Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przez Radnych Przeniosą targowicę koło curkowni ?

94 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:24

Na stronie urzędu miasta pojawiła się informacja, że z uwagi na fakt, że radni nie zgodzili się na remont obecnej targowicy, prawdopodobnie zostanie ona przeniesiona na ul. harcerską czyli koło cukrowni. Stowarzyszenie Binduga, było bardzo pomocne i chciało jak najbardziej pozostawienia tam targowicy. Teraz działkę może kupić prywatny inwestor.

Ja ze swojej strony nie jestem zadowolona z tego pomysłu, bo nie mam samochodu i nie rozumiem, czemu radni tak postąpili. Na rynek będe mieć za daleko. Najzwyczajnie w świecie nie będę dała rady tam chodzić, na karku 70 lat. Czy radni mogą jeszcze zmienić zdanie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:31

Na stronie urzędu miasta pojawiła się informacja, że z uwagi na fakt, że radni nie zgodzili się na remont obecnej targowicy, prawdopodobnie zostanie ona przeniesiona na ul. harcerską czyli koło cukrowni. Stowarzyszenie Binduga, było bardzo pomocne i chciało jak najbardziej pozostawienia tam targowicy. Teraz działkę może kupić prywatny inwestor.
Ja ze swojej strony nie jestem zadowolona z tego pomysłu, bo nie mam samochodu i nie rozumiem, czemu radni tak postąpili. Na rynek będe mieć za daleko. Najzwyczajnie w świecie nie będę dała rady tam chodzić, na karku 70 lat. Czy radni mogą jeszcze zmienić zdanie?

Miejmy nadzieje, ze nie zmienią zdania. Dla Ciebie daleko a dla mnie dużo bliżej... niestety.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:42

PRZEZ TAKIE MYŚLENIE ŁAPY STANĄ SIĘ BEZLUDNĄ WYSPĄ. TO PÓJDZIESZ BABKA DO GALERII NA ZAKUPY JAK NA RYNEK ZA DALEKO ALBO WEŹ SOBIE MOJA TAXI. MAŁO LAPIAKÓW CHODZI NA TEN RYNEK I ZWYCZAJNIE TEGO NIE POTRZEBUJE A SZCZEGÓLNIE MŁODZI. MOJE DZIECI TEZ CHCĄ GALERII W ŁAPACH A TARGOWICA JEST IM OBOJĘTNA

#4 ~Chochlik~

~Chochlik~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:36

Drodzy Państwo M. proszę zajmijcie się swoją pracą, a nie skłócaniem mieszkańców i radnych. 

#5 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:05

PRZEZ TAKIE MYŚLENIE ŁAPY STANĄ SIĘ BEZLUDNĄ WYSPĄ. TO PÓJDZIESZ BABKA DO GALERII NA ZAKUPY JAK NA RYNEK ZA DALEKO ALBO WEŹ SOBIE MOJA TAXI. MAŁO LAPIAKÓW CHODZI NA TEN RYNEK I ZWYCZAJNIE TEGO NIE POTRZEBUJE A SZCZEGÓLNIE MŁODZI. MOJE DZIECI TEZ CHCĄ GALERII W ŁAPACH A TARGOWICA JEST IM OBOJĘTNA

"Galeria" drogi Panie to "galeria sztuki", to jest centrum handlowe. Do galerii to Pan raczej nie chadza, sądząc po stylu wypowiedzi.

Druga sprawa, naciśnij Pan caps Lock, bo się chyba Panu zaciął.

Po trzecie, ja bardzo chętnie wziąłbym sobie taksówke, ale z mojej emerytury mnie nie stać, a jestem za stary żeby dorobić sobie i chodzić przez kładkę. Na rynku jest masa ludzi.. I po co nam 3 centrum handlowe? Na radzie powiedzieli, tesco zwiało, epicentrum świeci pustkami, no tak, to zliwkwidujmy targowice i wybudujmy "Galerie".

Pan z zarządu Bindugi dobrze mówił, to co zainwestuje gmina w teren, jest własnością GMINY, a więc może spokojnie inwesować (bo i tak w razie problemów, dostanie pieniądze spowrotem) i nie wiem po co niektórzy radni robią takie zamieszanie. W imię kolosalnych 50 miejsc pracy i idiotycznego centrum handlowego, które będzie świecić pustkami.

Na rynek chodzi masa ludzi, bo towar jest lepszy i tanszy niż gdzie indzej i to jest pożyteczne.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:15

I pani burmistrz była przeciwna? Hahaha

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:15

"Galeria" drogi Panie to "galeria sztuki", to jest centrum handlowe. Do galerii to Pan raczej nie chadza, sądząc po stylu wypowiedzi.
Po trzecie, ja bardzo chętnie wziąłbym sobie taksówke, ale z mojej emerytury mnie nie stać, a jestem za stary żeby dorobić sobie i chodzić przez kładkę. Na rynku jest masa ludzi.. I po co nam 3 centrum handlowe? Na radzie powiedzieli, tesco zwiało, epicentrum świeci pustkami, no tak, to zliwkwidujmy targowice i wybudujmy "Galerie".
Pan z zarządu Bindugi dobrze mówił, to co zainwestuje gmina w teren, jest własnością GMINY, a więc może spokojnie inwesować (bo i tak w razie problemów, dostanie pieniądze spowrotem) i nie wiem po co niektórzy radni robią takie zamieszanie. W imię kolosalnych 50 miejsc pracy i idiotycznego centrum handlowego, które będzie świecić pustkami.
Na rynek chodzi masa ludzi, bo towar jest lepszy i tanszy niż gdzie indzej i to jest pożyteczne.

JAK NIE STAĆ NA TAKSÓWKĘ ZA 3 ZL TO PO CO NA RYNEK ŁAZI?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:19

I pani burmistrz była przeciwna? Hahaha

A Pan burmistrz osamotniony w swoich decyzjach? hahaha nawet koalicja za nim nie zagłosowała. Chyba lider z niego słaby.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:22

Masa owieczek ze wsi i teraz nie zagłosują.... jaka tragedia. I tak na kolejna kadencje nie macie szans,

#10 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 11:21

TO JEST SKANDAL ŻE RADNI NIE UMIEJĄ DOGADAĆ SIĘ Z BINDUGĄ, żenujące. Mają wszystko jak na telerzu. Aż zachodzi podejrzenie, że komuś bardzo ale to bardzo zależy żeby tam powstała galeria, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

Niech ktoś raz wreszczie pomyśli o interesie ludzi, tych którzy tami mieszkają i tych któzy korzystają z targowicy. Pan Radny Szóstak dobrze mówi na sesji, jedyny, którego obchodzą ludzie, a nie jakieś głupoty, że to i tamto. Naprawdę mało sklepów? Macie 5 galerii hadlwoych 25 minut drogi od łap. W Warszawie dłużej się jedzie do Galerii niż w Łapach. Ale cóż, małomiasteczkowe lordy muszą mieć Galerię, żeby kupić kolejną niepotrzebną rzecz i zamiast na bindugę w sobotę iść z dżesiką i alexem na spacer do galeri... WSTYD radni wstyd.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 11:40

TO JEST SKANDAL ŻE RADNI NIE UMIEJĄ DOGADAĆ SIĘ Z BINDUGĄ, żenujące. Mają wszystko jak na telerzu. Aż zachodzi podejrzenie, że komuś bardzo ale to bardzo zależy żeby tam powstała galeria, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
Niech ktoś raz wreszczie pomyśli o interesie ludzi, tych którzy tami mieszkają i tych któzy korzystają z targowicy. Pan Radny Szóstak dobrze mówi na sesji, jedyny, którego obchodzą ludzie, a nie jakieś głupoty, że to i tamto. Naprawdę mało sklepów? Macie 5 galerii hadlwoych 25 minut drogi od łap. W Warszawie dłużej się jedzie do Galerii niż w Łapach. Ale cóż, małomiasteczkowe lordy muszą mieć Galerię, żeby kupić kolejną niepotrzebną rzecz i zamiast na bindugę w sobotę iść z dżesiką i alexem na spacer do galeri... WSTYD radni wstyd.

O co tu chodzi? Będziesz miał jedno i drogie także żyj i daj żyć innym.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 11:53

a może Binduga woli sprzedać i zarobić? Nie pomyślałaś o tym?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:05

Ścierają się tu interesy poszczególnych osób, bardzo dobrze że będzie galeria i ryneczek, dla jednego to dla drugiego tamto a miasto rozwijać się musi bo pies z kulawą nogą tu nie zajrzy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:09

Skandalem jest robienie czegoś bez odpowiedniego poinformowania mieszkańców i wbrew ich woli. Za co im mieszkańcy płaca? Za kręcenie lodów po ciuchu? Inwestor sam przyznał na sesji, ze było brak zainteresowania ze strony urzędu. Zdecydowana większość popiera decyzje radnych czy Ci się to podoba czy nie. Najgorzej jak ktoś bije pianę mając zero argumentów.

#15 ~Mac.~

~Mac.~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 13:42

O co tu chodzi? Będziesz miał jedno i drogie także żyj i daj żyć innym.

A o to mi chodzi, że nie chcę mieć tego pod moim domem, więc ty daj MI żyć. Taki jesteś mądry, to sam sobie zaproś te wszystkie samochody i wybuduj takiego molocha koło swojej działki, łapski mądralo. Moi sąsiedzi i ja napewno będziemy apelować do Stowarszyszenia Binduga o niesprzedawanie gruntu, to bardzo rozsądni ludzie i wstyd, że miasto nie może wydzierżawić terenu. WSTYD Panie Burmistru, że popiera Pan taką inwestycję w takiej lokalizacji i Wstyd Pańśtwo radni za takie decyzję.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:14

A o to mi chodzi, że nie chcę mieć tego pod moim domem, więc ty daj MI żyć. Taki jesteś mądry, to sam sobie zaproś te wszystkie samochody i wybuduj takiego molocha koło swojej działki, łapski mądralo. Moi sąsiedzi i ja napewno będziemy apelować do Stowarszyszenia Binduga o niesprzedawanie gruntu, to bardzo rozsądni ludzie i wstyd, że miasto nie może wydzierżawić terenu. WSTYD Panie Burmistru, że popiera Pan taką inwestycję w takiej lokalizacji i Wstyd Pańśtwo radni za takie decyzję.

to wyprowadź się

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:16

W piątek sobotę i (niedzielę handlową) w sklepie spożywczym będzie zatrzęsienie ludzi.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:24

Ile będzie miejsc parkingowych?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 19:08

Myslisz tylko o swoim tyłku, a nie myslisz np o podatkach, które dzieki galerii wpłyną do gminy?! Miasto na tym tylko zyska, a i miejsce pracy będzie. A na spacery masz cały las obok. Nie przesadzaj, inni ludzie tez mają rozne sklepy itp pod domami. Zawsze mozna się na jakąś kolonie wyprowadzić, gdzie cisza i spokój, a nie blokować rozwoju miasta

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:58

a może Binduga woli sprzedać i zarobić? Nie pomyślałaś o tym?

A nie pomyślałeś o tym, że jakby chcieli sprzedać to nie proponowaliby 25-letniej dzierżawy gminie za free?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych