Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Progres-tylko umowy śmieciowe?!

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 17:09

ktoś wie czy ta agencyjka oferuje tez umowy o pracę? Bo ciągle słyszę, o dzieło, o dzieło, o dzieło!

#2 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 09:46

pracowałem poprzez tę agencję w 2 sklepikach, za każdym razem oczywiście na umowie o dzieło, bez jakichkolwiek składek emerytalnych, płatnych urlopów. Za każdym razem byłem wywalany na zbity pysk  jak śmieć bez żadnego okresu wypowiedzenia. To co oni wyprawiają jest straszne! 

#3 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 13:57

To jest właśnie prawdziwy obraz Polski, którego nie pokazują publiczne stacje telewizyjne, nie mówiąc już o TVN czy Polsacie.

Polacy są karmieni papką informacyjną typu: ale się zmieniło przez 10 lat członkostwa w UE, albo separatyści znów zaatakowali na Ukrainie...

Ten wątek pokazuje prawdziwe problemy, na które rząd, i cały parlament leje sikiem prostym. Główny Inspektor Pracy co roku składa sprawozdanie w Sejmie, bo musi to robić, pewnie przy pustych ławach sejmowych. 

Tak politycy olewają ważne sprawy obywateli.

Progres to krwiopijcy i wyzyskiwacze! 

#4 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 11:15

pracowałem poprzez Progres w  wasilkowskim Bendexie w 2012 roku. Oczywiście umowa o dzieło. Grosze na rękę, brak ZUSu, okresu wypowiedzenia i tak dalej. Pewnego dnia zajechałem do pracy i dopiero na miejscu dowiedziałem się, że nasza praca dobiegła końca! Nawet ta Aśka nie zadzwoniła z rana by poinformować aby już nie jechać! To nie jest normalne! TO JEST KPINA Z LUDZI!!! 

#5 ~Dziewczyna~

~Dziewczyna~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 11:37

dno dna. Współczesne niewolnictwo!  

#6 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 13:12

nie tykajmy g ó w n a bo śmierdzi. Oni muszą zarabiać, mieć samochody, mieszkania, płacić ZUS, mieć chorobowe, macierzyńskie, płatne urlopy itp. My natomiast mamy się godzić na wyzysk! CHOLERA JASNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

#7 ~goscik~

~goscik~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 16:06

2.5tyg w EuroCash przez progres 380zł :) jeszcze zabrali kase za buty a miałem swoje mają niby oddać ale mówili ze do końca tygodnia oddadza zobaczymy.

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 16:58

2.5tyg w EuroCash przez progres 380zł :) jeszcze zabrali kase za buty a miałem swoje mają niby oddać ale mówili ze do końca tygodnia oddadza zobaczymy.

to wynagrodzenia jak z Nigru, ale tam niższe ceny... szok! 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 21:16

dobrze że zrezygnowałem tak szybko. Druga moja agencja przez którą pracuję i już nigdy więcej jedna gorsza od drugiej jak sie nie upomnisz to nic nie masz.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 14:33

za buty zabrali kase a mialem swoje potem oddali ale tylko wiekszą połowe bo niby podatek.  jak zabrali cała kwote za buty które nie powinni to powinni tyle samo oddac a nie wymyslac jakies glupie podatki. Na takich glupotach nawet zdzieraja kase.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 16:48

a na ile ci sie kasa nie zgadza?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 18:59

30zł ;/ nie majątek żeby już chodziś się kłócić ale u nich jak oszukają np 20 osób to uzbiera się im :/

#13 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 14:12

30zł ;/ nie majątek żeby już chodziś się kłócić ale u nich jak oszukają np 20 osób to uzbiera się im :/

acha

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 18:53

Teraz poszukują do Selgrosu na kase na umowe o dzieło oczywiście jak pomylisz się na kasie to potrącają z wypłaty a jak zrobisz ze 3 błedy w liczeniu towaru(a o to naprawdę nie trudno zważając na głupi system kasowy) to Ci dziękują.Pracownika z Selgrosu to nie dotyczy przeciez bo moze się mylić ile chce-przecież ma umowę na stałe.Dlatego taka rotacja przez Progres.Dla mnie to jest chore...Ciekawi mnie co by było jakby zniesiono śmieciówki.

#15 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 14:34

omijam szerokim łukiem.

#16 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 09:34

Pracowałem poprzez ta agencję na magazynie przy pakowaniu paczek z produktami. O tym że mam przyjść do pracy zawsze dowiadywałem się na telefon dzień przed a czasami późno w nocy więc nic nie mogłem sobie zaplanować, raz przyszedłem do pracy a tam sie okazuje że niepotrzebnie bo już jest 2 chłopaków a ja trzeci jestem niepotrzebny. Zadzwoniłem z pytaniem o co chodzi a Pani która mnie przyjmowała przeprosiła że zapomniała mi powiedzieć że już nie byłem potrzebny tego dnia. Potem byłem jeszcze jeden dzień w pracy i od tamtej pory nie dostałem żadnego telefonu, po prostu skończyła mi się ,,umowa'' przyszedłem odebrać wypłatę w której brakowało mi prawie 100 zł bo oni sami nie wiedzieli ile tam pracowałem, kierownik magazynu prosił czasami by przyjść do pracy następnego dnia ale już agencji o tym nie informował. Chory kraj chorzy ludzie. pozdrawiam

#17 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 16:16

a ja pracowałam przez nich w selgrosie i po miesiącu selgros przejął mnie na umowę o pracę. Wypłata się zgadzała i była kilka dni przed czasem podanym w umowie.

#18 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 19:38

jak to jest możliwe, że do pracy na produkcji ludzie są przyjmowani bez żadnych badań lekarskich? Tak było oczywiście na umowie o dzieło w Bendexie. Tylko nie piszcie, że to normalne bo tego typu badania obowiązują jedynie w przypadku pracy na umowach o pracę, a nie śmieciowych. Mnie raczej zdumiewa fakt, takiego totalnego dualizmu. Jak jest umowa o pracę to są badania, jak śmieciowa to nie ma! Kuriozum!

#19 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 10:07

pracując tam byłem traktowany i czułem się jak BIAŁY MURZYN. Totalne dno, dna!!!!! Gów niana umowa śmieciowa bez składek, bez urlopów, nienormowany czas pracy, jednego dnia np. 5 godzin, następnego 9. Co to ma być do ch olery?!!?!?!

#20 ~Zdzisław~

~Zdzisław~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 14:11

i wszystkie negatywne opinie od jednego użytkownika trolololo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych