Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prostownica dla żony

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 15:39

Chcę kupić prostownicę dla żony. przeglądam oferty i tak ok 200zł będzie dobra? I czy jonizacja oznacza jonową bo coś żona wspominała. Jakąś już ma ale nie wiem co to za firma ale ma ją długo myślicie, że będzie zadowolona z nowej.

#2 skowronek

skowronek

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:27

Mam prostownicę z jonizacją z Philipsa i sprawuje się całkiem nieźle, więc mogę ją z czystym sumieniem polecić.

#3 venus

venus

użytkownik

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 10:51

ja mam prostownice firmy grundig nie pamiętam jaki model, ale ma jakiś tam napis "preminum line" może znajdziesz taka w sklepie

#4 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 13:07

Tak taka za 200 złotych z jonizacją powinna być ok:)

#5 ala09

ala09

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 13:41

Philipsa polecam albo babyliss. Miałam i jedną i drugą, polecam :) 

#6 dagmara21

dagmara21

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 03 luty 2016 - 16:08

Również mam babyliss. Jest naprawdę dobra

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 09:34

Nie niszczy włosów?

#8 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 09:47

Ja widziałam w media expert takie mini prostownice tej firmy. Takie fajne, ze można je to torebko schować, muszę kupić, przyda się na wakacjach.

#9 ~elza~

~elza~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 09:22

Tak, babyliss nie niszczy włosów, firma stosuje dobre materiały i jonizację a to wszystko sprawia, ze włosy pozostają zdrowe i błyszczące. A jeśli chodzi o tę mini prostownicę, to jest rewelacyjna pod każdym względem..

#10 Ricecakes

Ricecakes

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:34

Ja mam od 3 lat remingtona, rzadko używam ale jest świetna.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 11:03

Najlepsza jest ta z funkcją pary, można nią prostować suche włsoy i wilgotne, fajna sprawa bo za pierwszym pociągnięciem już jest efekt, nie trzeba babylissem ciągać w jednym miejscu kilka razy

#12 a_migo

a_migo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 13:05

Babyliss i remington to chyba najczęstsze polecane firmy jeśli chodzi o sprzęt do stylizacji włosów.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 10:09

Z tym babylissem to jest tak, ze jak pociągniesz po włosach raz to od razu masz efekt i nie trzeba czynności powtarzać, no a funkcja pary i jonizacji sprawia że włosy pozostają lśniące, nie niszczą się

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 16:18

Prostownica na parę tak ma. Ja prostuje włosy kilka razy krócej niz zwykła, nie muszę nawet czekać aż włosy wyschną, babyliss prostuje idealnie także wilgotne włsoy

#15 ~anisma~

~anisma~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 17:29

Ja tutaj jeszcze bym rozważyła zakup prostownicy PROluxe bo posiada płytki z powłoką ceramiczną, które dają  5 razy większą gładkość włosów, a to już duży plus dla tej prostownicy, bo właśnie chodzi o to, żeby te włsoy były na maxa gładkie

#16 amnezja

amnezja

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:01

Na prostownice i inne sprzęty AGD możesz kupić taniej, a nawet otrzymać darmową dostawę. Wejdź jedynie na serwis z kodami rabatowymi https://zrabatowani.pl/ i skorzystaj. Dodatkowo korzystając z promocji pozyskanej z tej strony, możesz liczyć na zwrot za zakupy nawet do 5%.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:36

ja mam parową babyliss, super sprawa bo można sobie szybko wyprostować włosy i też nie są takie przeuszone po prostowaniu, używam jej co jakiś czas i efekt jest świetny, włosy idealnie gładkie :)

#18 ~Kate~

~Kate~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 20:39

ja mam taką ceramiczną z galerialucznik.pl i jak dla mnie jest wystarczająca. Prostuje włosy od czasu do czasu i nie widzę potrzeby, aby mieć jakąś bardziej skomplikowaną. 

#19 ~alisa~

~alisa~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 09:18

Babyliss, może któraś z linii sensitive? Są bardzo delikatne dla włosów i przy okazji niedrogie. Ja mam ST450E, 200 zł z hakiem, moim zdaniem bardzo rozsądna cena, zwłaszcza, ze prostownica naprawdę jest super.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych