wyborców kręcących własne lody ilu was jest? :lol:

Burmi i jego wystąpienia......śledzę sesje od jakiegoś czasu i nie mogę wyjść z podziwu dla tych umiejętności mówczych ;D Kiedy w końcu tam wezmą się za robotę? Syf jak był tak i jest nadal i tylko płacz i obarczanie winą radnych. Czas leci a efektów brak...

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 07:15

Dlaczego wspólnota Binduga nie Posprząta ,że tak Brudem zarasta i śmieci tyle ? i to co roku się powtarza czy NIE ma gospodarza czy Ktoś nagra film jak przy N.P.N i przy Narwi jest pięknie

#31 ~Barwikowskie~

~Barwikowskie~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 07:16

Powinniście mieć odznakę „lider wśród fanów” i dostać medal za robienie .- burzy na forum.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 07:19

Dobrze bo Należy inwestować na własnej działce a nie dzierżawionej posiadłości koniec kropka i po krzyku

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:22

Dlaczego wspólnota Binduga nie Posprząta ,że tak Brudem zarasta i śmieci tyle ? i to co roku się powtarza czy NIE ma gospodarza czy Ktoś nagra film jak przy N.P.N i przy Narwi jest pięknie

Jak widać nie jest łatwo przyłapać ciebie na gorącym uczynku dlatego częściej zamieszczaj takie wPISy  :D

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:24

Burmi i jego wystąpienia......śledzę sesje od jakiegoś czasu i nie mogę wyjść z podziwu dla tych umiejętności mówczych ;D Kiedy w końcu tam wezmą się za robotę? Syf jak był tak i jest nadal i tylko płacz i obarczanie winą radnych. Czas leci a efektów brak...

A ja dla ciebie podziwu nie mam, bo zmieniasz temat  :lol:

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:25

Powinniście mieć odznakę „lider wśród fanów” i dostać medal za robienie .- burzy na forum.

To bezpodstawne insynuacje.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:27

Dobrze bo Należy inwestować na własnej działce a nie dzierżawionej posiadłości koniec kropka i po krzyku

Tak utrzymują talmudyczni dlatego nawet już się nie kryją z obchodami Chanuki w pałacu prezydenckim  :lol:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:31

A ja dla ciebie podziwu nie mam, bo zmieniasz temat :lol:

Temat jest zamknięty czy to się komuś podoba czy nie :)

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:40

Temat jest zamknięty czy to się komuś podoba czy nie :)

A wiesz, że opublikowano wykaz komitetów wyborczych, spełniających warunek określony w art. 210 § 2 Kodeksu wyborczego w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiejzarządzonych na dzień 13 października 2019 r.?:
L.p.                                                          Nazwa komitetu wyborczego
2          KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1          KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
3          KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4          KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5          KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
:D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:48

Bardzo dobrze burmistrz, krótko na temat, bez zbędnego rozwlekania i co najważniejsze bez kłamstw, których za poprzedniczki było bez liku. Przykład, proszę bardzo. Dwa lata ludzi zwodziła ze będą mieli chodnik w Kołpakach nawet przetarg był pod publikę, który o niczym nie przesądził. Prosty lud się cieszył i wierzył w kwieciste obietnice. Nie wszystko złoto, co się świeci. Mówić można wszystko, długo i pięknie ale to czyny się liczą a nie słowa a czyny pokazały jak na ostatniej sesji semafory odrzuciły pomoc finansową na budowę chodników bo ego wzięło górę.

#40 ~Mac.~

~Mac.~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 11:32

Wyjaśnij, bo nie rozumiem czego ma się wstydzić burmistrz jeżeli to jego inicjatywa zablokowała sprzedaż targowicy a decyzja bezpłatnej dzierżawy należała do rady?

Masz rację, jako autor wpisu, przepraszam Ciebie i Pana Burmistrza. Zle odczytałem jego intencję na filmie z sesji rady gminy. Jeśli tak jest rzeczywiście to radnemu Szóstakowi i Panu Burmistrowi należa się najwyższe uznanie za myślenie nie portfelami a dbanie o dobro mieszkanców, którzy mieszkaja przy targowicy i tych którzy z niej korzystaja.

Bo tak jak powiedzial Pan burmistrz, nie chodzi o to że nie chcemy galerii tylko o jej LOKALIZACJE, która jest IDIOTYCZNA i SZKODLIWA dla okolicznych domów i ludzi z Leśników.

Tak Panie Łapszo, Panie Jaroszewicz i Pani Emilio Olechowska, z Pani opinia, ze jesteśmy nienormalni, bo nie całujemy w zadek inwestora że chce dać 20 milionów i zbudować galerie i jescze wyremontować nowy plac, działacie Państwo na SZKODĘ mieszkańców, którzy będa z ta galeria sasiadować. Macie przecież strefę ekonomiczna i mase działek na obrzezach miasta.

A Pan Panie Żochowski, ze swoimi zlotymi myślami, że wilk syty i owca cała, i wszyscy zadowoleni. NIE NIE WSZYSCY zadowoleni z galerii na targowicy. Mieszkańcy Leśnikowskiej, Polnej, Łakowej NIEZADOWOLENI.

I jescze jedno, nikt nie myśli o wszystkich lapskich małych przedsiębiorcach, którzy starca prace, wszystkie te male sklepiki i prywatne dzialalności, tu miejsc pracy ubędzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych