Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przeciętne wynagrodzenie spadło o ponad 300 zł. Nowe dane GUS

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 11:13

Przeciętne wynagrodzenie spadło o ponad 300 zł. Nowe dane GUS.
Kolejny sukces dobrej zmiany pis.
Ceny rosną, wynagrodzenia spadają.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 14:23

Moje wynagrodzenie rośnie więc nie oszukuj

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 16:05

Moje wynagrodzenie rośnie więc nie oszukuj

Moje spadło

#4 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 16:09

Moje spadło

To weż się za siebie i awansuj, bo doczekasz się "Płaszcza " Gogola.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 16:21

To weż się za siebie i awansuj, bo doczekasz się "Płaszcza " Gogola.

Nie jestem pociotkiem jak ty "karierowiczu" za 5 złotych

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 16:38

Nie jestem pociotkiem jak ty "karierowiczu" za 5 złotych

To jest karierowiczka. Źródło to dla niej żródło.

#7 ~Zofia~

~Zofia~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 10:48

Można to sprawdzić wchodząc na stronę internetową GUS. ,,W styczniu 2020 r. przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw było wyższe o 1,1% r/r i wyniosło 6440,9 tys., a przeciętne miesięczne wynagrodzenie (brutto) było wyższe o 7,1% r/r i wyniosło 5282,80 zł. ( dane GUS - 2020 r . ) Nie rozumiem co chcesz uzyskać okłamując czytelników forum.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 14:41

Można to sprawdzić wchodząc na stronę internetową GUS. ,,W styczniu 2020 r. przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw było wyższe o 1,1% r/r i wyniosło 6440,9 tys., a przeciętne miesięczne wynagrodzenie (brutto) było wyższe o 7,1% r/r i wyniosło 5282,80 zł. ( dane GUS - 2020 r . ) Nie rozumiem co chcesz uzyskać okłamując czytelników forum.

a jak się kształtują wysokości realnych wartości emerytur (czyli z uwzględnieniem inflacji ) ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 14:47

a jak się kształtują wysokości realnych wartości emerytur (czyli z uwzględnieniem inflacji ) ?

ile zł stracili emeryci , ze swoich oszczędności życia na czarną godzinę, lokując swoje pieniądze w bankach działających w Polsce , na terminowych jednorocznych lokatach , z uwzględnieniem inflacji i wysokości oprocentowania wkładów ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 14:51

ile zł stracili emeryci , ze swoich oszczędności życia na czarną godzinę, lokując swoje pieniądze w bankach działających w Polsce , na terminowych jednorocznych lokatach , z uwzględnieniem inflacji i wysokości oprocentowania wkładów ?

Efekty polityki dzisiejszej Rady Polityki Pieniężnej to nie tylko niszczenie owoców ciężkiej pracy aktualnych emerytów , ale także i ludzi młodych chcących uzbierać pieniądze na np. swoje mieszkanie - w mojej ocenie to jest złodziejstwo.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 15:51

Dlaczego odwracasz "kota ogonem"  - wypisujesz kłamstwa i próbujesz z tego wybrnąć.  

Napisz jeszcze że PO też chciało wypłacać 13 emeryturę ale zabrakło im paru lat rządów.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 21:27

PO-PSL  zajumali z OFE od ciułaczy 50 % ich oszczędności i podnieśli wiek  emerytalny - kobietom nawet o 7 lat.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 03:51

Dlaczego odwracasz "kota ogonem" - wypisujesz kłamstwa i próbujesz z tego wybrnąć.
Napisz jeszcze że PO też chciało wypłacać 13 emeryturę ale zabrakło im paru lat rządów.

PO i PSL nikomu nigdy nic nie wypłacił, bo żadna partia na świcie zwykłemu obywatelowi nic nigdy nie wypłacił. Partia rządzącą musi komuś coś zabrać lub pieniądze pożyczyć żeby dać.
Więc przestań bredzić o dawaniu przez pis komuś caegoś. Pis zwyczajnie rozdał to co pozyskał od obywateli lub pożyczył zadłużając Polskę. Taki manewr może wykonać każda partia rządzącą, która będzie jak pis przedkładała populizm nad racjonalnym kierowaniem finansów państwa.
Zwróć uwagę że sztandarowe inwestycje pis kilka miesięcy temu został przerwane że względu na brak pieniędzy na kontynuację prac. Np rozbudowa elektrowni w Ostrołęce po wpompowaniu kilku miliardów i podobnie przekop Mierzei Wiślanej. Jakoś pis tym się zbytnio nie chwali że od kilku miesięcy nic na budowach się nie dzieje.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 06:42

PO i PSL nikomu nigdy nic nie wypłacił, bo żadna partia na świcie zwykłemu obywatelowi nic nigdy nie wypłacił. Partia rządzącą musi komuś coś zabrać lub pieniądze pożyczyć żeby dać.
Więc przestań bredzić o dawaniu przez pis komuś caegoś. Pis zwyczajnie rozdał to co pozyskał od obywateli lub pożyczył zadłużając Polskę. Taki manewr może wykonać każda partia rządzącą, która będzie jak pis przedkładała populizm nad racjonalnym kierowaniem finansów państwa.
Zwróć uwagę że sztandarowe inwestycje pis kilka miesięcy temu został przerwane że względu na brak pieniędzy na kontynuację prac. Np rozbudowa elektrowni w Ostrołęce po wpompowaniu kilku miliardów i podobnie przekop Mierzei Wiślanej. Jakoś pis tym się zbytnio nie chwali że od kilku miesięcy nic na budowach się nie dzieje.

Mataczysz jak przestępca.

#15 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 12:43

Dlaczego odwracasz "kota ogonem"  - wypisujesz kłamstwa i próbujesz z tego wybrnąć.  

O czym ty piszesz ??! Niech obecny rząd oszukuje tylko naiwnych  prostaczków. Niech obecny rząd jak i poprzedni, oraz następny, nie daje mi 13 lub 14 -e emerytury z moich pieniędzy bo  już wcześniej rządy te pobrały  podatek od wynagrodzenia, czyli od środków odłożonych  na moją i Twoją emeryturę.  PiS lubi dawać prostaczkom nieswoje pieniądze. Od mojego i Twojego wynagrodzenia odprowadzany już był comiesięczny  podatek od wynagrodzeń . Teraz od  tego samego wynagrodzenia zebranego (zgromadzonego)  na moją i Twoją  emeryturę ponownie czyli drugi raz pobierany jest podatek od wynagrodzeń. Policz sobie jaką kwotę w ciągu 40 lat pobrano ci z wynagrodzenia na przyszłą emeryturę. Policz sobie jakiej wielkości, od tak zgromadzonych wynagrodzeń (przez  40 lat) , należne są Ci odsetki ??! Pomyśl ile do tej chwili otrzymałeś tej emerytury i co się stanie z pozostałą zgromadzoną kwotą. Zanim cokolwiek napiszesz w tej kwestii to wcześniej pomyśl.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 14:08

O czym ty piszesz ??! Niech obecny rząd oszukuje tylko naiwnych prostaczków. Niech obecny rząd jak i poprzedni, oraz następny, nie daje mi 13 lub 14 -e emerytury z moich pieniędzy bo już wcześniej rządy te pobrały podatek od wynagrodzenia, czyli od środków odłożonych na moją i Twoją emeryturę. PiS lubi dawać prostaczkom nieswoje pieniądze. Od mojego i Twojego wynagrodzenia odprowadzany już był comiesięczny podatek od wynagrodzeń . Teraz od tego samego wynagrodzenia zebranego (zgromadzonego) na moją i Twoją emeryturę ponownie czyli drugi raz pobierany jest podatek od wynagrodzeń. Policz sobie jaką kwotę w ciągu 40 lat pobrano ci z wynagrodzenia na przyszłą emeryturę. Policz sobie jakiej wielkości, od tak zgromadzonych wynagrodzeń (przez 40 lat) , należne są Ci odsetki ??! Pomyśl ile do tej chwili otrzymałeś tej emerytury i co się stanie z pozostałą zgromadzoną kwotą. Zanim cokolwiek napiszesz w tej kwestii to wcześniej pomyśl.

PiSie muflony myślą że Jarosław pozyskuje te pieniądze z własnej szafy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych