Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gregUPR

gregUPR

VIP

• Użytkownicy
  • 764 postów

Napisano 21 sierpień 2010 - 16:45

No i mamy kolejne manipulacje kurierka, czyli zestawianie amfetaminy i haszyszu z marihuaną, która jest ponad 100 razy mniej szkodliwa niż alkohol i nie ma działania uzależniającego.

#2 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2010 - 17:23

tak metrowe dzieci, dalej wsuwajcie mefedron

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2010 - 21:09

No i mamy kolejne manipulacje kurierka, czyli zestawianie amfetaminy i haszyszu z marihuaną, która jest ponad 100 razy mniej szkodliwa niż alkohol i nie ma działania uzależniającego.

Czy jesteś .em, że takie słowa wypisujesz? Ja to znam z autopsji i nikomu nie życzę czegoś co przeżywałam podczas odwyku od tych "mniej szkodliwych" i podobno "nie uzależniających" dragów.

#4 gregUPR

gregUPR

VIP

• Użytkownicy
  • 764 postów

Napisano 24 sierpień 2010 - 10:47

Czy jesteś .em, że takie słowa wypisujesz? Ja to znam z autopsji i nikomu nie życzę czegoś co przeżywałam podczas odwyku od tych "mniej szkodliwych" i podobno "nie uzależniających" dragów.

Ty masz takie przekonanie, a fakty i nauka świadczą co innego. Od marihuany ponad 200-razy bardziej szkodliwa jest gałka muszkatołowa i chwast bieluń. Marihuana nie ma działania uzależniającego, w odróżnieniu od alkoholu i papierosów. Jeśli ktoś się uzależnił od oglądania telewizji czy marihuany to świadczy jedynie o jego schorzeniu psychicznym.

#5 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 01:55

Marihuana ma działanie uzależniające  psychiczne po pewnym czasie również fizyczne chodzi tutaj o to ze zaczynasz mieć schizy,nie możesz spać po nocach,paranoje i omamy jeśli palisz od kilku lat dzień w dzień to spróbuj z dnia na dzień odstawić i powiedz czy marihuana nie uzależnia. 

#6 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 01:55

Marihuana ma działanie uzależniające  psychiczne po pewnym czasie również fizyczne chodzi tutaj o to ze zaczynasz mieć schizy,nie możesz spać po nocach,paranoje i omamy jeśli palisz od kilku lat dzień w dzień to spróbuj z dnia na dzień odstawić i powiedz czy marihuana nie uzależnia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych