Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Propozycje rozwoju gminy

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 17:40

Park z prawdziwego zdarzenia nad rzeką, ale bym chciała jeju.

#22 ~wedkasz~

~wedkasz~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 22:53

ale nad Czarna, Suprasl czy Krzemianka?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 05:23

Nad trzema

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 05:25

Nad trzema. Jakie pomysły ma rada przedsiębiorczości?

#25 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 08:12

Wy chyba za dużo rojalu pije ie przecież Wasilków ma tylko jedna rzekę Supraśl jaka krzemianka jaka czarna wytrzeźwiej jeden z drugim bo wam rowa wychlapie

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 17:27

Zasięg telefonii komórkowej "niech zawita pod strzechy" w Wasilkowie. Czas najwyższy.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 19:27

Wy chyba za dużo rojalu pije ie przecież Wasilków ma tylko jedna rzekę Supraśl jaka krzemianka jaka czarna wytrzeźwiej jeden z drugim bo wam rowa wychlapie

Kozodojec to kozodojec tylko zasiłków, w gminie jest więcej niż jedna rzeka. 

#28 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:25

Nie bądź taki mundry bo ci ktoś w kieszeń nafajczy hahaha ja nie mam zasiłków a sobie pije amarene z biedronki bo to moje ulubiene je o! I tanie a tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie. Co innego cyce z ryneczku to to mocne holerstwo

#29 ~z rady przedsiębiorczości~

~z rady przedsiębiorczości~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:33

Nad trzema. Jakie pomysły ma rada przedsiębiorczości?

Rada przedsiębiorczości zbiera się co 6 miesięcy. Mamy jeszcze 5 miesięcy, aby wymyślić gdzie będzie nowa plaża. To bardzo mało czasu. Proszę pana Wojtka wybranego na przewodniczącego rady, aby rada zbierała się raz na rok i może wymyślimy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:34

Zasiłków to taki synonim Wasilkowa, ponieważ wegetuje tam liczna grupa utrzymująca się z tegoż źródła.  

#31 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 10:35

No dobra czarna i Supraśla wiem ale gdzie jest rzeka krzemianka w naszej gminie???

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 13:17

W rezerwacie Krzemianka

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 13:18

No dobra czarna i Supraśla wiem ale gdzie jest rzeka krzemianka w naszej gminie???

w Rybnikach proszę krowy

#34 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 13:26

A co ten Rybnik ma wspólnego z łosilakowem???? Poza tym że leży na skraju naszej szanowanej gminy w mordę misia. Niech sobie sami rozwój robią albo z kraśnymi folwarczymi hahaha my mamy bliżej więcej roboty np remont remizy w dabrowkwch żeby robić potupaje tak zwane "wichury" hahaha haha.

#35 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 13:27

A co ten Rybnik ma wspólnego z łosilakowem???? Poza tym że leży na skraju naszej szanowanej gminy w mordę misia. Niech sobie sami rozwój robią albo z kraśnymi folwarczymi hahaha my mamy bliżej więcej roboty np remont remizy w dabrowkwch żeby robić potupaje tak zwane "wichury" hahaha haha.

#36 ~radny z pisu~

~radny z pisu~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 18:43

Rada przedsiębiorczości zbiera się co 6 miesięcy. Mamy jeszcze 5 miesięcy, aby wymyślić gdzie będzie nowa plaża. To bardzo mało czasu. Proszę pana Wojtka wybranego na przewodniczącego rady, aby rada zbierała się raz na rok i może wymyślimy.

To ja proponuję nową plażę na Lisiej Górze w lesie. Piękna lokalizacja!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 19:16

Jestem za;)

#38 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 22:08

O tak tak!!! Miejsce te posiada jakąś magię, codziennie zbiera się tam rzesza alkoholików, cała śmietanka towarzyska Wasilkowa w tym ja hahaha haha i sobie popijam cyce z woreczka

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:21

Irena poczuj się wodzem... Zabierz znajomych na melinkę. Zostań bohaterem w swoim domu!!!!

#40 ~Najebana irena~

~Najebana irena~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:09

Witaj blada twarzo. Ja nie muszę się czuć wodzem bo u nas wszyscy na równi. Znajomych nie muszę tam zabierać bo oni już tam są od rana!! A mój dom to moja twierdza!! Nie udało ci się zabłysnąć sikunie. Może następnym razem zapraszam na kłodę na małe co nie co hihi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych