Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Progres-tylko umowy śmieciowe?!

80 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Chłopak~

~Chłopak~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 10:54

Progres-agencja umów śmieciowych. Zasuwałem na ich rzecz w 3 firemkach, zawsze na umowach o dzieło. ŻENADA!!!! Piepszeni wyzyskiwacze! Wy niemacie wyrzutów sumienia gdy dorosłym ludziom po szkołach proponujecie umowy bez odprowadzania składek emerytalnych, urlopów, okresów wypowiedzenia itp?! 

#42 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2015 - 15:34

Progres-agencja umów śmieciowych. Zasuwałem na ich rzecz w 3 firemkach, zawsze na umowach o dzieło. ŻENADA!!!! Piepszeni wyzyskiwacze! Wy niemacie wyrzutów sumienia gdy dorosłym ludziom po szkołach proponujecie umowy bez odprowadzania składek emerytalnych, urlopów, okresów wypowiedzenia itp?! 

nie macie!? 

#43 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 09:32

kolejna oferta i oczywiście kolejna śmieciówka. 

#44 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 09:52

kolejna oferta i oczywiście kolejna śmieciówka. 

bo to Progres! Co się dziwisz?!  Agencja bazująca na ultra elastycznej i szokująco taniej sile roboczej!

#45 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 11:28

dno dna

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:52

Kazdy kto korzysta z  uslug (wysysku) tej i innych agencji ten ja/je wspiera wiec przestancie ja wspierac przez podpisywanie z nimi umow a beda zatrudniac tylko swoich znajomych i rodzine na oferowanych przez siebie warunkach. Tyle w temacie.

#47 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 15:50

Kazdy kto korzysta z  uslug (wysysku) tej i innych agencji ten ja/je wspiera wiec przestancie ja wspierac przez podpisywanie z nimi umow a beda zatrudniac tylko swoich znajomych i rodzine na oferowanych przez siebie warunkach. Tyle w temacie.

nie ,,zatrudniać" bo to słowo dotyczy umów o pracę, a nie śmieciowych. Jak ktoś ma nóż na gardle, chce coś do garnka włożyć, to zgodzi się na każde upodlenie! 

#48 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 19:30

nie ,,zatrudniać" bo to słowo dotyczy umów o pracę, a nie śmieciowych. Jak ktoś ma nóż na gardle, chce coś do garnka włożyć, to zgodzi się na każde upodlenie! 

racja

#49 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 16:14

Progres to ciężkie prace, za niewielkie pieniądze,oczywiście na śmieciówkach. 

#50 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 17:27

to się w głowie nie mieści by dorośli ludzie, z powodu sytuacji na rynku pracy, byli zmuszeni,  do zasuwania na umowach o dzieło nie odprowadzając składek emerytalnych, nie mając urlopów, okresów wypowiedzenia, na rękę zarabiając grosze itp!

Moja mama płakała gdy pokazałam umowę z tym g.wnem! 

#51 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:05

dlaczego wogóle podpisujecie umowy śmieciowe z tym g....  Progresem skoro w Biazecie, Rosti i Bianorze są tylko umowy o pracę? Ja omijam tę agencyjkę z daleka dlatego nie wiem co to umowa śmieciowa bez ZUSu, urlopów, okresów wypowiedzenia itp!!! 

#52 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 17:50

dlaczego wogóle podpisujecie umowy śmieciowe z tym g....  Progresem skoro w Biazecie, Rosti i Bianorze są tylko umowy o pracę? Ja omijam tę agencyjkę z daleka dlatego nie wiem co to umowa śmieciowa bez ZUSu, urlopów, okresów wypowiedzenia itp!!! 

bo my Polacy lubimy pracować NA KOGOŚ. 

#53 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 20:49

ręce opadają gdy się o czymś takim czyta....

#54 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 20:57

Progres..
Michał..ludzie którzy naprawdę mają kiepską sytuację finansową podejmą każdą pracę .również poprzez Progres...rownuez na umowy śmieciowe ...agencja zdaje sobie z tego sprawę i perfidnie wykorzystuje ten fakt.sama podjelabym się takich zajęć byle tylko miec pieniadze avy np.dziecku kupic jedzenie czy ubranka...pewnie ...łatwo powiedzieć praca jest wszędzie..nie tylko w progresie..tylko dlaczego tylu jest bezrobotnych...to co oferują agencję pracy..typu Progres to żenada ..brak szacunku do łudzi...

mocne

#55 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:14

,,Dopóki istnieje ubóstwo, nie ma prawdziwej wolności" Nelson Mandela 

#56 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 10:20

,,Dopóki istnieje ubóstwo, nie ma prawdziwej wolności" Nelson Mandela 

racja! 

#57 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 11:50

uśmieciowienie rynku pracy w Polsce jest zasadniczą przyczyną głosowania przez tak wielu ludzi na Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziobrę, Kamińskiego itp. Miliony z nas są na skraju WYTRZYMAŁOŚCI PSYCHICZNEJ!!! 

#58 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 10:21

RACJA! 

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 10:30

uśmieciowienie rynku pracy w Polsce jest zasadniczą przyczyną głosowania przez tak wielu ludzi na Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziobrę, Kamińskiego itp. Miliony z nas są na skraju WYTRZYMAŁOŚCI PSYCHICZNEJ!!! 

masz chore myslenie...

#60 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 11:06

masz chore myslenie...

czyli popierasz pracę na śmieciowce, bez ZUSu, urlopów skladek emerytalnych, okresów wypowiedzenia, pracę  którą wypowiada się na telefon, albo jadąc do firmy dopiero tam dowiaduje się, że praca się skończyła.... POPIERASZ TO?! Swoją drogą Twoja opinia pokazała dobitnie, że jesteś cwaniakiem bez jakiejkolwiek wrażliwości! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych