Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Promocje w marketach.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:59

Tyle tego teraz jest, że można zaoszczędzić nieźle. Ja to jak coś na prawdę jest tanie to kupuję. Mam nawet aplikację Moja Gazetka w telefonie i przed wyjście na zakupy sprawdzam gdzie najlepiej iść na zakupy. A wy korzystacie z tych okazji?

#2 saszka

saszka

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:27

Na promocjach w marketach lepiej nie brać wszystkiego jak leci tylko sprawdzać składy.

#3 Katarzyna 55

Katarzyna 55

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2016 - 10:53

Nie kupuję na promocjach nic, ponieważ już się nacięłam że te produkty są mniej wartościowe.

#4 kacperczak

kacperczak

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 11:28

w dzisiejszych czasach trzeba dwa razy sprawdzić cene przed i po, bo najczęsciej produkty promocyjne są w normalnej cenie ;) kilka razy już tak miałem, że kupiłem coś w "promocji" a za tydzień ten sam produkt bez promocji miał taką samą cene...

#5 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 11:00

Większość zakupów robię najczęściej w hipermarketach. Skąd wiem, gdzie pójść, żeby było taniej? Przed wyjazdem analizuję gazetki promocyjne. Gazetki z Auchan, Kauflandu, Reala, Tesco w jednym miejscu zbiera gazetkapromocyjna.com.pl. Dzięki nim wiem też z jakich programów lojalnościowych warto skorzystać. Bardzo sensownie opisane wszystkie rabaty, czy programy specjalne w sieciach. Raz do Auchan, czasami do jednego i drugiego hipermarketu po coś. Można zaoszczędzić, jeżeli się człowiekowi chce postudiować gazetki. Preferuję przeglądanie gazetek w wersji multimedialnej na tym portalu, bo jednak takie zwykłe wrzucane do skrzynki strasznie męczą. 

#6 ~pamela~

~pamela~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:39

Sami sprawdzie, jak wychodza naprzeciw klientom W PoloMarkecie No zobaczcie sami czy te ceny marki własnej jak chociazby nabiał Was nie przekonują? Mnie bardzo.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:49

Sami sprawdzie, jak wychodza naprzeciw klientom W PoloMarkecie No zobaczcie sami czy te ceny marki własnej jak chociazby nabiał Was nie przekonują? Mnie bardzo.

Tzw. marki własne są wszędzie tanie, tylko właściwie co to jest, market może mieć swoją piekarnię na miejscu, ale chyba nie hodowlę kur.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych