Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Proszę sprzątać odchody po swoim psie!

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 07:31

Pełno wszędzie gowien ale poprawa jest widoczna. Jak ktoś jest z psem, który narobi na chodniku lub na trawie to zwracam uwagę. Większość ludzi już chyba sprząta po psach.

#2 ~aiwio~

~aiwio~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 12:11

Pełno wszędzie gowien ale poprawa jest widoczna. Jak ktoś jest z psem, który narobi na chodniku lub na trawie to zwracam uwagę. Większość ludzi już chyba sprząta po psach.

W Helsinkach, Tallinie, Rydze na trawnikach zamienionych na plażowisko sloneczne wypoczywają rodziny, a  u nas psy załatwiają się pod opieka włascicieli.

#3 ~i co że mam wąsy?~

~i co że mam wąsy?~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 17:58

Raz przede mną szedł gość z psem który nawalił,oczywiście poszli dalej radośnie.Jakież było gościa zdziwienie gdy dostał w plecy jeszcze gorącym psim klocem.Dobrze że miałem torebkę foliową na ręke

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 18:28

Kiedyś psy żyły na dworze,nie w domkach .tam też załatwiali swoje potrzeby. Człowiek nauczył psy żyć w domu. To teraz musi nauczyć psy załatwiania potrzeb w domu lub mieszkaniu. Co za modą wyprowadzania przyjaciela-psa na smyczy na trawniki? Nauczyć psy srania i sikania w sedesie.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 19:57

Raz przede mną szedł gość z psem który nawalił,oczywiście poszli dalej radośnie.Jakież było gościa zdziwienie gdy dostał w plecy jeszcze gorącym psim klocem.Dobrze że miałem torebkę foliową na ręke

Szkoda że nie napisałeś jak dalej się to potoczyło, bo bohater byłeś do tego momentu.....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:17

Ludzie ci sa chamami ze wsi. Mysla ze i w miescie sobaki moga srac gdzie chca. Ale niestety, w miescie , moi panstwo mieszkajavcy "u blokach" za "groszy starikow" sa jakies zasady. Bialostoczanie sprzataja po swoich psach. Nie sprzatasz, jeden z drugim, to tak samo jakbys swoje gowna wynosil na trawnik. Nauczcie sie w koncu podstawowych zasad mieszkania w miescie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych